مهدی قایدی | زن مهدی قایدی | تولد مهدی قایدی | ستاره معصومی و مهدی قایدی

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟

13:12 - 1400/12/01
مهدی قایدی در اینستاگرام خود درخشش را به ستاره تقدیم کرد.

به گزارش گل کوچیک، مدتی بود مهدی قایدی به دلیل حواشی زیاد دچار افت شده بود. ستاره معصومی همسر جنجالی مهدی قایدی است. مهدی قایدی و ستاره یه محض ورود در امارات وارد زندگی پرحاشیه و لاکچری شدند. زندگی خارج از زمین مهدی قایدی به قدری جنجالی بود که روی عملکرد او در زمین فوتبال تاثیر گذاشته بود. مهدی قایدی مدت ها مورد انتقاد شدید قرار گرفته بود و خبری از درخشش های او در زمین مسابقه نبود.

ستاره سابق خط حمله استقلال این روزها توانسته به فرم ایده‌آلی در ترکیب تیم جدیدش در لیگ امارات دست پیدا کند.

مهدی قایدی ستاره جوان و 23 ساله فوتبال ایران بعد از شوک مهدی علی و نیمکت‌نشینی در سه بازی اخیر شباب الاهلی و دو بار حضور در زمین به عنوان یار جانشین در 10 دقیقه پایانی، روز گذشته در دوئل با العروبه به عنوان یکی از نفرات اصلی ترکیب شباب الاهلی وارد زمین شد.

قایدی که در 10 دقیقه حضورش در بازی هفته گذشته مقابل عجمان توانسته بود گلسازی کند و با پاس‌گل او بود که الاهلی از شکست بیرون از خانه نجات پیدا کرد، به واسطه این درخشش در ترکیب اصلی مقابل العروبه به میدان رفت و نمایشی فوق‌العاده از خود به جای گذاشت و توانست نقش اول را در پیروزی خانگی شاگردان علی ایفا کند.

در شرایطی که الاهلی با یک گل از حریف خود عقب افتاده بود، باشوی فوتبال ایران با سرعت فوق‌العاده خود توانست از کمند مدافعان العروبه بگذرد و پاس در عمق عالی کارتابیا را به زیبایی به گل تبدیل کرد تا نتیجه تساوی روی اسکوربورد ورزشگاه آل راشد نقش ببندد.

بعد از این گلزنی، مهدی قایدی به تلاش خود برای به پیروزی رساندن الاهلی ادامه داد و سرانجام در دقیقه 64، پاس‌گل همبازی آرژانتینی‌اش را تلافی کرد و با یک پاس دیدنی توانست کارتابیا را در موقعیت گلزنی قرار بدهد تا کامبک سرخ‌پوشان الاهلی تکمیل شده و آن‌ها از شکست خانگی پیروزی بسازند.

حالا قایدی با درخشش شب گذشته خود، در طول 14 بازی حضور در ترکیب الاهلی در لیگ امارات، توانسته 4 بار در نقش گلزن بدرخشد و 3 بار هم برای همبازیان خود گل بسازد.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟3

گفتنی است که با پیروزی شب گذشته، الاهلی امارات در روز تساوی الشارجه توانست خود را با 30 امتیاز به رتبه سوم جدول برساند و دوئلی حساس و 6 امتیازی را هفته آینده مقابل الشارجه داشته باشد؛ گفتنی است که العین امارات با 39 امتیاز صدرنشین لیگ امارات است و الوحده با 33 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.

با نمایش درخشان مهدی قایدی به نظر می‌رسد او برای مسابقه بعدی و حساس تیمش مقابل الشارجه نیز از ابتدا در ترکیب جای گیرد، چرا که او در بازی رفت مقابل الشارجه و شب شکست 4-3 الاهلی، یکی از چهره‌های شاخص میدان بود و توانست 2 گل بزند و 1 بار هم در نقش گلساز بدرخشد.

مهدی قایدی اما از آن روزها فاصله گرفته و در حال حاضر در آمادگی کامل به سر می‌برد.

تیم فوتبال شباب الاهلی که برای دومین بازی متوالی احمد نوراللهی و مهدی قایدی را به‌صورت همزمان در ترکیب ابتدایی داشت، از ساعت ۱۷ امروز در استادیوم آل راشد در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر امارات مقابل العروبه رده سیزدهمی قرار گرفت و با نمایش درخشان ستاره ایرانی خود به برتری دست یافت.

شباب الاهلی برخلاف انتظار گل اول بازی را دریافت کرد ولی خیلی زود با حرکت تماشایی ستاره ریزنقش ایرانی خود که از بین مدافعان حریف عبور کرد تا پاس هم‌تیمی‌اش را دریافت و تبدیل به گل کند، نتیجه را جبران کرده و به بازی برگشت.

