میداوودی | میلاد میداوودی

همسر جذاب و دلربا میلاد میداوودی | عکس خانوادگی ستاره استقلال پیش از طلاق

10:08 - 1400/10/28
گویا میلاد میداوودی به همراه خانواده عروسی رفته بودند.

به گزارش گل کوچیک گفتگو با همسر ستاره سابق استقلال می تواند جالب توجه باشد. صحبت های خواندنی پگاه مهاجرانی، همسر میلاد میداوودی را در ادامه می‌خوانید

از زمان آشنایی با میلاد فوتبالی و استقلالی شدم

قطعا استقلالی هستم. زمانی که با میلاد آشنا شدم طرفدار فوتبال و تیم استقلال شدم و قبل از آن هرگز بازی ها را دنبال نمی کردم.

حرفه میلاد ما را از لذت زندگی زناشویی محروم کرد

من و اقای میداوودی در سن هفده-هیجده سالگی باهمدیگر ازدواج کردیم.درست زمانی که یک زن و شوهر جوان می توانند از زندگی زناشویی خود لذت ببرند ما به دلیل حرفه میلاد از آن لذت محروم شدیم.تمام زندگی ما به اردوهای یک ماهه و دوهفته ای تیم ملی و باشگاهی ختم میشد.در کل چیزی از زندگی مشترک نفهمیدیم.زمانی که فوتبال بازیکنان هم تمام می شود دنبال مربیگری می روند و این داستان همچنان ادامه دارد. مثلا شب یلدا،سال تحویل یا هر مناسبت دیگری دوست داری که همسرت کنارت باشد اما نیست این موضوع برایم خیلی سخت است.هرکس که مارا میبیند میگوید که این ها چه زندگی ایده الی دارند خوش به حال شان اما واقعیت این است زندگی افراد شبیه به ما در ظاهر قشنگ است و بیشتر از زیبا بودن بیشتر دشوار است.

میلاد استرس قبل، بعد بازی را وارد زندگی ما نمیکرد

استرس قبل و بعد از بازی که یک موضوع طبیعی است اما میلاد تا جایی که امکان داشت سعی می کرد که این استرس را وارد زندگی مشترک مان نکند.اما زمان دربی بدلیل اینکه بازی مهم و بسیار حساسی بود بیشتر اقوام و دوستان ما به خانهمان می آمدند.پدر میلاد پرسپولیسی است،آنها همیشه باهم کری میخوانند.دخترما آمتیس از دو سالگی تحت تاثیر دربی بوده تا کل کل کند و کری بخواند.الان که 10 سال دارد زمانی که لیگ شروع نشده بود،داشت بازی ها را چک میکردو به من می گفت مامان هفته چهارم دربی است.او به طرز باور نکردنی دربی برایش اهمیت دارد.

با برد استقلال خوشحال و باختش ناراحت میشدم

حضور ذهن ندارم اما میلاد موفق شده دوبار در دربی گل بزند و این اتفاق یک حس فوق العاده خوب است.اما امان از روزی که بد بازی میکردند و استقلال نتیجه نمیگرفت.در کل می توانم بگویم با برد استقلال خوشحال و با باخت آن ناراحت می شدم.

همسر جذاب و دلربا میلاد میداوودی | عکس خانوادگی ستاره استقلال پیش از طلاق10

با همسر حسین ماهینی و محسن بنگر صمیمی هستم

با خانم محسن بنگر و حسین ماهینی ارتباط خیلی خوبی دارم.آنها پرسپولیسی و من هم استقلالی هستم. بعضی وقت ها باهمدیگر به شوخی هم کری می خوانیم.به‌نظرم دیدن دربی در کنار آنها خیلی قشنگ است.

امیدوارم استقلال برنده دربی باشد

از زمان شروع لیگ نوزدهم اصلا بازی ها را دنبال نکردم و در جریان شرایط استقلال نیستم.اماهمیشه ازصمیم قلبم برای تمامی بازیکنان آرزوی موفقیت میکنم.امیدوارم که استقلال برنده دربی باشد و آن قدر نتایج خوبی کسب کند که امسال قهرمان لیگ برتر شود.

دخترم گفت از ایران برویم

زمانی که میلاد در الاهلی امارات بازی میکرد برای تماشای تمامی بازی ها به استادیوم می رفتم. دیدن فوتبال از نزدیک خیلی لذت بخش تر از دیدن آن از تلوزیون است.متاسفانه در کشور ما این اجازه وجود ندارد و هنوز دلیل آن را هم نمیدانم.زمانی که کسی به یک ورزش علاقه دارد بدون شک دوست دارد مسابقات را از نزدیک تماشا کند و لذت ببرد.با وجود اینکه همیشه کشورهای عربی را متعصب معرفی کردند اما حالا میبینیم که آنها اجازه هایی را داشتند که ما هنوز نداریم.خودم به شدت با قانون عدم حضور زنان در استادیوم مخالفم و دوست دارم که زن ها بتوانند برای تماشای بازی ها به استادیوم بروند.دختربزرگم که الان 10 ساله است زمانی که قصد داشت برای دیدن دربی به ورزشگاه برود به او اجازه ورود ندادند چون آمیتیس اجازه ورود به استادیوم را پیدا نکرد یک هفته مریض شده بود به من گفت: مامان میخواهم ایران را ترک کنم،چون نمیتوانم برای دیدن بازی پدرم به ورزشگاه بروم.امیدوارم که هرچه زودتر این مشکل برطرف شود و زنان هم بتوانند از این حق طبیعی خود استفاده کنند.

