تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس | مدیرعامل تیم پرسپولیس

مدیرعامل تیم پرسپولیس مشخص شد

15:06 - 1400/10/22
مدیرعامل اسبق سایپا در آستانه جانشینی مجید صدری و حضور روی صندلی مدیریت باشگاه پرسپولیس قرار دارد. 

به گزارش گل کوچیک رضا درویش نامی آشنا برای هواداران تیم پرسپولیس محسوب می‌شود؛ مدیرعامل اسبق سایپا که طی سالیان اخیر همواره نامش به عنوان گزینه حضور در پرسپولیس مطرح شده و در مقطعی نیز در کش و قوس انتقال مهدی ترابی به این باشگاه، در چالش با این باشگاه قرار داشت.

درویش که اکنون مدتی است از مدیریت سایپا کنار رفته و فعالیت چندانی در این بخش ندارد، طی ماه‌های اخیر بار دیگر نامش برای حضور در پرسپولیس و تصدی مدیرعاملی این باشگاه شدت گرفته است. اکنون و ساعاتی بعد از استعفای مجید صدری که اعلام کرد نامه آن را روز گذشته به حمید سجادی ارائه داده و در انتظار پاسخ وزیر ورزش است، بار دیگر نام رضا درویش به میان آمده است.

اکنون منابع مطلع در وزارت ورزش خبر می‌دهند، جلساتی در این زمینه در حال انجام است و اگر اتفاق خاصی نیفتد طی ساعات آتی رضا درویش به عنوان مدیرعامل و تیم هیات مدیره جدید پرسپولیس نیز معرفی خواهند شد.

مدیرعامل پرسپولیس روز شنبه در حالی معرفی می‌شود که وزارت ورزش هنوز گزینه تازه‌ای را روی میز خود ندارد.

از دقایقی قبل جلسه پیرامون بررسی استعفای مجید صدری در ساختمان وزارت ورزش با حضور حمیدرضا سجادی، معاون و مشاوران او برگزار شده و قرار است پس از قبول یا رد استعفای صدری، گزینه‌های جانشینی او مورد بحث قرار بگیرند.

مدیرعامل تیم پرسپولیس مشخص شد20

این در حالی است که مجید صدری پس از استعفای جعفر سمیعی به عنوان سرپرست مدیرعاملی از سوی هیئت مدیره انتخاب شد و وزیر ورزش نیز این تصمیم را تائید کرد اما وقتی مهلت سه ماهه سرپرستی او به پایان رسید و هیئت مدیره از وزیر ورزش درخواست کرد تا وی مدیرعامل شود، سجادی پاسخ منفی داد.

پاسخ منفی او در حالی اتفاق افتاد که پرسپولیس در شرایط نابسامانی قرار داشت اما صدری موفق شد قرارداد یحیی گل‌محمدی را به مدت سه سال تمدید کند، قرارداد با کارگزار جدید را به امضا برساند و در نهایت با پرداخت بدهی گابریل کالدرون، پنجره نقل و انتقالاتی را باز کند. با این حال بخش بزرگی از هواداران پرسپولیس انتقاداتی را به وی مطرح کردند و به عبارتی او هرگز چهره یک مدیر محبوب با سرمایه اجتماعی قابل توجه را نداشت.

نکته مهم اینکه بازیکنان پرسپولیس نیز تا اینجای فصل تنها 20 درصد دریافتی داشته‌اند و حتی یحیی گل‌محمدی نیز با اشاره به این موضوع عملکرد صدری را زیر سوال برد، با این حال استوری حمایتی بازیکنان و اعضای کادرفنی از مجید صدری باعث شد تا بسیاری تصور کنند که شانس او برای مدیرعاملی افزایش یافته است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیرعامل پرسپولیس روز شنبه قرار است معرفی شود و وزیر ورزش 72 ساعت پس از برگزاری جلسه در مورد استعفای صدری، تصمیم نهایی خود را در مورد آینده این باشگاه خواهد گرفت.

همچنین از خیابان سئول خبر رسیده که جمع بندی وزیر ورزش، روی یک چهره آشناست که سابقه مدیرعاملی پرسپولیس را نداشته اما برای حضور در این پست اشتیاق زیادی را از خود نشان داده است؛ هرچند که هواداران پرسپولیس واکنش خوبی به انتخاب او در چند هفته گذشته نداشتند.