مهدی قایدی که تشنه گلزنی دوباره در لیگ برتر امارات بود، پس از چند حرکت خطرناک از جناح چپ زمین، در دقیقه ۲۰ فرار تند و تیزی به بین سه مدافع العروبه داشت و پاس در عمق فِدریکو کارتابیا را گرفت و با شوت سرضرب زمینی به گوشه دروازه زد تا گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

حرکات سریع و چشم‌نواز قایدی در نیمه اول دیگر همراه با گل نبود، اما در دقیقه ۶۴ این بار نوبت به گل‌سازی این ستاره ایرانی برای هم‌تیمی آرژانتینی‌اش بود و موجب شد تا باشو برای دومین هفته پیاپی پاس گل بدهد.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟6

مهدی قایدی پس از نفوذ سریعی که از سمت چپ محوطه جریمه العروبه انجام داد و دو مدافع حریف را مشغول خود کرد، با پاس کات‌بک سریع و تماشایی کارتابیا را در فرصت خوبی گذاشت تا این بازیکن بدون مکث و با شوت فنی گل دوم شباب الاهلی را در دیدار امشب به ثمر رساند.

یاران قایدی و نوراللهی پس از این گل، یکبار دیگر دروازه العروبه را باز کردند و در نهایت موفق شدند به پیروزی ۳ بر یک خانگی مقابل العروبه دست پیدا کنند تا ۳۰ امتیازی شوند و با تفاضل گل بهتر نسبت به الشارجه، در جایگاه سوم جدول لیگ برتر امارات بایستند.

در مسابقه امروز شباب الاهلی مقابل العروبه، هر دو ملی‌پوش ایرانی این تیم با نمایش خوب خود ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشتند و مهدی قایدی موفق شد چهارمین گل فصل‌اش را به ثمر رساند و دومین پاس گل را بدهد.

قایدی سازنده زیباترین گل هفته لیگ امارات

شب گذشته از هفته شانزدهم رقابت های لیگ فوتبال امارات، شباب الاهلی میزبان العروبه بود و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

مهدی قایدی ستاره شباب الاهلی در این بازی بود و موفق شد گل اول تیمش را به ثمر برساند و سازنده گل دوم تیمش باشد.

شبکه «ابوظبی اسپورت» امارات بعد از اتمام رقابت ها هفته شانزدهم لیگ امارات به معرفی 5 گل زیبای هفته پرداخت.

مهدی قایدی گل دوم شباب الاهلی دبی را به زیبایی تمام ساخت. ستاره سابق استقلال از کنارها به محوطه جریمه العروبه نفوذ کرد و کارتابیا هافبک آرژانیتی را در موقعیت عالی گلزنی قرار داد تا این بازیکن یکی از زیباترین گل های هفته لیگ امارات را به ثمر برساند.

در زیر می توانید 5 گل زیبای هفته شانزدهم لیگ امارات را تماشا کنید که یکی از آنها را مهدی قایدی ساخته است.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟10

ضرر هنگفت ستاره به مهدی قایدی

شرایط بر وفق مراد مهدی قایدی اصلا نیست. مهدی قایدی حتی در ترکیب اصلی هم جای ندارد و ممکن است نیمکت نشین شود. مهدی قایدی حالا شاید حسرت رد کردن پیشنهاد سلتیک را بخورد. پیشنهادی که به درخواست همسر مهدی قایدی رد شد. ستاره معصومی همسر پر شر و شور و جنجالی مهدی قایدی به دلیل ندگی در امارات با این انتقال مخالفت کرده بود.

شباب الاهلی شب گذشته با درخشش دو خرید تازه وارد در نقل و انتقالات زمستانی الامارات را مغلوب کرد.

فدریکو کارتابیا وینگر آرژانتینی و توماس اولسن مهاجم نروژی زننده گل‌های شباب الاهلی در این بازی بودند، دو بازیکنی که با توجه به کمبود نفرات این تیم در فاز هجومی در تعطیلات نیم فصل به جمع یاران نوراللهی و قائدی ملحق شدند.

نوراللهی در این بازی در ترکیب اصلی حضور داشت اما قایدی به عنوان بازیکن تعویضی در 10 دقیقه پایانی به بازی آمد.

این در حالی است که درخشش کارتابیا و اولسن که عناصر تهاجمی تازه وارد شباب الاهلی به شمار می‌روند کار قایدی را برای بازگشت به ترکیب این تیم دشوارتر خواهد کرد و لژیونر ایرانی رقابت سختی با بازیکنان هم پستی در پیش خواهد داشت.

مهدی قایدی مهاجم ملی پوش ایرانی در یک ماه گذشته چند پیشنهاد متوالی از سوی باشگاه سلتیک اسکاتلند دریافت کرد.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟2

سایت «اسپورت» امارات خبر داد باشگاه شباب الاهلی موضع خود را درباره مهدی قایدی ستاره ایرانی اش تغییر داده است.

