کریس رونالدو | زن کریس رونالدو | جورجینا رونالدو | رژیم کریس رونالدو | تولد کریس رونالدو

جنجال جدید در پرونده تجاوز کریس رونالدو | کریس رونالدو برای پروتمندان دردسرساز شد

10:16 - 1400/12/03
در پرونده کریس رونالدو ردپای افراد مشهور به چشم می‌خورد.

به گزارش گل کوچیک ماجرای جنجالی کریس رونالدو بار دیگر حاشیه ساز شد. کریس رونالدو چندی پیش درگیر پرونده تجاوز شد. کریس رونالدو یکی از سرشناس ترین و ثروتمندترین افراد دنیا به شمار می‌رود. کریس رونالدو فوق ستاره پرتغالی روز گذشته جشن 400 میلیونی شدن خود در اینستاگرام را برگزار کرد. به عبارتی از هر 16 نفر در جهان یک نفر صفحه رسمی کریس رونالدو را دنبا می‌کند.

گفته می‌شود کریستیانو رونالدو قصد دارد جلوی انتشار فایل‌هایی که شامل مصاحبه‌های ضبط شده، اظهارات شاهدان، ایمیل‌ها، فیلم‌های دوربین‌های مداربسته و گزارش‌های پزشکی در پرونده تجاوز را بگیرد.

کریستیانو رونالدو می‌خواهد جلوی انتشار ده‌ها مورد از اظهارات شاهدین پرونده تجاوز جنسی خود در لاس‌وگاس را بگیرد، زیرا معتقد است که این اتفاق باعث آزار و اذیت آن‌ها می‌شود.

این فایل‌ها شامل مصاحبه‌های ضبط شده، اظهارات شاهدان، ایمیل‌ها، فیلم‌های دوربین‌های مداربسته و گزارش‌های پزشکی است.

نشریه «نیویورک تایمز» ابتدا جریانی قانونی برای دستیابی به پرونده‌های اداره پلیس متروپولیتن لاس‌وگاس آغاز کرد، اما با مخالفت شدید روبه‌رو شد. تیم حقوقی رونالدو ابتدا از اینکه اطلاعات موجود در پرونده‌ها به طور غیرقانونی به دست وب‌سایت Football Leaks افتاده عصبانی شد. اما اکنون با پرونده جدید قانونی که توسط نشریه «سان» بدست آمده، وکلای رونالدو می‌گویند اگر پرونده در معرض عموم قرار بگیرد شاهدین در معرض خطر قرار خواهند گرفت.

آن‌ها استدلال می‌کنند که اگر این پرونده‌ها منتشر شوند ممکن است برای ایمنی رونالدو و شاکی کاترین مایورگا و همچنین شاهدین کلیدی و هرکسی که اطلاعاتی ارائه داده، خطراتی جدی در پی داشته باشد و شهرت‌شان را لکه‌دار کند.

جنجال جدید در پرونده تجاوز کریس رونالدو | کریس رونالدو برای پروتمندان دردسرساز شد9

در ادامه آمده است که رونالدو ورزشکار مشهوری است که توجه رسانه‌های زیادی را به خود جلب کرده و به گفته وکلا در صورت افشای پرونده خطر قابل‌توجهی برای شاهدان به وجود می‌آید: «افشای هر بخشی از پرونده LVMPD مطمئناً به حریم خصوصی آن‌ها تجاوز می‌کند و منجر به شرمساری نابجا و آسیب جدی به شهرت آن‌ها می‌شود.»

روزنامه «سان» برای شنیدن اظهار نظرها با نمایندگان رونالدو تماس گرفت. یکی از شاهدان برجسته بالقوه می‌تواند پاریس هیلتون، چهره سرشناس اجتماعی لس‌آنجلس باشد. چند ساعت قبل از رفتن به وگاس، رونالدو تا ساعات اولیه ۱۱ ژوئن با پاریس هیلتون در مهمانی کلوپ مای‌هاوس در لس‌آنجلس بود و روز بعد به وگاس رفت، جایی که با مایورگا روبه‌رو شد. امکان دارد که پلیس اظهاراتی از او گرفته باشد تا رفتار رونالدو در ۲۴ سال قبل از تجاوز ادعایی را بررسی کند.

یکی دیگر از شاهدان پرونده می‌تواند دولورس آویرو مادر رونالدو باشد که در همان هتلی که رونالدو در لس‌آنجلس اقامت داشت، بود.

منافع حریم خصوصی در برابر منافع عمومی

رونالدو در وگاس با پسرعمو و دیگران در مهمانی بود و همگی می‌توانند شاهد باشند. اسناد دادگاهی ارائه شده توسط وکلای رونالدو می‌گویند که هرکسی که اطلاعاتی به پلیس داده باشد ممکن است در خطر باشد. گزارشات و مدارک می‌توانند هویت شاهدین را افشا کند.

وکلای رونالدو قبلاً «دستور حفاظتی» برای جلوگیری از انتشار اسناد ارائه کرده بودند. سه‌شنبه گذشته قاضی جنیفر دورسی استدلال‌های هر دو طرف را شنید و جلسه نهایی برای صدور رای به تاریخ دیگری موکول شد.

رونالدو تجاوز به کاترین مایورگا در هتل و کازینو پالمز در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۰۹ را شدیداً تکذیب کرده است. او با شاکی پرونده توافق کرده بود که ۲۷۶۰۰۰ پوند بگیرد و برود اما او اکنون به دنبال غرامت ۵۶ میلیون پوندی دیگری است. تحقیقات پلیس در مورد تجاوز ادعایی در جولای ۲۰۱۹ متوقف شد اما پرونده هنوز باز است.

تیم حقوقی رونالدو همیشه ادعا کرده که پلیس دو بار در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۸ در مورد تجاوز تحقیق کرده و متوجه شده که هیچ مدرک قابل اثباتی وجود ندارد. خود رونالدو معتقد است که رابطه توافقی با مایورگا داشته است.

جزئیات تجاوز جنسی کریستیانو رونالدو به مهماندار هتل

در این مطلب از سایت حیاط خلوت درباره ماجرای تجاوز جنسی کریستیانو رونالدو فوق ستاره سابق تیم رئال مادرید و بازیکن فعلی یوونتوس صحبت می‌کنیم.

جنجال جدید در پرونده تجاوز کریس رونالدو | کریس رونالدو برای پروتمندان دردسرساز شد14

تجاوز کریستیانو رونالدو به دختری در هتل آمریکایی

اخیرا خانمی بنام کاترین مایورگا ادعا کرده کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی بـه او و بر خلاف میل اش تجاوز کرده اسـت، او سه بار کلمه « نه » رابه زبان آورده اما رونالدو بـه آن توجهی نکرده اسـت. در ادامه شرح کامل این ماجرا را میخوانیم.

افشای خبر تجاوز کریستیانو رونالدو به دختر جوان در هتل

کریس رونالدو ۳۴ ساله کـه پس از گذراندن دوره هایی درخشان در منچستر یونایتد و رئال مادرید بـه باشگاه ایتالیایی پیوست اکنون ممکن اسـت بخاطر تجاوز در ایالت نوادا بـه دادگاه برود. کاترین مایورگا، مهماندار سابق هتلی در لاس وگاس ادعا کرده بـه وی تجاوز شده اسـت. این ادعاها ابتدا توسط مجله اشپیگل کشور آلمان مطرح شد و وکلای کریستیانو رونالدو اعلام کرده اند کـه از این نشریه شکایت خواهند کرد.

جنجال جدید در پرونده تجاوز کریس رونالدو | کریس رونالدو برای پروتمندان دردسرساز شد16

کریستین شرتز، وکیل رونالدو، در بیانیه ای تصریح کرد کـه گزارش آمده در نشریه اشپیگل کاملا غیرقانونی اسـت. وی گفته کـه بدلیل آسیب های روحی وارده بـه موکلش از این نشریه بـه دادگاه شکایت خواهد کرد. مایورگا در گفتگو ای طولانی و پرجزییات با مجله اشپیگل گفته کـه رونالدو بعد از تلاش برای تجاوز بـه او کـه بارها با مخالفت و مقاومت وی روبه‌رو شده، از مایورگا پوزش خواهی کرده اسـت.

بـه گفته خانم مایورگا، رونالدو بـه پای او افتاده و چنین گفته اسـت ۹۹ درصد مـن انسان خوبی اسـت اما در مورد یک درصد باقی مانده مطمئن نیستم.مایورگا ادعا کرده کـه سالهاست با شکنجه روانی ناشی از تجاوز آن شب زندگی کرده و بارها بـه فکر خودکشی افتاده اسـت. بـه ادعای خانم مایورگا، وکلای کریستیانو رونالدو درسال ۲۰۱۰ در قبال دریافت ۲۸۸٫۰۰۰ پوند از او خواسته اند در مورد حادثه آن شب سکوت کند.

جنجال جدید در پرونده تجاوز کریس رونالدو | کریس رونالدو برای پروتمندان دردسرساز شد18

توافقی کـه ظاهرا خانم مایورگا اینروزها از پذیرفتن آن پشیمان شده اسـت.

اگر این ادعاها بـه اثبات برسد، آن یک درصد شخصیت منفی رونالدو برای بازیکنی کـه عادت کرده دنیا بـه پای او بیفتد مرگبار و مخرب خواهد بود. در ایالت نوادا هیچ محدودیت زمانی برای رسیدگی بـه پرونده های تجاوز جنسی وجود ندارد بـه شرطی کـه قربانی حداکثر تا چهار سال پس از حادثه، مورد تجاوز رابه پلیس گزارش دهد.

مجازات تجاوز، درصورت اثبات، حبس ابد با امکان تقاضای تجدید نظر بعد از ۱۰ سال خواهد بود.

بر اساس گزارش مجله اشپیگل، خانم مایورگا کـه اکنون ۳۴ ساله اسـت مدت کوتاهی پس از وقوع تجاوز ادعایی خود بـه پلیس مراجعه کرده اما از بردن نام متجاوز خودداری کرده اسـت.

وی سپس تصمیم گرفت کـه دست از پیگیری شکایت خود از طریق سیستم قضایی برداشته و یک راه متمدنانه تر یعنی توافق خارج از دادگاه را انتخاب کرد. روز گذشته، کریستیانو رونالدو کـه اکنون چهار فرزند دارد واکنشی شدید نسبت بـه این ادعاها داشته و مایورگا رابه فروش اخبار کذب متهم کرد، در حالیکه وکیل او در کشور آلمان قول شکایت از مجله اشپیگل را داد.

اما مجله آلمانی مذکور همان‌ گونه بر ادعاهای صورت گرفته درمصاحبه با خانم مایورگا اصرار دارد.

خانم مایورگا کـه تا همین اواخر بعنوان معلم در لاس وگاس مشغول بکار بود میگوید کـه در اثر فضایی کـه توسط جنبش #MeToo ایجاد شده بـه در میان گذاشتن رنج خود ترغیب شده اسـت ومی خواهد این فرصت را در اختیار دیگر زنانی قرار دهد کـه احتمالا توسط کریس رونالدو مورد اذیت و اذیت قرار گرفته اند.

وی در مورد دلیل قبول کردن حق السکوت از رونالدو کـه از طریق حساب بانکی در جزایر ویرجین بریتانیا بـه او پرداخت شده می گویداو شخص بسیار مشهوری بود. بهمین خاطر وحشت کردم. مـن ترسیده ام. دلیل این‌کـه قرارداد را روز اول امضا کردم این بود کـه نمی‌خواستم سرزبان ها بیفتم.

اما ظاهرا با گذشت زمان اکنون او برای روبه‌رو شدن با اتفاقی کـه شخصیت وی را تغییر داد و بـه گفته خودش وی را بـه سمت مصرف فزاینده مشروبات الکلی و افکار خودکشی سوق داد آماده میشود.

وی دراین باره می‌گوید: «مـن میخواستم بـه او یک درس عبرت بدهم.

میخواستم وی را وادار کنم با این موضوع روبه‌رو شود، کـه با مـن روبه‌رو شود» .

وی میگوید کـه مبلغ حق السکوت را تنها برای تامین هزینه های مربوط بـه درمانش تقبل کرده اسـت.

