سردار آزمون | سردار آزمون تیم ملی ایران | زن سردار آزمون | بچه سردار آزمون

مسخره‌بازی جدید سردار آزمون شروع شد | سردار آزمون و یوونتوس تمام شد

12:26 - 1400/11/02
اخبار و شایعات پیرامون سردار آزمون و انتقال او به تیم های مختلف تمامی ندارد.

به گزارش گل کوچیک، سردار آزمون مهاجم ملی پوش ایران و باشگاه زنیت یک سرگرمی عجیب دارد. سرگرمی عجیب سردار آزمون در فصل نقل و انتقالات شروع می‌شود. سردار آزمون کیفیت فنی بالایی دارد و عجیب نیست که از تیم های مختلف جهان پیشنهاد دریافت کند. اما نکته عجیب ماجرا اینجاست که هر ساله در زمان نقل و انتقالات این شایعات برای سردار آزمون به اوج خود می‌رسند اما در نهایت اتفاقی نمی‌افتد و او در روسیه ماندگار می‌شود. از سالیان قبل و زمان بازی سردار آزمون در روبین کازان این موضوع اتفاق افتاده تا الان که به ستاره زنیت بهترین تیم روسیه تبدیل شده و حتی آقای گل لیگ روسیه هم شده است.

سالیان گذشته با لینک شدن های گاه و بی گاه سردار آزمون به لیورپول و چند تیم نام‌آشنا شروع شد. بعد این سرگرمی سردار آزمون برایش جذابتر شد تا جایی که در ماه گذشته خبر از پیشنهاد یوونتوس، توافق با لیون فرانسه و چندین و چند پیشنهاد دیگر از میلان و برنلی شد.

سردار آزمون تیم رسانه‌ای بسیار قوی‌ای دارد و این بازی را خود او راه می‌اندازد. او سالیان سال است به این سرگرمی رو آورده و هر سال انگار برایش جذابیت این کار بیشتر شده و با آب و تاب بیشتر این شایعات کم که نشده بیشتر هم شده است. این موضوع به حدی شده مه به یک جوک در میان کاربران فضای مجازی تبدیل شده است.

تکذیب پیشنهاد یوونتوس

باشگاه یوونتوس از هفته گذشته این بازیکن ایرانی را زیرنظر داشت. طبق اعلام رسانه های ایتالیا باشگاه شهر تورین به دلیل شرایط کرونایی و نبود مهاجم به دنبال جذب قرضی آزمون تا پایان فصل است.

اما امروز سایت «ekipa» روسیه پرونده انتقال ستاره ایرانی زنیت به یوونتوس را بست. طبق گزارش این رسانه یوونتوس با درخواست زنیت برای مبلغ فروش آزمون موافقت نکرد تا این پرونده بسته شود.

مسخره‌بازی جدید سردار آزمون شروع شد | سردار آزمون و یوونتوس تمام شد 5

باشگاه زنیت سن پترزبورگ برای فروش آزمون که تنها 6 ماه از قراردادش باقی مانده از یوونتوس مبلغ 5 میلیون یورو را درخواست کرده ولی باشگاه ایتالیایی قبول نکرد تا پرونده انتقال آزمون به یووه بسته شود.

از روز گذشته رسانه های انگلیس از پیشنهاد 10 میلیون پوندی باشگاه برنلی انگلیس برای جذب سردار آزمون خبر دادند. البته لیون، لورکوزن و نیوکاسل نیز این بازیکن ایرانی را زیرنظر دارند.

میلان هم وارد معرکه جذب سردار آزمون شد

سردار آزمون در تابستان بازیکن آزاد خواهد بود و با توجه به این قضیه و سنش، گزینه خوبی برای باشگاه های اروپایی از جمله میلان است.

سردار آزمون، مهاجم 27 ساله و ایرانی زنیت تبدیل به یک گزینه نقل و انتقالاتی جذاب شده و توجه چندین باشگاه را به خود جلب کرده است.