مهاجم ملی پوش ایرانی در یک ماه گذشته چند پیشنهاد متوالی از سوی باشگاه سلتیک اسکاتلند دریافت کرد ولی مدیران باشگاه شباب الاهلی حاضر به فروش این بازیکن ایرانی خود نشدند.

آخرین پیشنهاد سلتیک برای جذب قایدی ۳ میلیون یورو بود اما باشگاه الاهلی تصمیم گرفت این بازیکن ملی پوش را در ترکیب تیمش حفظ کند. در شرایط کنونی با توجه حضور چند دقیقه ای قایدی در بازی‌ها و جا نیفتادن این بازیکن در ترکیب اصلی تیمش موضع مدیران باشگاه شباب الاهلی تغییر کرده و می‌خواهند در تابستان قایدی را بفروشند. البته مدیران باشگاه شباب الاهلی در صورتی راضی به فروش بازیکن ایرانی خود می‌شوند که پیشنهاد رسیده قابل قبول بود و بتواند درآمد خوبی را به بودجه باشگاه تزریق کند.

قایدی در تابستان گذشته با جدایی از استقلال با قراردادی ۵ ساله راهی شباب الاهلی شد. البته این تیم اماراتی احمد نوراللهی دیگر بازیکن ملی پوش کشورمان را هم همزمان با قائدی برای مدت یک سال جذب کرد. گفته می‌شود احتمالا احمد نوراللهی هم در تابستان از الاهلی جدا خواهد شد. به این ترتیب به نظر می‌رسد جدایی دو بازیکن ایرانی از این تیم همزمان خواهد بود.

بازگشت مهدی قایدی به تمرینات

مهدی قایدی با حضور در تمرینات شباب الاهلی، خودش را برای دیدار امروز آماده کرد.

ابتلا به ویروس کرونا در بدترین زمان ممکن باعث شد تا مهدی قایدی شانس حضور در دو بازی ملی برابر عراق و امارات را از دست بدهد. باشوی کوچک که با توجه به غیبت بازیکنانی نظیر سردار آزمون می توانست یکی از نفرات مدنظر اسکوچیچ باشد، فیفا دی اخیر را از دست داد.

این بازیکن پس از منفی شدن تست کرونایش راهی امارات شد تا در تمرینات شباب الاهلی حضور پیدا کند. قایدی در این مدت زیر نظر کادرفنی این تیم و در صدر آنها مهدی علی تمرینات خود را سپری کرد و برای بازگشت به میادین خودش را آماده می کند.

قایدی که شایعاتی درخصوص علاقه باشگاه سلتیک به جذب او نیز منتشر شده بود، می تواند در دیدار امروز شباب الاهلی برابر تیم قعرنشین الامارات به میدان برود و شانس خود را برای گلزنی امتحان کند.

شباب الاهلی در نقل و انتقالات زمستانی حضور فعالی داشت و چندین بازیکن جدید از جمله اولسن، گوستاوو، کارتابیا و کایکیه سوارز را به خدمت گرفت تا در ادامه فصل و لیگ قهرمانان آسیا، حضور پرقدرتی داشته باشد.

با توجه به وضعیت الامارات در جدول رده بندی، قایدی می تواند شانس خود را برای گلزنی امتحان کند و باید دید مهدی علی از این بازیکن ایرانی خود در ترکیب تیمش استفاده خواهد کرد یا خیر.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟4

ماجرای پیشنهاد سلتیک به مهدی قایدی

مهدی قایدی درگیر شایعات پیشنهاد سلتیک است. مهدی قایدی این روزها در شباب الاهلی بازی می‌کند. مهدی قایدی و همسرش در دبی زندگی لاکچری دارند و بسیار راضی به نظر می‌آیند. اما از نظر فوتبالی مهدی قایدی روزهای خوبی سپری نمی‌کند. ستاره معصومی یکی از مخالفان جدایی مهدی قایدی و رفتن او به اروپا است. مشخص است که زندگی ستاره معصومی از زندگی لاکچری در دبی بسیار راضی است و رفتن به اسکاتلند می‌تواند پایانی بر زندگی رویایی او باشد.

دیلی رکورد و همچنین برخی رسانه های اسکاتلندی مدعی شده اند که سلتیک آماده پرداخت 4.7 میلیون دلار برای خرید مهدی قایدی است.

در حالیکه چند هفته پیش شایعاتی درباره پیشنهاد سلتیک برای جذب مهدی قایدی در رسانه ها مطرح شد، اکنون یک بار دیگر خبر تمایل این باشگاه اسکاتلندی به استعداد جوان ایرانی به گوش می رسد و برخی رسانه ها مدعی هستند که سلتیک آماده پرداخت 3 و نیم میلیون پوند (4.7 میلیون دلار) برای جذب باشوی کوچک است.

وب سایت Fansided در گزارشی نوشته است: سلتیک آماده پرداخت 3.5 میلیون پوند (4.7 میلیون دلار) برای ستاره ملی پوش است. به نظر می رسد سلتیک به پنجمین خرید خود در پنجره نقل و انتقالات ژانویه نزدیک می شود. هوپ ها قبلاً دایزن مائدا، ریو هاته، یوسوکه ایدگوچی و جانی کنی را در این ماه به خدمت گرفته بودند و اکنون انتقال این هافبک 23 ساله به پارک هد از تیم لیگ یکی شباب الاهلی نیز دور از دسترس به نظر نمی رسد. اما به نظر می رسد باشگاه بازیکنان دیگری را نیز در نظر دارد.

این احساس وجود دارد که سلتیک می‌تواند با بازیکنانی مانند جیمز فارست، مایکی جانستون و جورج جیاکوماکیس که مدتی است با مصدومیت‌های متعددی دست و پنجه نرم می‌کنند، با اضافه شدن بازیکن جدیدی به جمع مهاجمین خود دست و پنجه نرم کند.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟6

یکی از بازیکنانی که اخیراً مورد توجه آنها قرار گرفته، مهدی قایدی بازیکن شباب الاهلی است. این بازیکن 23 ساله در طول سال های گذشته در سطح داخلی و همچنین در لیگ قهرمانان آسیا بازیکن تاثیرگذاری بوده است و به نظر می رسد که توجه سلتیک را به خود جلب کرده است.

شباب الاهلی تمایلی به جدایی قایدی قبل از پایان فصل ندارد اما گمان می رود سلتیک آماده پرداخت مبلغی بیش از 3.5 میلیون پوند (4.7 میلیون دلار) برای ستاره ملی پوش ایرانی است. به نظر می رسد که سلتیک به جذب قایدی علاقه دارد. به جرات می توان گفت که او ویژگی های بالایی دارد و می تواند در جناحین و همچنین در جلو به عنوان مهاجم دوم بازی کند.

تنها یک نیم فصل از پیوستن او به شباب الاهلی می گذرد و صادقانه بگوییم که تاکنون نتوانسته انتظارات را در این باشگاه برآورده کند. طبق آمار Transfermarkt، او تا به حال در 15 بازی برای شباب الاهلی به میدان رفته که 4 گل به ثمر رسانده و 2 پاس گل داده است. اما در مورد استعداد یا پتانسیل قایدی هیچ بحثی نیست و او در گذشته توانایی های خود را نشان داده است. اکنون، جالب است که ببینیم آیا سلتیک در نهایت برای این بازیکن جوان اقدام می کند یا خیر.

وب سایت دیلی رکورد نیز در گزارشی از علاقه سلتیک به مهدی قایدی نوشته و اینکه این باشگاه اسکاتلندی آماده پرداخت 3 و نیم میلیون پوند به شباب الاهلی است.

اقدام جدید زن مهدی قایدی بازهم حاشیه ساز شد. ستاره معصومی چندی پیش با مهدی قایدی در ایران ازدواج کرد. او پس از انتقال مهدی قایدی به شباب الاهلی به یکباره عوض شد و زندگی پرحاشیه را در پیش گرفت. حواشی‌ای که برای مهدی قایدی هم گاها دردسرساز بود. مهدی قایدی این روزها در امارات مورد انتقاد شدید است اما همسرش این روزها به یادگیری ورزشی جدید روی آورده است و در حال اسب سواری است.

مهدی قایدی عشق خود را فریاد زد

روز گذشته مهدی قایدی گل پیروزی بخش شباب الاهلی را به ثمر رساند.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟10

مهدی قایدی پس از مدت ها سرو کله زدن با حواشی به دلیلی دیگر تیتر یک رسانه ها شد. مهدی قایدی این روزها در ترکیب الاهلی خوش می‌درخشد و گل های سرنوشت سازی به ثمر رسانده است. روز گذشته عجمان با تک گل مهدی قایدی برابر شباب الاهلی مغبول شد. مهدی قایدی سال نو میلادی با انتشار ویدئوهایی حسابی جنجال به پا کرده بود. مهدی قایدی سال 2022 را درخشان استارت زده است.

مهدی قایدی برای اینکه تیمش را به فینال جام حذفی امارات برساند تنها نیاز به پنج ضربه به توپ و پیش‌روی 10 متری به محوطه جریمه حریف داشت. او پس از گلزنی خوشحالی جالبی روبه دوربین انجام داد که واکنش ستاره معصومی همسرش را هم به همراه داشت.

مهدی قایدی در زمین بازی هم درخشان ظاهر شد. ستاره معصومی همسر مهدی قایدی با انتشار یک استوری به گلزنی مهدی قایدی واکنش نشان داد. یک ضربه تمام کننده و بعد نگاه به دوربین برای نمایش یک چهره تازه از مهدی قایدی. این بار با موی مرتب و سبیل زورویی که نشانگر بازیگوشی ذاتی این مهاجم ایرانی است که در هر مسابقه آرایش تازه‌ای را برای صورت و موی خود انتخاب می‌کند.شاید خرافه‌ای برای آنکه مهدی قایدی در هر مسابقه بهتر از قبلی باشد

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟0

قایدی پیش از گل منتظر ارسال یک توپ پشت دفاع بود اما وقتی مدافع راست عجمان با ضربه سر توپ را برگرداند، او با یک گام به عقب خود را روی خط آفساید نگه داشت تا موقعیت احتمالی از دست نرود و وقتی توپ برگشتی بلافاصله به او رسید، یک فرار طولی به داخل محوطه جریمه و ضربه با پای چپ به زاویه مخالف، حریف را تسلیم کرد.

بعد از این گل، مهدی قایدی رو به دوربین با انگشتانش چایی را به هم زد. شادی جالب و استفاده شده در فوتبال جهان که قبل از او، بازیکنانی مانند آلکس مورگان ستاره تیم زنان آمریکاR جیمر هاردن ستاره NBA یا سرژ گنبری مهاجم تیم بایرن انجام داده بودند و به نشانه سهولت و شیرینی کاری که مشغول انجامش هستند. و به خوشحالی آشپزی معروف است.

از زمان حضور مهدی قایدی در امیرنشین دبی، نزدیک به 4 ماه می گذرد و او در این شهر بزرگ خاورمیانه ای لنگر انداخته و از زندگی خانوادگی لذت می برد. سکونت در برجی که باشگاه الاهلی برای او در نظر گرفته و حضور در تمرین و هم نشینی با احمد نوراللهی و مدیربرنامه اش که البته بعد از درخشش او یا احمد، رستورانی را قرق می کند تا با هم درباره تک تک لحظاتی که به درخشش یکی از این دو بازیکن منجر شده، صحبت کنند؛ این عادتی است از ابتدای شروع این فصل لیگ امارات و برنامه ای که این دو بازیکن به آن علاقه ویژه ای دارند و دوست دارند بعد از هر مسابقه اتفاق بیفتد.

یکی از رسانه های اماراتی با واکنش به درخشش این بازیکن ایرانی نوشته است: «آمار مهدی قایدی بی نظیر است، ای هوادار الاهلی حالا می خواهی باور کنی یا نکنی! او در 4 بازی گذشته 14 موقعیت 100 درصد گلزنی برای تیمش ساخت که 7 مورد آن موقعیت تک به تک بود. از این تعداد یک مورد آن به گل ختم شد و در 2 مورد نیز باعث خلق خطای پنالتی شد. این فقط در 4 بازی آخر او بوده است!»

قایدی که مدتی به صورت تناوب در ترکیب اصلی تیمش قرار می گرفت و یا به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین می شد، توانسته است به خوبی جای خودش را در ترکیب اصلی شباب الاهلی باز کند. او پس از گلزنی به النصر در 5 دیدار گذشته از ابتدا به میدان رفته و در 3 دیدار به صورت کامل و در 2 بازی نیز دقیقه 88 تعویض شده است.

درخشش باشوی کوچک در لباس شوالیه های سرخ سبب شده است تا مهدی علی سرمربی این تیم اعتماد ویژه ای به مهدی قایدی داشته باشد و او به یکی از عناصر اصلی تیم او تبدیل شود. بازیکنی که می تواند این درخشش را ادامه داد و در بازی های بعدی تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی نیز عصای دست اسکوچیچ شود.

مهدی قایدی پدر شد | راز زن مهدی قایدی در اینستاگرام لو رفت

09:56 - 1400/10/08

مهدی قایدی در آستانه اتفاقی بزرگ است.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟4

مهدی قایدی در حال پدر شدن است. خبری شوکه کننده برای مهدی قایدی از طرف همسرش که هواداران این زوج را تکان داد. مهدی قایدی این روزها مصدومیت را به پایان رسانده و به یکی از بازیکنان ثابت الاهلی تبدیل شده است. چند وقتی است که همسر مهدی قایدی عکس هایی از کمر به بالا از خود منتشر می کند. این عکس ها شایعه باردار بودن همسر مهدی قایدی را به راه انداخت.