جزئیات تجاوز رونالدو به مهماندار هتل

مایورگا درباره نحوه روبه‌رو شدنش با کریستیانو رونالدو کـه آن شب همراه دوستانش در هتل مذکور در لاس وگاس مشغول عیاشی بود چنین می‌گوید: «او بـه یک‌باره بـه سمت مـن آمد… دستم را گرفت و بـه مـن گفت: تـو! با مـن بیا. و مـن هم گفتم: داری شوخی می‌کنی؟». عکس های گرفته شده توسط پاپاراتزی ها رونالدو و مایورگا را در حال رقصیدن و صحبت کردن نشان میدهد.

مایورگا نیز تایید میکند کـه آنها شماره تلفن رد و بدل کرده تا این‌کـه پیامی از طرف کریس رونالدو برای وی ارسال شده کـه از او خواسته همراه با یکی از دوستانش در مهمانی کـه در سوییت او برگزار میشود حضور پیدا کنند. مایورگا در مورد ادامه ماجرا چنین میگوید او خیلی بی محابا بـه سمت مـن آمد. شروع بـه لمس کردن و دست زدن بـه مـن کرد و ناگهان مرا گرفت. وی را بـه عقب هل دادم و دائما میگفتم نکن.

جنجال جدید در پرونده تجاوز کریس رونالدو | کریس رونالدو برای پروتمندان دردسرساز شد1

بـه ادعای خانم مایورگا، یکی از دوستان رونالدو میانجی گری کرده و باعث شده کـه مایورگا فرصت پوشیدن لباس هایش را داشته باشد. اما ظاهرا رونالدو، علیرغم اصرارها و مخالفت های خانم مایورگا، حرکات شنیع خودرا دوباره انجام داده اسـت. وی دراین باره می گویدبه او گفتم گوش بده پسر، این اتفاق نخواهد افتاد. نه، نه، نه. رویم را برگرداندم. میخواست لباس هایم را دربیاورد، رویم را از او برگرداندم و یک توپ را بغل کردم.

آن زمان بود کـه وی روی مـن پرید.بـه ادعای خانم مایورگا پس از این اتفاقات بود کـه رونالدو وحشیانه بـه او تجاوز کرد. وی در مورد ادامه ماجرا چنین میگوید بعد از تجاوز، او بار دیگر نگذاشت آنجا را ترک کنم. نگذاشت از اتاق خارج شوم. مرا عزیزم، عزیزم خطاب قرار می داد. با نگاهی پر از احساس گناه بـه مـن نگاه میکرد. انگار احساس بدی داشت. درست بـه یاد ندارم اما مطمئنم کـه گفت متاسفم یا حالت خوبه؟

دوست خانم مایورگا میگوید کـه شب حادثه، مایورگا با لباسهای کامل ودر حالیکه موهایش بهم ریخته و آرایشش بهم ریخته بود از دستشویی خارج شد. بر اساس گزارش هایی کـه هنوز نشریه اشپیگل انها را تایید نکرده اسـت، در طول مذاکرات برای توافق با خانم مایورگا در دسامبر ۲۰۰۹ کریس رونالدو ادعا کرده بود کـه رابطه جنسی با خانم مایورگا بر اساس رضایت کامل طرفین بوده اسـت.

اما بر اساس ایمیلی کـه در سپتامبر گذشته توسط تیم وکلای پرتغالی او ارسال شده، رونالدو تایید کرده کـه خانم مایورگا بارها از او خواسته دست از تلاش برای تجاوز برداشته و بارها بـه او نه گفته اسـت. بر اساس اظهارات رونالدو کـه دراین ایمیل با نام X از او یاد می‌شود، خانم مایورگا اعلام کرده کـه نمی‌خواهد رابطه جنسی داشته باشد اما در برابر حرکات رونالدو نیز مقاومتی کـه نشان دهد رضایت ندارد نیز نداشته اسـت.

دراین ایمیل از زبان کریستیانو رونالدو چنین نقل شده اسـت اما او دائماً میگفت نه. اینکار را نکن. مـن مثل بقیه نیستم. بعد ازآن از او عذرخواهی کردم. از این‌کـه با خشونت با او رفتار کردم شکایتی نداشت. شکایتش از این بود کـه وی را وادار بـه اینکار کردم. چیزی در مورد این‌کـه بـه پلیس مراجعه می‌کند نگفت». با نگاه بـه ادعاهای دو طرف متوجه تفاوت های فاحش در بازگویی داستان آن شب می‌شویم.

ادعای رونالدو درباره تجاوز به دختر

کریس رونالدو می‌گوید کـه خانم مایورگا در رابطه جنسی با وی همراهی کرده اسـت، چیزی کـه خانم مایورگا آنرا رد می‌کند. حتی رونالدو ادعا می‌کند کـه این دو پیش از رابطه جنسی باهم بـه حمام رفته و معاشقه کرده اند. وی اتفاق رخ داده در کلوب شبانه رابه نیز بـه شیوه ای متفاوت بازگو میکند. وی میگوید کـه خانم مایورگا و دوستش از او خواسته اند کـه اجازه ورود این دو بـه قسمت VIP را بدهد و باهم خوش بگذرانند.

جنجال جدید در پرونده تجاوز کریس رونالدو | کریس رونالدو برای پروتمندان دردسرساز شد10

بـه گفته همراهان رونالدو، خانم مایورگا هنگام خروج از سوییت رونالدو در هتل مذکور در لاس وگاس بـه هیچ عنوان ناراحت و آشفته بنظر نمی‌رسید. با توجه بـه حساب بانکی همواره در حال بزرگ شدن رونالدو، با خاطرجمعی باید گفت کـه وی بـه شدت بـه این ادعاها واکنش نشان داده و برای رد کردن ادعای تجاوز جنسی و ساکت کردن مجله اشپیگل بـه دادگاه شکایت خواهد برد.

اما خانم مایورگا نیز بیکار ننشسته ودر ماه های اخیر وکیل جدیدی گرفته اسـت. برای بازیکن سرشناسی کـه اکنون اعتبار و البته آزادی اش را در خطر می‌بیند، این یک بازی اسـت کـه نمی‌تواند بازنده آن باشد. ادعای تجاوز جنسی چیزی اسـت کـه بر سال‌ها موفقیت و درخشندگی او سایه خواهد افکند.

در نامه ای کـه توسط خانم مایورگا نوشته شده و از طریق وکلای رونالدو بـه دست او رسیده چنین آمده اسـت:

امیدوارم فهمیده باشی کـه چـه کرده ای و از این اشتباه وحشتناکت درس گرفته باشی. کاری کـه با زندگی مـن کردی رابا هیچ زن دیگری نکن. بـه پول هایت اهمیتی نمی‌دهم زیرا آخرین چیزی اسـت کـه بـه آن فکر میکنم. مـن عدالت میخواهم! دراین قضیه هیچ عدالتی وجود ندارد».

آخرین نامزد رونالدو یک مدل اسپانیایی بنام جورجینا رودریگز اسـت کـه پسر مشترک او و کریستیانو رونالدو، آلانا، سال گذشته بـه دنیا آمد. در حالی‌کـه پدر و مادر مایورگا نیز در نبرد آتی دادگاه وی را حمایت می‌کنند، رونالدو با مشکل بزرگی مواجه اسـت و آن نیز اعتبار خودش بعنوان تنها شاهد ماجراست.

پرونده فرار مالیاتی کریستیانو رونالدو

در جولای ۲۰۱۷ کریس رونالدو بـه جرم فرار مالیاتی بـه مبلغ حدود ۱۵ میلیون یورو بین ساله ای ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۴ بـه دادگاه فراخوانده شد.

در ماه می مقامات اداره مالیات اسپانیا، پیشنهاد ۱۴میلیون یورویی این بازیکن برای مصالحه را رد کرده و در ماه ژوئن حکم تعلیقی دو سال زندان و پرداخت ۲۰میلیون یورو بـه او ابلاغ شد.

آیا تجاوز رونالدو به دختر حقیقت دارد؟

باید گفت این سخت ترین میدانی اسـت کـه کریس رونالدو در طول زندگی حرفه ای موفق خود با آن روبه‌رو شده اسـت.

میدانی خارج از زمین فوتبال کـه رونالدو باید برای همه ی چیز خود بجنگد. بازنده شدنش با پایان حکم فرمایی او دردنیای فوتبال و تبلیغات و البته فراموش شدن او بعنوان یک نابغه دردنیای فوتبال کـه از هیچ بـه همه ی چیز رسید همراه خواهد بود.

 

 

 

 

 

.