احسان حاج صفی | همسر احسان حاج صفی | دختر احسان حاج صفی

علاقه و عشق شدید احسان حاج صفی به این دختر زیبا + عکس

17:04 - 1401/09/04
احسان حاج صفی در دوران قرنطینه و کرونا صاحب یک دختر زیبا به نام آدریانا شد که تصویر او را در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

کاپیتان سپاهان علاقه زیادی به دخترش دارد و عکس های از وی در صحفه شخصی اش منتشر و او را جانان خطاب می کند. در ادامه عکس های از جشن تولد دختر احسان حاج‌صفی که برای یک سالگی اش گرفته شد

علاقه و عشق شدید احسان حاج صفی به این دختر زیبا + عکس2

تولد دختر احسان حاج‌صفی

احسان حاج صفی که در سپاهان اصفهان حضور دارد و بعد از جدایی از تراکتورسازی به تیم زادگاهش بازگشته جشن زادروز یک سالگی دخترش آدریانا را ماه گذشته برگزار کرده است.

وی در صحفه شخصی اش با انتشار تصاویری از جشن تولد لاکچری دخترش نوشت : تولدت مبارک پرنسس بابا

احسان حاج صفی پس از این که تراکتوری ها را از نظر مالی مجاب کرد، راهی سپاهان شد و در همین بازی نخست بازوبند کاپیتانی را هم بر بازو بسته است. او با استقبالی ویژه از هتل خارج شد و گوینده ورزشگاه نیز به شکلی خاص این بازیکن را معرفی کرد.

علاقه و عشق شدید احسان حاج صفی به این دختر زیبا + عکس12

دلتنگی برای آدریانا بعد از بالا رفتن آدرنالین

برای حاج صفی که تنها چند روز از پدر شدنش گذشته (فرودین سال ۹۹)، ساعتی کوتاه تمرین اختصاصی با دلتنگی بزرگی برای دخترش همراه بود. نگاه‌های زیر زیرکی او به ساعت و دنبال کردن سرعتی آیتم‌ها برای اینکه هر چه زودتر بار دیگر هرچه زودتر از پشت بام خود را به خانه برساند و آدریانا را که با لفظ “جانان” خطابش می‌ کرد را در آغوش بگیرد نشان می‌دهد که او به شیرین‌ ترین روزهای زندگی خانوادگی‌ اش رسیده است و ریکاوری خود را بعد از بالا رفتن آدرنالین ناشی از تمرینات سخت را با آدریانا پشت سر گذاشت.

علاقه و عشق شدید احسان حاج صفی به این دختر زیبا + عکس0

تولد دختر احسان حاج‌صفی

گفتنی است کاپیتان تیم سپاهان اصفهان در تابستان سال ۹۶ در یونان با همسرش آذین ازدواج کرده و سال گذشته در فروردین ماه سال ۹۹ دخترش آدریانا متولد شده است.

لازم به ذکر است که حاج صفی با اینکه یک بازیکن کم حرف و بدون حاشیه است با اشاره به اینکه سبک زندگی زلاتان جالب است صفحاتی از این کتاب را خواند و بعد از آن بار دیگر به کمک همسرش رفت که این روزها کارش با حضور دخترشان سخت‌ تر شده است.

 

 

 

 

 

.