مهدی طارمی | تیم مهدی طارمی | رابطه مهدی طارمی

پرواز 1 میلیون دلاری برای نجات مهدی طارمی

10:08 - 1400/11/06
مهدی طارمی ستاره تیم ملی روزهای عجیبی را سپری می‌کند.

به گزارش گل کوچیک یک پرواز اختصاصی امروز برای خارج کردن مهدی طارمی از برف و بوران ترکیه، راهی این کشور می‌شود و مهاجم تیم ملی را به تهران بازمی‌گرداند.

عزیزی خادم شب گذشته هماهنگ کرده که یه هواپیمای خصوصی از طرف فدراسیون ایران به ترکیه بره تا هرجور شده طارمی رو از فاجعه ای که گیر کرده به ایران بیاره، خود طارمی الان آنتالیاس و امکان برگشت به ایران در صورت عادی براش وجود نداره، فدراسیون قصد داره با جت خصوصی اینکارو انجام بده. سفری که احتمالا 1 میلیون برای فدراسیون هزینه در بر خواهد داشت.

مهدی طارمی ستاره ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه پورتو به دلیل مشکلات برف و کولاک در ترکیه هنوز به اردوی تیم ملی کشورمان ملحق نشده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از ایسنا، مهدی طارمی، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از دو روز قبل تاکنون به علت بارش برف و شرایط نامساعد جوی در شهر دالامان، واقع در جنوب غربی ترکیه مانده و امکان بازگشت به ایران ندارد. این در شرایطی است که تیم ملی فردا (پنجشنبه) با عراق در تهران دیدار خواهد کرد.

محمود رضایی، مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران از پرواز یک هواپیمای اختصاصی به مقصد دالامان و بازگرداندن طارمی به ایران خبر داد. او گفت: با توجه به نبود پروازی از مبدا دالامان و ادامه شرایط نامساعد در این کشور، به دنبال ارسال یک پرواز اختصاصی به ترکیه و خارج کردن طارمی از این کشور هستیم که قرار است امروز انجام شود.

او درباره تست کرونای انصاری‌ فرد، عابدزاده و نیازمند که دیروز به اردوی تیم ملی ملحق شدند هم گفت: هنوز پاسخ تست کرونای این سه نفر نیامده است اما سایر بازیکنان مشکلی ندارند.

رضایی درباره اینکه آیا تماشاگران در دیدار با عراق حضور خواهند داشت یا خیر گفت: تمام نامه نگاری‌های لازم با فیفا و AFC انجام شده و مشکلی از این بابت نیست و ما در انتظار ابلاغ دولت و ستاد مقابله با کرونا هستیم.

پرواز 1 میلیون دلاری برای نجات مهدی طارمی11

وضعیت خط حمله تیم ملی برای بازی روز پنجشنبه با عراق مشخص نیست هنوز - آزمون کرونا مثبت و بازی نمیکنه - صیادمنش به خاطر پیگیری مراحل انتقالش به تیم هال‌سیتی در دسترس نیست - انصاری‌فرد با پیمودن مسیری طولانی و خسته کننده از آتن به تهران رسیده - طارمی بخاطر بارش برف در استانبول نتونسته فرود بیاد و هواپیماش در فرودگاه شهر دالامان در فاصله 759 کیلومتری استانبول فرود اومده. طارمی احتمالا حدود 10 ساعت به‌صورت زمینی در مسیر خواهد بود و سپس با پرواز حدودا دو ساعته راهی تهران خواهد شد.

تیم ملی فوتبال ایران فردا از ساعت 18 به مصاف تیم ملی فوتبال عراق می‌رود. مهدی طارمی مهاجم تیم ملی همچنان در کشور ترکیه حضور دارد. این بازیکن بعد از کش و قوس فراوان از دالامان خود را به آنتالیا رسانده اما همچنان موفق به سفر به کشورمان نشد. شب گذشته نیز شایعاتی در مورد مهیا شدن سفر طارمی با جت شخصی به تهران منتشر شد اما فدراسیون فوتبال نتوانست مجوز این سفر را دریافت کند زیرا این اقدام پروسه‌های اداری زیادی دارد.

 

 

 

 

 

.