تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس | کاپیتان تیم پرسپولیس

کاپیتان تیم پرسپولیس به سیم آخر زد

12:00 - 1400/11/06
مشکلات تیم پرسپولیس صدای سیدجلال حسینی را درآورد.

به گزارش گل کوچیک بازیکنان تیم پرسپولیس مدت هاست از مشکاتن مالی خود می نالند. قرار بود امروز بازیکنان تیم پرسپولیس در اعتراض به پرداخت نشدن مبلغ قرارداد خود در تمرین شرکت نکنند. باید دید باشگاه پرسپولیس در واکنش به این اتفاق چه واکنشی نشان خواهد داد. کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تنها بازیکنی بود که امروز در محل تمرین حاضر نشد. سایر بازیکنان نیز در محل تمرین حاضر شدند اما تمرینی انجام ندادند.

با وجود وعده های باشگاه پرسپولیس، امروز هم خبری از پرداخت پول به بازیکنان پرسپولیس نبود و احتمال دارد سرخپوشان اعتصاب کنند و در تمرین این تیم شرکت نکنند.

پس از مصاف پرسپولیس برابر فولاد خوزستان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران با تصمیم کادر فنی پرسپولیس تمرینات این تیم به مدت سه روز تعطیل شد و قرار بر این بود که از امروز (چهارشنبه) تمرینات مجدد آغاز شود اما مشکلات مالی سایه خود را روی تمرینات پرسپولیس انداخت.

بازیکنان پرسپولیس از حدود ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی حضور یافتند اما به دلیل خلف وعده باشگاه در انجام تعهدات مالی خود، حاضر به انجام تمرین نشدند.

باشگاه پرسپولیس تا به امروز ۲۰ درصد از مطالبات بازیکنان و کادر فنی تیم‌اش را پرداخت کرده است.

مشکلات مالی از چندی پیش به یکی از مشکلات اصلی پرسپولیس تبدیل شده است و با وجود تغییر مدیریت این مشکل هنوز به قوت خود پا برجا است.

سرخپوشان از ابتدای فصل تا کنون تنها حدود ۲۰ درصد از مطالبات خود را دریافت کردند. این در حالی است که رضا درویش مدیرعامل جدید باشگاه در روز بازی با فولاد در اوایل هفته، وعده داده بود که مشکلات تیم را حل و درصدی از مطالبات بازیکنان را پرداخت خواهد کرد. با این حال سرخپوان به تعطیلات نیم فصل رفتند اما این وعده عملی نشد.

با این حال قرار بود که دور جدید تمرینات پرسپولیس پس از تعطیلی سه روزه از امروز چهارشنبه آغاز شود. بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز در محل تمرین حضور پیدا کردند اما در تصمیمی جمعی تمرین نکردند.

باید دید که تا فردا مسوولان باشگاه اقدامی برای حل مشکلات خواهند کرد تا بازیکنان تمریناتشان را از سر بگیرند یا خیر.

تیم فوتبال پرسپولیس هم اکنون با ۳۵ امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد.