تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس | استعفا سرمربی تیم پرسپولیس

زلزله چند ریشتری در تیم پرسپولیس | شوک وحشتناک به پرسپولیس

14:33 - 1400/10/29
اخبار جالبی از اطراف تیم پرسپولیس به گوش نمی‌رسد.

به گزارش گل کوچیک در هفته‌های اخیر تیم پرسپولیس با بحران مالی روبرو بود و کار به جایی رسید که حتی بازیکنان و یحیی گل‌محمدی هم لب به انتقاد گشودند و نسبت به مشکلات موجود هشدارهایی دادند اما حالا داستان فراتر از انتقاد رفته و یحیی گل‌محمدی شرایط را برای ادامه کار مناسب نمی‌بیند و احتمال دارد بعد از بازی با فولاد کناره‌گیری کند.

یحیی گل محمدی دو بازیکن برزیلی برای هافبک و مهاجم میخواهد و اعلام کرده در صورت این اتفاق ماندگار می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به خاطر مشکلات مالی قصد کنارگیری از این تیم را دارد.

در هفته‌های اخیر باشگاه پرسپولیس با بحران مالی روبرو بود و کار به جایی رسید که حتی بازیکنان و یحیی گل‌محمدی هم لب به انتقاد گشودند و نسبت به مشکلات موجود هشدارهایی دادند اما حالا داستان فراتر از انتقاد رفته و یحیی گل‌محمدی شرایط را برای ادامه کار مناسب نمی‌بیند و احتمال دارد بعد از بازی با فولاد کناره‌گیری کند.

بر اساس اطلاع ایسنا از یک منبع آگاه در پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی تصمیم گرفته در صورت حل نشدن مشکلات مالی تیم و پرداخت نشدن مطالبات آنها، بعد از بازی با فولاد از پرسپولیس جدا شود. این اتفاق که با توجه به مشکلات مالی شدید سرخ‌ها در چند ماه گذشته، خیلی هم دور از ذهن نبود می‌تواند شوک بزرگی به پرسپولیس و هوادارانش باشد.

گل‌محمدی استعفا می‌دهد؟

باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت سید مجید صدری، ۲۰ درصد مطالبات اعضای تیم خود مربوط به فصل جدید را پرداخت کرد و در حالی که قرار بود درصد دیگری از قراردادها پرداخت شود، صدری از سمت خود استعفا کرد. پس از حضور رضا درویش و اعضای تیم مدیریتی جدید در پرسپولیس، این مدیر به اردوی پرسپولیس پیش از مصاف برابر فجرسپاسی رفت و در حالی بازیکنان و برخی از اعضای کادر نسبت به پرداخت نشدن مطالباتشان گله داشتند، قولی برای پرداخت پول در روزی مشخص نداد که همین امر موجب ناراحتی اعضای تیم شد.

پیش از این نیز در رسانه‌ها آمده بود که بازیکنان پرسپولیس چند بار تا آستانه اعتصاب و تعطیل کردن تمرینات پرسپولیس پیش رفته‌اند اما هر بار یحیی گل‌محمدی و سایر اعضای کادر فنی، مانع این اتفاق شده‌اند.

حالا باید دید تا پیش از دیدار پرسپولیس برابر فولاد، باشگاه می‌تواند مشکلات مالی را رفع کند یا باید شاهد رفتن گل‌محمدی و حواشی پس از آن در پرسپولیس باشیم.

تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران عصر شنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف فولاد خوزستان می‌رود.

هنوز چند روز نشده که رضا درویش به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس انتخاب شده و اعضای هیات مدیره این باشگاه هم معرفی شدند.

با این تغییرات پیش‌بینی می‌شد شرایط سرخپوشان تغییر کند اما نه تنها این اتفاق رخ نداده بلکه به نظر می‌رسد آتشی زیر خاکستر وجود دارد که هر لحظه این تیم را درگیر خواهد کرد. جدای از اینکه سرخپوشان باید برای نیم فصل دوم بازیکنان جدیدی را به تیمشان اضافه کنند و هنوز اتفاق خاصی رخ نداده، بازیکنان فعلی این تیم هم شرایط چندان مساعدی ندارند، اتفاقی که در مصاحبه بعد از بازی ذوب‌آهن در اظهارات پرسپولیسی‌ها نمایان بود.