همسر جذاب و دلربا میلاد میداوودی | عکس خانوادگی ستاره استقلال پیش از طلاق7

عکس میلاد میداودی در کنار خانواده

میلاد میداوودی سال ۱۳۶۳ در خانواده‌ای پنج نفره زاده شد. او یک خواهر و یک برادر دارد و تا سن دوازده سالگی در زادگاهش مسجدسلیمان در استان خوزستان زندگی می‌کرد. میداوودی در سال ۱۳۷۹ مشغول به بازی در تیم نوجوانان باشگاه فوتبال استقلال اهواز می‌شود و در اولین بازی خود در مقابل باشگاه فوتبال شاهین اهواز، اولین گل رسمی خود را به ثمر می‌رساند.

میلاد میداودی (زادهٔ ۳۰ دی ۱۳۶۳ در مسجدسلیمان) بازیکن فوتبال ایرانی است، که در باشگاه فوتبال نفت مسجد سلیمان بازی می‌کند.

زندگینامه میلاد میداوودی

شروع فعالیت ورزشی

وی سابقه عضویت در باشگاه فوتبال سیاه جامگان خراسان، استقلال صنعتی خوزستان، باشگاه فوتبال استقلال تهران، الاهلی امارات، باشگاه فوتبال استقلال اهواز و باشگاه فوتبال پاس تهران و باشگاه فوتبال سایپا البرز را دارا می‌باشد.

وی در تاریخ ۱ مرداد ۹۶ به نفت مسجد سلیمان پیوست.

میداوودی ۲۹ بازی ملی و ۶ گل زده را نیز در کارنامه خود دارد.

حضور در تیم های ملی

میداوودی جزو معدود بازیکنان ایرانی است، که طی ۱۰ سال اخیر بصورت مستمر در تمام رده‌های سنی تیم ملی (نوجوانان، جوانان، امید، تیم ملی ب و تیم ملی بزرگسالان) بازی و گلزنی کرده‌است. در رده بزرگسالان و تیم ملی، تا پایان سال ۱۳۹۰ در ۳۰ مسابقه مقابل تیم‌های ملی مختلف به میدان رفته و این به غیر از بازی‌های تدارکاتی، برابر تیم‌های باشگاهی خارجی است، که جزو بازی‌های ملی محسوب نمی‌شود.

میداوودی ۲۹ بار برای تیم ملی بازی کرده که ۶ گل و ۶ پاس گل در کارنامه وی وجود دارد. اولین گل ملی میداوودی در خرداد سال ۱۳۸۶ مقابل تیم ملی فوتبال فلسطین در رقابت‌های غرب آسیا در کشور اردن و آخرین گل ملی میلاد در برابر تیم ملی فوتبال اندونزی در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ به ثمر رسید.

همسر جذاب و دلربا میلاد میداوودی | عکس خانوادگی ستاره استقلال پیش از طلاق6

حاشیه ها و زندگی شخصی

میلاد میداوودی ۳۰ دی ماه سال ۱۳۶۳ در خانواده‌ای پنج نفره زاده شد.

او یک خواهر و یک برادر دارد و تا سن دوازده سالگی در زادگاهش مسجدسلیمان در استان خوزستان زندگی می‌کرد. میداوودی در سال ۱۳۸۶ ازدواج نمود که حاصل آن دو دختر به نام‌های آمیتیس و آتریسا است.

میداوودی در سال ۱۳۷۹ مشغول به بازی در تیم نوجوانان باشگاه فوتبال استقلال اهواز می‌شود و در اولین بازی خود در مقابل باشگاه فوتبال شاهین اهواز، اولین گل رسمی خود را به ثمر می‌رساند.

افتخارات ورزشی

قهرمانی جام حذفی ایران همراه با استقلال تهران در فصل ۱۳۹۰ قهرمانی در جام حذفی امارات همراه با تیم الاهلی در فصل ۲۰۰۷/۲۰۰۸ قهرمانی در لیگ برتر امارات همراه با تیم الاهلی در فصل ۲۰۰۸/۲۰۰۹ قهرمانی در لیگ دسته اول ایران همراه با نفت مسجدسلیمان در فصل ۲۰۱۷/۲۰۱۸