سردار آزمون | زن سردار آزمون | سردار آزمون یوونتوس

سردار آزمون به درد نمی‌خورد! | سردار آزمون را از دم تیغ گذراندند

10:51 - 1400/10/23
مدیر برنامه آلگری و گلر اسطوره ای یوونتوس سردار آزمون را گزینه خوبی نمی دانند.

به گزارش گل کوچیک والتر زنگا و مدیر برنامه سرمربی یوونتوس در خصوص خرید سردار آزمون توسط باشگاه صحبت کردند.

والتر زنگا، دروازه‌بان افسانه‌ای ایتالیا در مصاحبه با سایت اسکای اسپورت در خصوص شرایط یوونتوس صحبت کرد و گفت: پس از 9 سال تسلط کامل یوونتوس بر سری‌آ، این تیم با بازیکنانی با هویت مثل لوکاتلی، کیه زا ، مک کنی و موراتا در حال بازسازی است. این تیم مهاجمان خوبی دارد که بتواند گلزنی کند ولی باید توپ به آنها برسد.

وی ادامه داد: یوونتوس مشکل در خط میانی دارد که بتواند به وسط خود عمق بدهد. یادمان نرود که این تیم بازیکنانی مثل پیرلو، مارکیزیو، پیانیچ و پوگبا در زمانی در اختیار داشت. این بازیکنان در خط میانی بسیار قدرتمند بودند. اکنون یووه به چنین هافبک‌هایی نیاز دارد.

سردار آزمون به درد نمی‌خورد! | سردار آزمون را از دم تیغ گذراندند14

زنگا در خصوص خرید سردار آزمون ستاره کشورمان گفت: من فکر نمی‌کنم که آزمون فرد مناسبی برای یوونتوس باشد. ما باید به آلگری زمان بدهیم.

مدیر برنامه آلگری، سرمربی یوونتوس: آزمون هرگز در یک تیم بزرگ و لیگ رقابتی بازی نکرده است.

جیووانی برانچینی: سردار آزمون یک فوتبالیست باکیفیت است. هیچ اطلاعاتی از درون تیم یوونتوس ندارم اما مطمئن نیستم آزمون همان بازیکنی است که این تیم می‌خواهد یا خیر.

فکر می‌کنم اگر یوونتوس هافبک خود را بفروشد، به دنبال جذب یک مهاجم مرکزی یا بازیکن خط میانی خواهد بود. صحبتی درباره سطح فنی آزمون نمی‌کنم.

آزمون بازیکن جالبی است که سال‌هاست در سطح خوبی بازی کرده با این وجود او هرگز در یک تیم بزرگ و لیگ رقابتی به میدان نرفته است.