نکته مهم اینکه با جدایی صدری و انتخاب مدیرعامل جدید، متوسط عمر مدیرعاملی پرسپولیس همچنان کمتر از یک سال باقی می‌ماند تا این باشگاه در شرایط عدم ثبات مدیریتی باقی بماند.

مدیرعامل تیم پرسپولیس مشخص شد19

صدری از سرپرستی پرسپولیس استعفا داد

سرپرست پرسپولیس با انتشار پستی از ارائه نامه استعفای خود به وزیر ورزش خبر داد و پایان همکاری‌اش با این باشگاه را اعلام کرد.

سرپرست پرسپولیس با اشاره به حضور یکساله خود در این باشگاه اینطور نوشته است: ‌ ‌یک سال از حضورم در مجموعه محبوب، نامدار و وزین باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گذشت. در تمام روزها و لحظات حضورم در باشگاه با تمام وجود در کنار همه عزیزان مجموعه تلاش کردم تا هم باری از دوش بردارم و هم اقداماتی موثر برای درخشش بیشتر و بهتر باشگاه انجام دهم و البته به لطف خدا و همت و همراهی و همکاری دوستان، قدم‌های خوبی برداشتیم.

صدری در ادامه متن استعفای خود که با هواداران در میان گذاشته است، با اشاره به مشکلاتی که در مسیر موفقیت این باشگاه قرار دارد نوشت: اما حضور در این باشگاه بزرگ و خوشنام و ادامه این مسیر نیازمند تلاش حداکثری و همراهی جدی مجموعه مدیران ارشد است که در حال حاضر به دلایلی به کندی پیش می‌رود.

سرپرست پرسپولیس در بخش بعدی صحبت‌هایش به حذف این باشگاه از لیگ قهرمانان اشاره کرده و مدعی شده در آینده درباره آن توضیحات بیشتری خواهد داد: حرف‌های ناگفته زیاد است و آخرین آن دست‌های پشت پرده حذف ناجوانمردانه ما از آسیاست که حتما در زمان مقتضی، بطور مفصل برای همه هواداران شرح خواهم داد.

پایان بخش متن خداحافظی صدری، تشکر از اعضای این باشگاه است: از اعضاء محترم هئیت مدیره، کادر فنّی، تیم مدیریتی، سرمربی عزیز، آقا یحیی، تک تک بازیکنان، پرسنل باشگاه و آکادمی، پیشکسوتان و همه هواداران بابت همه لطف‌ها و مهربانی‌ها کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم در ادامه مسیر موفق و سربلند باشند.

صدری که امروز به همراه وزیر ورزش و مدیرعامل استقلال در مجلس حضور یافته بود، مدعی شده که استعفای خود را به سجادی اعلام کرده و در انتظار تصمیم وزیر ورزش است: با تقدیم نامه‌ای خدمت وزیر محترم ورزش جناب آقای دکتر سجادی تقاضا کردم با استعفای اینجانب از ریاست هیئت مدیره و سرپرستی باشگاه موافقت نمایند.

برای همه عزیزان آرزوی موفقیت روزافزون دارم.

با سپاس و ارادت فراوان

مدیرعامل تیم پرسپولیس مشخص شد20

واکنش وزارت ورزش به استعفای صدری

معاون وزیر ورزش از بررسی قریب الوقوع استعفای مجید صدری خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، در خبر کوتاهی که در خروجی وبسایت وزارت ورزش و جوانان آمده، لحن پولادگر معاون جدید حمیدرضا سجادی به شکلی است که به نظر، این وزارتخانه مخالفت چندانی با جدایی مجید صدری ندارد.

محمد پولادگر که پس از شکست در انتخابات تکواندو به عنوان معاون وزیر منصوب شد، می‌گوید که «عصر امروز بحث و بررسی درباره گزینه بعدی مدیرعاملی» انجام خواهد شد تا به این ترتیب مشخص شود که اولویت وزارت انتخاب مدیرعاملی جدید برای پرسپولیس است.

پولادگر با اشاره به اینکه سجادی هم در جلسه حضور داشت، گفته: «این موضوع در جلسه ای با حضور دکتر سید حمید سجادی و اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در محل این وزارتخانه بررسی شود.»

او همچنین در مورد گزینه‌ مدیرعاملی پرسپولیس تاکید کرد: «برهمین اساس، در جلسه عصر امروز، ضمن تقدیم استعفای صدری به اعضا هیات مدیره و بررسی این موضوع، در خصوص گزینه‌ی بعدی مدیرعاملی باشگاه فرهنگی ورزشی ‌پرسپولیس تعیین تکلیف خواهدشد.»