تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس | ترکیب تیم پرسپولیس

3 بازیکن تیم پرسپولیس در آستانه جدایی | خبر خوش فولاد برای تیم پرسپولیس

13:50 - 1400/10/29
باشگاه فولاد در نامه‌ای رسمی به تیم پرسپولیس خواستار جذب سه بازیکن این تیم شده است.

به گزارش گل کوچیک 3 بازیکن منفور تیم پرسپولیس پیشنهاد دریافت کردند. در آستانه فصل نقل و انتقالات باشگاه‌ها در آستانه تقویت تیم‌های خود برای نیم فصل دوم هستند، یکی از این باشگاه‌ها که اقدامات لازم را انجام داده فولاد خوزستان است.

باشگاه فولاد خوزستان روز گذشته در نامه‌ای رسمی خواستار جذب 3 بازیکن تیم پرسپولیس شده و درخواست خود را به صورت مکتوب ارسال کرده است. فولادی‌ها در نامه خود خواستار جذب مهدی شیری، سعید آقایی و رضا اسدی شده‌اند.

ظاهرا مسئولان فولاد از 2-3 هفته قبل در تدارک جذب این بازیکنان بودند و حتی به صورت شفافی درخواستشان را برای جذب این بازیکن ارائه کردند اما روز گذشته این درخواست خود را رسمی کردند.

تیم فوتبال فولاد خوزستان با شکست مقابل مس کرمان از مسابقات جام حذفی کنار رفت.

درخواست عجیب فولادی ها از پرسپولیس؛ سه بازیکن بدهید، شیمبا را ببرید!

3 بازیکن تیم پرسپولیس در آستانه جدایی | خبر خوش فولاد برای تیم پرسپولیس 1

فولادی ها به شکل رسمی خواهان جذب سه بازیکن پرسپولیس شدند.

باشگاه فولاد در نامه‌ای رسمی به باشگاه پرسپولیس خواستار جذب سه بازیکن این تیم شده است.

به گزارش طرفداری، همان طور که دیروز در طرفداری خبر دادیم باشگاه پرسپولیس به شکل رسمی خواهان جذب لوسیانو پریرا، مهاجم برزیلی فولاد شده و درخواست کرده این مهاجم برزیلی راهی پرسپولیس شود.

حالا شنیدیم باشگاه فولاد ضمن مخالفت با این انتقال به شکل رسمی به سرخ ها پاسخ داده در صورتی موافقت خود را با انتقال پریرا به باشگاه پرسپولیس اعلام می کند که پرسپولیس سه بازیکن خود را به فولاد منتقل کند.

از این رو به نظر می رسد باشگاه فولاد خوزستان در نامه‌ای رسمی در ازای انتقال پریرا به پرسپولیس، خواستار جذب 3 بازیکن تیم پرسپولیس شده و درخواست خود را به صورت مکتوب نیز ارسال کرده است. فولادی‌ها در نامه خود خواستار جذب مهدی شیری، سعید آقایی و رضا اسدی شده‌اند.

باید منتظر بود و دید درنهایت یحیی گل محمدی با این پیشنهاد موافقت خواهد کرد یا نه.