روبینیو | زندانی روبینیو | تجاوز روبینیو

حبس سنگین فوتبالیست سرشناس به جرم تجاوز گروهی

12:41 - 1400/10/30
ستاره سالیان نه چندان دور فوتبال جهان درگیر پرونده عجیبی شد

به گزارش گل کوچیک روبینیو مهاجم سابق تیم ملی برزیل به دلیل نقش داشتن در تجاوز جنسی گروهی در یک کلوپ شبانه در سال ۲۰۱۳ به ۹ سال زندان محکوم شد.

روبینیو ابتدا در سال ۲۰۱۷ محکوم شد و ۲ بار درخواست او در دادگاه تجدیدنظر رد شد. روبینیو حق تجدید نظرخواهی دیگری ندارد و آخرین حکم دادگاه رم قطعی است.

9 سال حبس برای ستاره برزیلی!

روبینیو ستاره سابق فوتبال برزیل به دلیل مشارکت در یک پرونده آزار جنسی در سال 2013 به 9 سال حبس محکوم شد.

بالاخره حکم قطعی و نهایی در رابطه با پرونده روبینیو صادر شد و یکی از ستاره های مشهور هزاره جدید فوتبال باید نزدیک به یک دهه از عمر خود را در زندان سپری کند. امشب نشریه میرر در گزارشی مدعی شد روبینیو، مهاجم سابق و برزیلی تیم هایی جون منچسترسیتی رئال مادرید به دلیل تجاوز جنسی به 9 سال زندان محکوم شده است.

حبس سنگین فوتبالیست سرشناس به جرم تجاوز گروهی5

این بازیکن در سال 2017 این اتهام محکوم شده بود، اما روند تجدید نظر این پرونده در دادگاه های ایتالیا از آن زمان تا امروز ادامه پیدا کرده بود و حالا این درخواست توسط دادگاه تجدیدنظر رم رد شده است. البته روبینیو در سال های اخیر اتهام خود مبنی بر شرکت در تجاوز گروهی به یک زن 22 ساله آلبانیایی در یک کلوپ شبانه میلان در سال 2013 را رد کرده است.

رد درخواست تجدیدنظر او به این معنی است که حکم بلافاصله قابل الاجراست و دادگاه ایتالیا خواهان استرداد او به این کشور شده است. البته بر اساس قانون اساسی برزیل، حکم استرداد افراد اهل این کشور وتو می شود و آنها در عوض از دادگاه مذکور درخواست خواهند کرد که محکومیت افراد دارای تابعیت این کشور در یک زندان در برزیل طی شود.

روبینیو در زمان وقوع این حادثه برای میلان بازی می کرد و در تابستان 2010 از منچسترسیتی به او پیوست. او دو سال قبل از مادرید به سیتی ملحق شده و سه سال از دوران حرفه ای خود در بین سال های 2005 تا 2008 در سانتیاگو برنابئو گذراند.