مهدی طارمی | تیم مهدی طارمی | رابطه مهدی طارمی

غیر رسمی؛ مهدی طارمی بازی عراق را از دست داد | مهدی طارمی در ترکیه گیر کرد

13:31 - 1400/11/06
مهدی طارمی با چالش عجیبی مواجه شده، همچنان به دنبال راهی برای حضور در تهران و اضافه شدن به اردوی تیم ملی است. 

به گزارش گل کوچیک بارش برف و بوران در ترکیه شرایط عجیبی را برای مهدی طارمی شکل داد که قصد داشته از مسیر پرتغال به استانبول و در نهایت تهران، خود را به اردوی تیم ملی معرفی کند.

ستاره ایرانی تیم پورتو که در اردوی قبلی غایب بود، با دعوت دورباره دراگان اسکوچیچ اکنون یکی از مهره‌های مورداعتماد در جدال با عراق برای دستیابی به سهمیه نهایی صعود به جام جهانی قطر محسوب می‌شد. او اما با توجه به شرایط جوی ترکیه در پروازی که به این کشور داشت، مجبور شد در منطقه فرودگاهی دیگری فرود بیاید و اکنون نیز شرایط برای حضور در استانبول با توجه به بارش شدید برف و مسدود شدن مسیرها فراهم نشده است.

مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی در خصوص آخرین وضعیت سفر طارمی به تهران می‌گوید: خورشیدی: از تمام ظرفیت مان برای حضور مهدی طارمی در کنار تیم ملی استفاده می‌کنیم

سرپرست تیم ملی از تاکید ویژه رئیس فدراسیون برای حضور مهدی طارمی در اردوی تیم ملی خبر داد.ما از این اتفاق غیرقابل اجتناب و فورس ماژور ناراحتیم. خیلی دوست داشتیم مهدی طارمی را زودتر در کنار خودمان ببینیم. به همین علت رئیس فدراسیون فوتبال تاکید ویژه کرد که با توجه به ظرفیت ها و تمامی امکانات مقدمات حضور این بازیکن ارزشمند را در اردوی تیم ملی فراهم کنیم. وی افزود: حتی رایزنی های لازم برای فرستادن هواپیمای شخصی صورت گرفت. اما متاسفانه کشور ترکیه وضعیت آب و هوایی مطلوبی ندارد و امکان نشستن هواپیما در فرودگاه های این کشور به سختی امکان پذیر است. با این حال رییس فدراسیون با طارمی در تماس بوده و برای رفع مشکل و حضور وی تاکید ویژه ای دارد. ما هم لحظه به لحظه با این بازیکن در ارتباط هستیم و تمامی راه ها و مسیرها را برای حضور مهدی طارمی رصد می‌کنیم.

تیم ملی ایران فردا باید برابر عراق قرار گیرد و باید دید شرایط برای حضور مهدی طارمی که قطعا در صورت فراهم شدن شرایط حضور در تهران هم تمرینی با دیگر بازیکنان نخواهد داشت، صورت خواهد گرفت یا خیر.

 

 

 

 

 

.