مهدی قائدی | همسر مهدی قائدی | ستاره معصومی

زن مهدی قائدی از دست رفت | ستاره معصومی در اینستاگرام طوفان کرد

09:53 - 1401/05/06
ستاره معصومی چهره پر حاشیه این روزهای اینستاگرام است که البته ستاره معصومی برعکس اسمش اصلا معصوم نیست که هیچ خیلی هم سیاستمدار و زیرک است.
مهدی قائدی

ستاره معصومی چهره پر حاشیه این روزهای اینستاگرام است که البته ستاره معصومی برعکس اسمش اصلا معصوم نیست که هیچ خیلی هم سیاستمدار و زیرک است. ستاره معصومی با برنامه ریزی مهدی قائدی را از استقلال جدا و به امارات برد بلکه به آرزو های خودش برسد!مهدی قائدی این روز ها به دلیل […]

سوپرایز رامبد جوان برای نگار جواهریان + جشن مختلط

کشف شکلات های تریاکی در جنوب تهران

شیک ترین مدل مانتو زمستانی 2022 / تصاویر

ستاره معصومی چهره پر حاشیه این روزهای اینستاگرام است که البته ستاره معصومی برعکس اسمش اصلا معصوم نیست که هیچ خیلی هم سیاستمدار و زیرک است. ستاره معصومی با برنامه ریزی مهدی قائدی را از استقلال جدا و به امارات برد بلکه به آرزو های خودش برسد!مهدی قائدی این روز ها به دلیل جام عرب ها که بین کشور های عربی است در حال استراحت می باشد و دائما با ستاره معصومی در حال گشت و گذار و خوشگذرانی هستند.

زن مهدی قائدی از دست رفت | ستاره معصومی در اینستاگرام طوفان کرد5

مهدی قائدی هم مثل همسرش از دست رفت!

ستاره در چند شب اخیر از جاهای تفریحی که رفتن استوری هایی گذاشت اما به تازگی آقا مهدی ویدیو کوتاه از مای لاوش منتشر کرد که فرق داشت!

او در این استوری خانومشو بغل کرده و مشخصه که در شهربازی هستند. چنین کارهایی تنها از زوج جوان و شیطونی مثل ستاره و مهدی برمیاد وگرنه بسیاری از فوتبالیست های جوان هستند که حتی همسرشونو کسی نمیشناسه چه برسه به حاشیه و اینهمه جذب فالوور.

زن مهدی قائدی از دست رفت | ستاره معصومی در اینستاگرام طوفان کرد18

مهدی قائدی هم مثل همسرش از دست رفت!