بوسه شرم آور شاهرخ استخری و همسرش در ملاء عام / شاهرخ استخری هم بلاگر شد!

08:24 - 1400/11/09
 سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری که قبلا اجازه انتشار عکساشو نداشت حالا حتی با تن پوش و حوله حمام هم از خود فیلم و عکس میگذارد.

سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری که قبلا اجازه انتشار عکساشو نداشت حالا حتی با تن پوش و حوله حمام هم از خود فیلم و عکس میگذارد. شاهرخ استخری خیلی وقته که در قاب تلویزیون دیده نشده و ظاهرا شغل دوم و سومش درآمد بالاتری دارد. وی شخصیتی شوخ طبع و بسیار خانواده دوستی دارد به طوری که مدتی پیش برای تبریک تولد همسرش سپیده بزمی پور خلاقیتی نه چندان جالب به خرج داد. آقای بازیگر با این نوع تبریک و ابراز علاقه، کاربران را بسیار متعجب کرد و با انتقاداتی هم روبرو شد. وی با انتشار تصویری که در ادامه مشاهده می کنید نوشت:

همسرم، زندگی من به دو بخش تقسیم میشه، بعد از آشنایی با تو و بعد از ازدواج با تو، قبل از اونو گ… خوردم

تولدت مبارک همسرم

بوسه شرم آور شاهرخ استخری و همسرش در ملاء عام / شاهرخ استخری هم بلاگر شد!18

تبلیغات ناجور سپیده بزمی پور تو اینستا

اما خب از این ها که بگذریم شاهرخ استخری در اوایل ازدواج با خانم سپیده بزمی پور بسیار غیرتی بودند به طوری که تو هیچ یک از مراسمات سینمایی همراه با همسرشون نمیرفتند تا مبادا عکس و فیلمی از او پخش شود.

اما خب همانطور که خیلی کاربران با وجود اینستا در پوشش و رفتار راحت تر شدند تا خودی در ان برنامه به اطرافیانشون نشون بدهند، شاهرخ خان نیز در همین راستا اجازه به همسرشون دادند بیاد جلوی دوربین اون هم چه اجازه ای!

حالا سپیده بزمی پور تا حدی در بلاگری پیش رفته که به مرکز ماساژ و خدمات اینجوری میره و به همراه خاهر شوهر جان با حوله و لبلس راحتی غفلک و عکس به اشتراک می گذارد البته برای تبلیغ. معرفی و تبلیغات هم که میدونید درآمد بسیار خوب و بالایی داره پس چرا که نه تغییر روند و عقیده هم میشه داد!

بوسه شرم آور شاهرخ استخری و همسرش در ملاء عام / شاهرخ استخری هم بلاگر شد!16

اما بهتره که یکی از نظرات رو هم بخونیم تا حرف دل یکی از کاربران رو ببینیم.

آقای استخری خیلی ادعای غیرت ومردونگی میکردی !!! چیشد پس ،،،خانومت با حوله تن پوش فیلم براکل دنیا گذاشته!!!حق داشتی قبلا اجازه انتشارعکس و فیلم به خانومت نمیدادی بقول خودت زنت بی جنبه تشریف داره… بعدشم سپیده خانومی که تبلیغ سالن ماساژ و فلان میکنی و ثروتتو به رخ این مردم میکشی،اینو بدون مردم تو نون شب شون موندن و معطل پول و خرج و مخارجشون هستند .خیلی از جوونا از بی پولی و بیکاری دست به خودکشی زدند و سراغ اعتیاد و دزدی و آدم کشی میرند ،اونوقت شما با حوله تن پوش میای تبلیغ سالن میلیاردیتو میکنی؟؟؟؟؟ واقعا درود بر شرافت نداشته تون .. درود بر فهم و شعور نداشته تون … شمایی که اینهمه پول دارید و از طریق بازیگری و از طریق همین مردم ساده اینهمه مشهور و پولدار شدید ،آیا این درسته که اینقدر پول و ثروت و سالنای آرایشو خوش گذرونیاتونو به رخ همین مردمی ک مشهور و پولدارتون کردند بکشید؟؟؟؟!!!!

بوسه شرم آور شاهرخ استخری و همسرش در ملاء عام / شاهرخ استخری هم بلاگر شد!11

بوسه شرم آور شاهرخ استخری و همسرش در ملاء عام / شاهرخ استخری هم بلاگر شد!20

فخر فروشی و خانه لوکس آقای بازیگر

شغل دوم شاهرخ استخری طلافروشی است که شعبات مختفی در مناطق بالای تهران نیز دارد و از آنجایی که این پول های درآمده و زیاد باید جایی خرج شود راه به راه برای تفریحات و مهمانی ها و پوشش و…این خانواده میره و دائما هم از هر چیزی که فکرش را کنید از لاکچری بازی را منتشر می کنند بدون اینکه چیزی از زیر دستشون در بره

انتشار تصاویر و لحظات زیبای هنرمندان و خانواده شان برای مردم جالب و دیدنی است اما اینکه راه به راه از هر لحظه چیزی برای انتشار داشته باشی و دائم در حال فخر فروشی باشی حتی برای طرفدارانشان هم کم کم خسته کننده شده و صدایشان در می آید. به قول برخی از کاربران ظاهرا آقای استخری و خانم بهاره رهنما برای نشان دادن و کلاس گذاشتن مسابقه گذاشته اند.