مهدی طارمی | تیم مهدی طارمی | رابطه مهدی طارمی

مهدی طارمی قهرمان پرتغالی‌ها شد | مهدی طارمی تیتر یک پرتغال

10:27 - 1400/11/23
مهدی طارمی ستاره کشورمان همیشه در تیتر رسانه‌های پرتغال قرار دارد.

به گزارش گل کوچیک، مهدی طارمی بازهم تیتر یک رسانه ها شد. شب گذشته در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ پرتغال، تیم فوتبال پورتو به مصاف اسپورتینگ رفت و در یک بازی پربرخورد و جنجالی به تساوی 2 بر 2 رسید.

در این مسابقه مهدی طارمی درخشان ظاهر شد و توانست روی هر 2 گل پورتو تاثیرگذار ظاهر شود. او در دقیقه 38 به فابیو ویرا پاس گل داد و در دقیقه 78 گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند.

درخشش او باعث شد تا سایت پرتغالی observador به تمجید از وی بپردازد و طارمی را یک قهرمان بخواند.

به لطف طارمی؛ پورتو تهاجمی ترین تیم شد

مهدی طارمی با گلزنی در برابر اسپورتینگ در پایان هفته بیست و دوم لیگ برتر پرتغال شمار گل های خود را به عدد 12 رساند.

او با این گل یک گام دیگر به آقای گل فعلی رقابت ها نزدیک شد اما سومین گل زن برتر مسابقات به حساب می آید. داروین مهاجم بنفیکا با 16 گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ برتر پرتغال قرار دارد. البته او هنوز در هفته بیست و دوم بازی ها به میدان نیامده و امشب به همراه تیمش در برابر سانتاکلارا به میدان خواهد رفت و این فرصت را دارد اختلاف خود را با مهدی طارمی بیشتر کند.

قابل پیش بینی است مهدی طارمی تا یکی دو هفته یا دو سه هفته دیگر از همبازی دور رفت خود یعنی دیاز عبور کند که 14 گل به نام خود ثبت کرده است. به این خاطر که این مهاجم به لیورپول رفته است. آنوقت مهدی طارمی جدی ترین تعقیب کننده آقای گل بازی ها خواهد شد.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران هم چنین در بازی با اسپورتینگ پاس گل اول را داد. پاس گلی که شمار موقعیت های ثبت شده او را برای هم تیمی هایش به عدد 7 رساند. مهدی طارمی به همین خاطر پنجمین گلساز برتر لیگ پرتغال به حساب می آید. او در 19 گل از 57 گل به ثمر رسیده تیم پورتو تا به این جای کار دخیل بوده و جالب است بدانید پورتو به لطف ایجاد موقعیت گل از سوی مهدی طارمی و هم چنین گلزنی این بازیکن در مصاف با اسپورتینگ شمار گل های خود را به عدد 57 رساند و هم اکنون تهاجمی ترین لیگ برتر پرتغال به حساب می آید. البته بنفیکا که تا به این جای کار زننده 56 گل بوده هنوز در هفته 22 ام بازی ها به میدان نیامده و همان طور که اشاره شد امشب در خانه میزبان تیم سانتاکلارا است.