یکی از دوستان ستاره معصومی در صفحه اینستاگرام او می پرسد که نی نی چه زمانی به دنیا می آید و بدین شکل بارداری او را لو می دهد.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟6

مهدی قایدی ستاره فوتبال ایران زندگی جالبی در امارات دارد. مهدی قایدی در زمان حضور در استقلال تمرکز خود را روی فوتبال گذاشته بود و موفق شد با درخششش لژیونر شود. مهدی قایدی به لطف همسرش به یکباره شاخ اینستاگرامی شد و به ستاره فضلی مجازی تبدیل شد. مهدی قایدی در امارات زندگی لاکچری دارد و درکنار ستاره معصومی همسرش حسابی سر و صدا به راه انداختند. به تازگی برادر مهدی قایدی هم راهی امارات شده و در کنار این دو به گشت و گذار پرداخته است.

آنها با هم یک خوراکی جالب را امتحان کردند که در پایان مطلب می‌توانید سایر تصاویر را هم ببینید.

این سه نفر پس از گشت و گذار و خوش گذرانی‌های خود یک ویدئو از خوردن پفک نیتروژنی منتشر کردند. خوراکی ای که کمتر در ایران شناخته شده و تنها در چند مکان محدود در ایران می‌توان آن را پیدا کرد. جر پفک، بستنی نیتروژنی هم وجود دارد که پس از خوردن این دو دود از دهانتان خارج می شود انگار که در حال مصرف دخانیات هستید.

بستنی نیتروژتی با نیتروژن مایع درست شده و هنگام درست کردنش بخار شدیدی ظرف و اطراف صاحب مغازه را فرا میگیرد.طعم آن خوشمزه است و میتوانستید خودتان طعم مورد نظزتان را سفارش دهید. برخی مواد غذایی را در نیتروژن مایع میگذارند تا یخ بزنه و بعد .....

پفک نیتروژنی هم خیلی جالب و متفاوت و فان است.پفک نیتروژنی وقتی روی میز قرار می‌گیرد از سرمای آن، بیرون لیوان در دمای محیط یخ زد. پفک را اگر در تکه های بزرگ و تند تند بخورید از سرمای شدید پفک نیتروژنی زبانتان میسوزد. قسمت خنده دار و جالبش این است که اگر پفک را با دهان باز میخوردیم بخارات زیادی از دهانمان بیرون میزد و اگر با دهان بسته میخوردیم بخار زیادی از سوراخهای بینیمان خارج میشود.

البته گفته می‌شود افراط در خوردن این نوع مواد غذایی باعث آسم میشود و خیلی هم برای مری و معده ضرر دارد.

به طور عمومی نیتروژن، نوعی گاز خنثی است که درون بستنی با چیزی واکنش نمی‌دهد، فقط مراقب باشید در وضعیت تغییر حالت از مایع به گاز نباید با بدن برخورد مستقیم داشته باشد، پس در غیر این صورت هیچ مشکلی برای مصرف کننده محصول به وجود نمی‌آورد و می تواند در مواد مختلف خوراکی استفاده شود. این در حالی است که شیر آلوده یا خامه نامرغوب در هر نوع بستنی، می تواند برای زنان باردار و کودکان مشکل ساز شود و باعث بیماری لیستریوز و حتی سقط جنین شود. از این رو به گروه های آسیب پذیر جامعه توصیه می‌کنیم در صورت تمایل به تجربه طعم این بستنی جدید، به بستنی فروشی های معتبر و تمیز که از مواد غذایی استاندارد و ایمن استفاده می‌کنند خرید کنید. لازم به ذکر است برای شما که شعبه بستنی نیتروژنی در تهران دارید پرشیا گاز آسیا وارد کننده قانونی انواع مخازن نگه داری نیتروژن مایع در سایز ها و مدل های متنوع امکان بهره مندی از خواص فراوان نیتروژن مایع مثل بستنی نیتروژنی را برای شما فراهم کرده است.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟3

زندگی لاکچری مهدی قایدی در امارات

مهدی قایدی ستاره سابق تیم استقلال در ابتدای فصل راهی شباب الاهلی شد. جدایی مهدی قایدی از استقلال با واکنش تند هواداران استقلال همراه بود. مهدی قایدی که به واسطه همسرش درگیر حواشی زیادی شده است در این فصل هم در تیم خود نیمکت نشین بوده تا زمزمه جدایی او بر سر زبان ها بیافتد. به تازگی ویدئوی جدیدی از فحاشی رکیک امیر تتلو به همسر پرحاشیه مهدی قایدی سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی شایعه جدایی مهدی قایدی از همسرش هم داغ داغ است.

امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن فوتبال فحاشی کرد. این درگیری هر روز ابعاد گسترده‌تری پیدا می‌کند. گفته می‌شود گویا ستاره معصومی زن مهدی قایدی قصد شکایت از تتلو را به خاطر این فحاشی دارد.

