مهدی طارمی | تیم مهدی طارمی | رابطه مهدی طارمی

مقصد جانشین مهدی طارمی مشخص شد

11:25 - 1400/10/22
 اللهیار صیادمنش جانشین مهدی طارمی در تیم ملی با هال‌سیتی‌ به‌توافق رسید.

به گزارش گل کوچیک صیادمنش شاید نزدیک ترین بازیکن به مهدی طارمی باشد. الهیار راهی را رفت که مهدی طارمی می توانست از سالیان جوانی برود. صیادمنش در 20 سالگی خیلی زود با حضور در تیم استقلال معروف شد و فورا هم لژیونر شد. اتفاقی که برای مهدی طارمی در 26 سالگی افتاد. پایگاه خبری تی آر تی اسپورت در گزارشی به عملکرد #اللهیار_صیادمنش مهاجم ایرانی در باشگاه زوریا لوهانسک اوکراین پرداخته است.

این پایگاه خبری در گزارش خود نوشت صیادمنش که از استقلال به فنرباغچه پیوست ابتدا به استانبول اسپور و سپس به زوریا لوهانسک رفت. صیادمنش فصل جاری در تیم فوتبال زوریا اوکراین درخشید و توانست7 گل برای تیم در لیگ به ثمر برساند. مهاجم ایرانی با پایان یافتن قرارداد قرضی خود درحالی به فنرباغچه بازگشته است که هال سیتی به شدت به دنبال این مهاجم است و گفته می‌شود قرارداد وی امضا شده و تنها مراسم معرفی او باقی مانده است.

تی آر تی نوشت اللهیار صیادمنش در این باره گفت: فکر می‌کنم زوریا بهترین مرحله دوران حرفه‌ای من بوده است. دستاوردهای زیادی حاصل شده‌است و پیشرفت‌هایی حاصل شده است. همه چیز برای من در این باشگاه خوب پیش رفت. وقتی به اینجا آمدم، من اهداف تیمی و اهداف شخصی خودم را داشتم و خوشحالم که به آنها رسیدم. این دوران خاطرات بسیار خوشی از خود به یادگار خواهد گذاشت.

جانشین مهدی طارمی برابر لبنان مشخص شد

مهدی طارمی به دلیل اختلاف با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی، به اردو پیش از بازی مقابل لبنان و سوریه دعوت نشد.

مقصد جانشین مهدی طارمی مشخص شد6

درغیاب مهدی طارمی یکی از مهاجمان تیم ملی فوتبال باید در کنار سردار آزمون قرار بگیرد تا زوج خط حمله تیم ملی را تشکیل دهد. طبق شنیده‌های ما کریم انصاری فرد بیشترین شانس را دارد و البته کاوه رضایی هم بدون شانس نیست. خیلی‌ها تصور می‌کنند شاید مهدی قایدی هم بازی کند ولی بعید است که او فیکس باشد و شاید اسکوچیچ در نیمه دوم بازی با لبنان مهاجم ایرانی تیم الاهلی را راهی میدان کند.

طارمی بعد از اعتراض به اسکوچیچ حاضر نشد تلفن اعضای کادر فنی را پاسخ دهد و در نهایت بازی با لبنان و سوریه را از دست داد اما گفته می‌شود برای اردوهای بعدی تیم ملی شانس دارد. این مهاجم در بازی‌های قبلی تیم ملی خوب کار کرده بود و حالا باید دید سایر مهاجمان تیم ملی در غیاب او چه عملکردی خواهند داشت.

 

 

 

 

 

.