استقلال و پرسپولیس | حذف استقلال و پرسپولیس

بازگشت استقلال و پرسپولیس دروغ است

12:24 - 1400/10/23
یکی از مدیران سازمان لیگ به شایعه بازگشت استقلال و پرسپولیس به لیگ قهرمانان واکنش نشان داد.

به گزارش گل کوچیک مدیر روابط بین‌الملل سازمان لیگ به خبر بازگشت استقلال و پرسپولیس به آسیا واکنش نشان داد.

پیرو خبر منتشر شده درخصوص بازگشت استقلال و پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا مدیر روابط بین‌الملل سازمان لیگ این خبر را تکذیب کرد.

یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز از این خبر ابراز بی اطلاعی کرد.

ادعای کارشناس حقوقی ورزش: بازگشت سرخابی ها به آسیا دروغ است

بازگشت سرخابی ها به آسیا دروغ است

امروز شایعاتی در مورد بازگشت سرخابی ها به آسیا منتشر شده است

بازگشت استقلال و پرسپولیس دروغ است18.یک کارشناس حقوقی ورزش با رد شایعه بازگشت استقلال و پرسپولیس به لیگ قهرمانان آسیا به طرفداری گفت:

امروز خبری در رسانه خبر ورزشی و فضای مجازی آمده که AFC با رایزنی های وزارت ورزش و تعهدات مقامات ذیربط مجوز دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را صادر میکند. متاسفانه این خبر به هیچ عنوانی نمی تواند درست باشد زیرا مراحل رسیدگی حقوقی در ECB (نهاد قضایی صدور مجوز حرفه ای AFC) طی شده است و رای صادر مبنی بر ابطال مجوز این دو باشگاه صادر شده است. مطابق مقررات، این باشگاهها تنها ده روز وقت دارند تا دلایل صدور رای (گراندز) را از AFC بخواهند و ظرف ده روز پس از وصول این دلایل به دادگاه عالی ورزش تجدید نظر خواهی کنند. با توجه به زمان کمی که به شروع مسابقات مانده ابتدا باید درخواست صدور دستور موقت کنند تا از شروع مسابقات جلوگیری کنند که احتمال گرفتن این دستور موقت که کل نظم مسابقات را بهم می ریزد، تقریبا غیر ممکن است و صدور رای نهایی هم زمانبر است، بنابراین حضور این دو باشگاه در تورنمنت امسال تقریبا غیر ممکن است. حال سوال اینجاست که چه کسانی این خبر نادرست را به خبرورزشی داده اند و هدف آنها از پخش این خبر نادرست چه بوده است؟