طلاق مهدی قایدی از همسرش

ابعاد این درگیری به حدی است که گویا مهدی قائدی قصد طلاق ستاره معصومی همسرش را دارد اما او بارها گفته که به ستاره ایرانی به شدت علاقمند است و همه جا از این عشق و علاقه به همسرش می‌گوید.

ماجرای طلاق از کنسرت تتلو شروع شد. امیر تتلو خواننده مشهور و جنجالی به ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بازیکن فوتبال فحاشی کرد.

امیر تتلو با انتشار یک فایل صوتی شروع به فحاشی به همسر مهدی قائدی خانم ستاره معصومی کرد که به دلیل به کار بردن کلمات بسیار زننده فقط قادر به پخش تیکه زیر هستیم.

همانطور که گفتیم در این فایل صوتی امیر تتلو خواننده جنجالی شروع به فحاشی به همسر مهدی قائدی می کند ولی قادر به پخش نسخه کامل فایل صوتی نبودیم. همسر مهدی قائدی چهره جنجالی اینستاگرام است که با ایجاد حاشیه های مختلف از جمله کشف حجاب توانست به شاخ مجازی تبدیل شود و الان برای خودش یک چهره شناخته شده اینستاگرام است. فحاشی امیر تتلو به افراد مختلف ادامه دارد امیر تتلو با ارسال پیام های صوتی در شبکه های اجتماعی اقدام به فحاشی افراد مشهور در ایران می کند. از بازیگر و بازیکن فوتبال گرفته تا چهره های شاخ مجازی که به واسطه اینستاگرام به شهرت رسیده اند. برخی می گویند این اقدام امیر تتلو برای گرفتن بازدید در یوتیوب است که به ازای آن درآمد دلاری دریافت می کند.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟12

ستاره معصومی زن مهدی قایدی

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی یکی از جنجالی ترین همسران فوتبالیست در ایران است که با حاشیه هایی که در اینستاگرام ایجاد کرده به شهرت زیادی رسیده است. از کشف حجاب گرفته تا دخالت در امور فوتبالی باشگاه استقلال (اظهار نظرهای جنجالی). بعد از رفتن مهدی قائدی بیش از آنکه حاشیه ها سمت مهدی باشد به سمت همسرش رفت! چراکه در طول مدت گمانه زنی ها او بود ک هبا طرفداران صحبت می کرد. تغییر رفتار ستاره معصومی و ماجرای کشف حجاب او از سفر جنجالی آنها به دبی آغاز شد. ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بعد از رفتن مهدی به تیم عربی به کلی عوض شده و تصاویری و فیلم‌هایی با حجاب منشوری از خودش منتشر می کند.

مهدی قایدی و همسرش در روز ۱۰ دی ۱۳۹۸ ازدواج کردند. عکسهای مراسم عقد این دو در همان ابتدا در بسیاری از رسانه های کشور پخش شد و خیلی ها معتقد بودند که مراسم آنها لاکچری برگزار شده. بیوگرافی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی بیشتر خبر از دنیای رو به کشفی میدهد که در آینده بیشتر از آن خواهیم شنید. علاقه او به سگها در بیشتر تصاویر اینستاگرامی مشهود است. البته مهمترین موضوعی که در خصوص ستاره معصومی باید گفت ارتباط بسیار خوبی است که او با مهدی قائدی بازیکن استقلال دارد. بیوگرافی همسر مهدی قائدی نشان می دهد که احتمالا باید به زودی او را در زمینه مدلینگ جزو فعالان قابل توجه دید. این موضوع را البته باید از تعداد فالوورهای اینستاگرام او نیز فهمید. او چند وقت پیش در پستی از ۱۰۰ کا شدن فالوورهایش اظهار خوشحالی کرد و از آنها تشکر نمود. البته تعداد فالوورهای اینستای او در حال حاضر ۵۴۷ کا فالوور دارد.

از دیگر مواردی که باید در خصوص او گفت علاقه و البته ظرفیت او در تبلیغات اینستاگرامی است. استوری های هایلایت شده او نشان میدهد که شاید به زودی باید شاهد تبلیغات از طرف همسر بازیکن ریز نقش استقلال باشیم.

زندگی شخصی ستاره معصومی با ستاره استقلال روزهای خوبی دارد. بعد از ازدواج ستاره معصومی با مهدی قائدی شائبه بزرگتر بودن او از همسرش دهان به دهان چرخید اما هیچیک از آنها در مورد آن واکنشی ندادند. او در صفحه اینستاگرام خود درباره ازدواجش نوشت یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟17

بازیکن محبوب استقلال نیز عیناً همین عبارت را به مناسبت ازدواجشان در صفحه شخصی خود نوشت. سفرهای زیاد بازیکن محوری استقلال همراه تیم باعث شده تا هرچند که خلأ او در کنار همسرش احساس شود اما ستاره معصومی این خلأ را با گذاشتن پست و استوری برای همسرش به گونه ای کمتر می کند.