مسخره‌بازی جدید سردار آزمون شروع شد | سردار آزمون و یوونتوس تمام شد 15

به نقل از RMC، سردار آزمون مدت هاست مورد توجه باشگاه لیون قرار گرفته است اما با توجه به این که زنیت مخالف جدایی او در نقل و انتقالات زمستانی است، انتقال او به لیون منتفی به نظر می رسد. سردار آزمون در تابستان با اتمام قراردادش از زنیت جدا خواهد شد و قرارداد خود با این تیم را تمدید نمی کند. بازیکن آزاد بودن آزمون در تابستان، باعث شده باشگاه های زیادی به او علاقه مند شوند. آزمون از الان می تواند پیش قراردادی را با باشگاه جدید خود برای انتقال آزاد در تابستان 2022 امضا کند. یکی دیگر از باشگاه هایی که به جذب سردار آزمون در همین ماه علاقه دارد و گفته می شود پیشنهادی 12 میلیون یورویی نیز برای جذب او ارائه کرده، برنلی است که با توجه به ماندنی شدن آزمون در زنیت تا تابستان، به نظر می رسد این باشگاه نیز از جذب آزمون کنار خواهد کشید.

در بین تیم های علاقه مند به سردار آزمون، نام باشگاه میلان به چشم می خورد و می توان روسونری را مهم ترین باشگاه علاقه مند به این مهاجم ایرانی خطاب کرد. بایرلورکوزن از دیگر تیم های علاقه مند به سردار آزمون است. با این حال، شانس میلان برای جذب سردار آزمون بیشتر است و گزینه جدی تری به نظر می رسد، چرا که خط حمله میلان متشکل از اولیویه ژیرو و زلاتان ابراهیموویچ است که هر دو سن بالایی دارند و اضافه شدن مهاجمی جوان و چارچوب شناس، آن هم به عنوان بازیکن آزاد و با دستمزدی احتمالاً کمتر از سایر گزینه های در دسترس، اتفاق خوبی برای میلان خواهد بود. به خصوص که قرارداد زلاتان ابراهیموویچ در تابستان به پایان می رسد و هنوز قرارداد او تمدید نشده است. از سوی دیگر بایرلورکوزن پاتریک شیک را در اختیار دارد که مهاجمی جوان و بسیار توانمند است و بعید به نظر می رسد که با وجود پاتریک شیک، بایرلورکوزن برای جذب سردار آزمون اقدامی جدی انجام دهد.

پیشنهاد 10 میلیون پوندی برنلی برای جذب سردار آزمون

مسخره‌بازی جدید سردار آزمون شروع شد | سردار آزمون و یوونتوس تمام شد 1

پس از لینک شدن به لیون، نیوکاسل و یوونتوس، این بار نام سردار آزمون پیرامون باشگاه لیگ برتری برنلی مطرح شده است.

طرفداری | به گزارش نشریه اکسپرس اسپورت، برنلی که اخیرا کریس وود، مهاجم نیوزیلندی خود را با رقم 30 میلیون یورو به نیوکاسل فروخت، می‌خواهد خط حمله‌اش را ترمیم کند و با پیشنهادی به ارزش 10 میلیون پوند به سراغ سردار آزمون، مهاجم 27 ساله ایرانی باشگاه زنیت روسیه رفته است. سردار آزمون اخیرا با لیون به توافق شخصی رسیده بود اما چون باشگاه فرانسوی نتوانست با زنیت بر سر رقم قرارداد به توافق برسد، این معامله هنوز به سرانجام نرسیده است. یوونتوس هم دورادور وضعیت ستاره ایرانی زنیت را دنبال می‌کند اما برنلی حالا امیدوار به خرید آزمون است.

زنیت بدون خرید جانشین، سردار آزمون را نخواهد فروخت؛ تیم روس وضعیت جذب آلاسانه پلیا از مونشن گلادباخ و گابریل باربوسا از فلامینگو را زیر نظر داشت اما جذب این دو بازیکن مشکل است و حالا آن‌ها به سراغ جذب یوری آلبرتو 20 ساله رفته‌اند. در صورتی که زنیت مهاجم بخرد، برنلی می‌تواند گوی سبقت را از لیون و یوونتوس برباید و سردار آزمون را به تیمش اضافه کند.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

 

 

 

 

 

.