ظاهرا در یک ماه اخیر بازیکنان پرسپولیس 3-4 بار تصمیم داشتند در تمرینات شرکت نکنند تا اعتراض خود را به این شکل نشان بدهند اما گل‌محمدی در صحبت با بازیکنان این تیم مانع از این کار شد. سرمربی پرسپولیس که با صدری در ارتباط بود از طرف مدیریت باشگاه به بازیکنانش وعده کرد که تا 21 دی ماه بخشی از مطالبات آنها پرداخت می‌شود اما استعفای شبانه و اینستاگرامی سرپرست سرخپوشان همه را شوکه کرد تا اوضاع بدتر شود.

دیره جدید در اردوی پیش از بازی با فجر سپاسی باعث شد تا آنها مشکلات خود را با مدیریت در میان گذاشته و به نوعی اولین چراغ اعتراض را برای مدیریت جدید روشن کنند. در این بین سید جلال حسینی کاپیتان این تیم مشکلات مالی بازیکنان را برای درویش تشریح و از وی سوال کرد چگونه می‌خواهد مطالبات بازیکنان را پرداخت کند؟مدیرعامل پرسپولیس هم وقتی این همه از مشکلات را از زبان بازیکنان و نماینده آنها شنید اعلام کرد اگر نتواند مشکلات را حل کند خودش از پرسپولیس می‌رود.

زلزله چند ریشتری در تیم پرسپولیس | شوک وحشتناک به پرسپولیس2

با این حال بازیکنان پرسپولیس که از وعده مدیران قبلی و همچنین مشکلات مالی ناراحت هستند به وعده درویش دل خوش نکرده و نا امیدی در اظهارات آنها پس از بازی با فجر سپاسی حس شد. مدیرعامل پرسپولیس هم وقتی موجی از اعتراضات بازیکنان را شنید وعده کرد به زودی مبلغی از مطالبات آنها را پرداخت خواهد کرد اما تا امروز این اتفاق نیفتاده و به نظر می‌رسد اگر این تیم در بازی با فولاد به میدان برود بازیکنان این تیم تا پرداخت نشدن مطالبات خود در تمرینات شرکت نکنند. نکته نگران کننده این است که کارگزاری که با صدری قرارداد بسته بود به تعهدات خود عمل کرده و اگر پرسپولیس به دنبال اسپانسر نرود قطعا دچار مشکل خواهد شد.

به این مشکلات باید مذاکرات زیر پوستی برخی باشگاه‌ها با بازیکنان پرسپولیس برای نیم فصل دوم را هم اضافه کرد. برخی بازیکنان پرسپولیس تنها 20 درصد از مطالبات خود را دریافت کرده و حتی در صورت داشتن پیشنهاد مناسب می‌توانند قرارداد خود را فسخ کنند. حضور علیپور و مسجدی در هیات مدیره جدید پرسپولیس که قبلا هم در این باشگاه حضور داشتند اما از نظر مالی کمک چندانی به این باشگاه نکردند در کنار ذوالفقارنسب که در این چند روز تنها به حاشیه‌های این باشگاه اضافه کرده باعث ناامیدی سرمربی و بازیکنان پرسپولیس شده است.

گل‌محمدی که از محقق نشدن وعده‌ها و همچنین بی اعتبار شدن پادر میانی‌هایش برای بازیکنان ناراحت است نمی‌خواهد با خواهش و التماس این تیم را جمع کند و از طرفی نگران اضافه شدن بازیکنان جدید و حفظ بازیکنان فعلی است. شاید به همین دلیل است که شایعه استعفای وی امروز در رسانه‌ها مخابره شد اما سرمربی پرسپولیس فعلا در حال بررسی شرایط است و به همین دلیل اظهار نظر رسمی در این خصوص انجام نمی‌دهد. مشخص نیست گل‌محمدی در ادامه راه چه تصمیمی خواهد گرفت اما شاید سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد تکاپوی این باشگاه را برای بهتر شدن وضعیت بیشتر کند اما بدون شک او نگرانی‌هایی دارد که قابل کتمان نیست.آنچه مشخص است طاقت یحیی گل محمدی از مشکلات تیمش که ریزو درشت هم هست طاق شده و اگر روزنه امیدی بعد از بازی فولاد نبیند در این تیم ماندگار نخواهد بود.