بازیکن استقلال در اولین تبریک تولد همسرش نوشت: تولدت مبارک بهترین اتفاق زندگیم. ” خیلی دوست دارم همسرم ”

آنچه که از ظاهر موضوع پیداست او و مهدی قایدی زندگی آرام و خوبی با هم دارند و به زودی باید شاهد حضور پر رنگ تر آنان در فضای مجازی به واسطه گرایش آنان به این مسیر باشیم.

ستاره معصومی هرچند که صفحه شخصی اش را در فضای مجازی باز گذاشته اما بستن کامنتها نشان میدهد که خیلی علاقه به حواشی این فضا ندارد و بیشتر به دنبال هدفمند کردن حضور و فعالیتش در صفحات اجتماعی است. این چهره علیرغم شنیدن شایعات مختلف در خصوص اختلاف سنی خودش با قائدی از هر اظهار نظری در این مورد خودداری کرده و بیشتر به کار خود و دلمشغولیهایش می پردازد.

هدیه میلیاردی مهدی قایدی برای همسرش

مهدی قائدی بعد از مدتی در ایرانو تیم استقلال بودن، با توجه به نظرات همسرش به پیشنهاد الاهلی پاسخ مثبت داد. از طرفی با رفتن مهدی قائدی از ایران همسرش، ستاره معصومی نیز آزادی بیشتری در خرج کردن و حجاب خود دارد. او با استایل های نامتعارفی در فضای های عمومی حاضر می شود و حتی در اینستاگرام خود نیز کاملا بی حجاب ظاهر می شود.

ستاره معصومی اخیرا عکس های بسیاری را از گردش لاکچری شان با مهدی قایدی در فضای مجازی منتشر کرد. این دو به شهربازی رفتند و ساعات خوشی را سژری کردند. در عکس ها مهدی قایدی با پوشش عربی به شهربازی رفته است. در آخر عکسی از مهدی قایدی را در کنار موز عروسی بزرگی منتشر کرد که خنده همه کاربران را در پی داشت. او در یکی از بازی ها به احتمال زیاد برند شده و این جایزه را دریافت کرده است.

پیش از سفر به شهربازی ستاره معصومی از هدیه گران قیمت و میلیاردی مهدی قایدی رونمایی کرد. الگوهای زیبایی که به سبک و استایل اهالی هندوستان است.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟6

عکس جنجالی همسر مهدی قایدی | کشف حجاب رسمی همسر مهدی قایدی

مهدی قایدی بازیکن تیم استقلال عکس جدیدی از خود و همسرش در فضای مجازی گذاشت که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟11

ستاره معصومی همسر مهدی قایدی

ستاره معصومی متولد دهم بهمن ۱۳۷۰ در بوشهر می باشد و 7 سال اختلاف سنی با مهدی قایدی همسرش دارد.

آنها در ۱۰ دی ماه ۱۳۹۸ با یکدیگر ازدواج کردند و مراسم ازدواج آنها از جنجالی ترین خبرهای رسنه‌های ورزشی بود مراسم ازدواجشان کاملا لاکچری بود که مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

ستاره معصومی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت زیادی دارد و با جنجال سازی همیشه سوژه شبکه های اجتماعی و رسانه ها گردیده است علاقه او به سگ ها یکی از نکاتی است که در بیوگرافی وی میتوان ذکر کرد او همچنین در عرصه مدلینگ نیز فعالیت دارد.

از دوستان صمیمی اش می توان به آناهیتا کریمی همسر سردار آزمون اشاره کرد که همیشه با یکدیگر به گردش می روند تصاویر و فیلم های گردش آنها در دبی و کشورهای مختلف دیگر چندین بار سوژه رسانه ها شده است.

قبلاً در فضای مجازی به عنوان مدلینگ فعالیت داشت اما شهرت او زمانی بیشتر شد که با مهدی قائدی بازیکن تیم ملی کشورمان ازدواج کرد.

درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟3

بازیکن محبوب استقلال نیز عیناً همین عبارت را به مناسبت ازدواجشان در صفحه شخصی خود نوشت. سفرهای زیاد بازیکن محوری استقلال همراه تیم باعث شده تا هرچند که خلأ او در کنار همسرش احساس شود اما ستاره معصومی این خلأ را با گذاشتن پست و استوری برای همسرش به گونه ای کمتر می کند.بیوگرافی همسر مهدی قائدی (ستاره معصومی) از سن و سال تا ازدواج

  • درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟13
  • درخشش مهدی قایدی برای این زن بود | دلیل درخشش مهدی قایدی که بود؟1
  دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

  ‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

   

   

   

   

   

  .