بلیت فروشی | بلیت فروشی بازی ایران | بلیت فروشی اینترنتی

بلیت فروشی سرکاری فدراسیون فوتبال

وضعیت عجیب و باورنکردنی سامانه بلیت فروشی دیدار ایران و عراق، باعث اعتراض علاقه‌مندان به فوتبال شده است.

به گزارش گل کوچیک امروز و در دور هفتم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، شاگردان اسکوچیچ در استادیوم آزادی به مصاف عراق می روند. در حالیکه بسیاری از علاقه‌مندان به فوتبال از روزهای گذشته به دنبال خرید بلیت این دیدار هستند، اما وضعیت عجیب سامانه بلیت فروشی باعث اعتراض آنها شده است.

مسئله نخست اینکه تا روز گذشته به درستی مشخص نبود که این دیدار با حضور هواداران و یا پشت درب های بسته برگزار می شود اما تأیید رسمی خبر حضور 11 هزار تماشاگر در این بازی سبب شد تا بسیاری از هواداران برای حضور در ورزشگاه و تماشای جشن صعود احتمالی به جام جهانی، در پی خرید بلیت این مسابقه باشند.

از روز گذشته سامانه فروش بلیت این دیدار با مشکلات فراوان و عجیبی همراه بود. کاربران پس از مراجعه به این وب سایت و پس از گذشت ساعت های طولانی، با پیام در حال به روز رسانی سامانه مواجه می شدند. اما از ظهر گذشته قالب سایت به حالت عادی بازگشت ولی خبری از فروش بلیت دیدار ایران و عراق نبود.

با وجود اینکه روز گذشته و در چندین مقطع اخباری مبنی بر آغاز فروش بلیت در فضای مجازی منتشر شد، اما عملا هیچ خبری از اضافه شدن قسمت فروش بلیت دیدار امروز در این وب سایت نبود. سرانجام صبح امروز این سامانه امکان خرید بلیت را به وب سایت خود اضافه کرد اما مسئله عجیب، عدم وجود حتی یک قطعه بلیت در جایگاه بانوان بود.

طبق هماهنگی های به عمل آمد، قرار شد تا 2 هزار نفر از بانوان برای تماشای این دیدار راهی استادیوم آزادی شوند و در بخش جنوبی طبقه اول و جایگاه های 6 تا 14 استقرار یابند اما از زمان آغاز بلیت فروشی، ظرفیت های این چند جایگاه صفر بوده و کسی قادر به خرید بلیت نبود.

در خصوص سایر بخش های استادیوم نیز که امکان خرید بلیت برای آقایان فراهم شده، بسیاری از علاقه مندان به فوتبال قادر به خرید بلیت نیستند چرا که پس از پشت سر گذاشتن مراحل انتخاب جایگاه، سامانه مذکور در بخش پرداخت وجه با خطا مواجه شده و بسیاری از هواداران قادر به خرید بلیت نیستند.

به هر شکل در روزی که می تواند صعود تیم ملی ایران به جام جهانی قطعی شود، وضعیت عجیب و باورنکردنی سامانه بلیت فروشی باعث خشم و اعتراض بسیاری از علاقه مندان به فوتبال شده است. بسیاری از بانوان برای حضور در استادیوم تماشای این بازی، از روز گذشته و به مدت ساعت های متوالی در انتظار خرید بلیت این دیدار بودند ولی برخلاف اخبار قبلی، هیچ بلیتی در جایگاه تعیین شده برای بانوان در دسترس عموم قرار نگرفته است.