مهدی طارمی | تیم مهدی طارمی | رابطه مهدی طارمی

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه

10:35 - 1400/10/18
سحر قریشی و مهدی طارمی مدتی به صورت پنهانی با یکدیگر رابطه داشتند.

به گزارش گل کوچیک سحر قریشی و مهدی طارمی مدتی به صورت پنهانی با یکدیگر رابطه داشتند. زمانی که رسانه ها برای یافتن حقیقت سوال های از رابطه شان می پرسیدند. با تکذیب شدیدی از سوی این دو نفر رو به رو می شدند. اما این تکذیب ها زمانی به پایان رسید که فیلم دونفره شان در مرکزی خرید در قطر لو رفت. پس از انتشار این فیلم دیگر پنهان کاری برای آن ها فایده ای نداشت و تصمیم گرفتند رابطه شان را علنی کنند. پس از گذشت مدتی که حواشی رابطه آن ها کمرنگ تر شد یک روزنامه ورزشی خبری را افشا کرد که تعجب همگان را در پی داشت. روزنامه خبر ورشی نوشت که خانم بازیگر 50 هزار دلار از اقای فوتبالیست اخاذی کرده است! همین باعث شد دوباره همه نگاه ها به سمت مهدی طارمی و سحر قریشی برود.

انتشار عکس های دو نفر آن ها که در آتلیه در کنار هم گرفته بودند موضوع رابطه انها را کاملا رسانه ای کرد. همین زمزمه ازدواج این زوج را در رسانه ها قوت داد.

ماجرای آشنایی و جدایی سحر قریشی و مهدی طارمی

این زوج در یک مراسم و مهمانی ویژه با یکدیگر آشنا شدند و خیلی زود رابطه آن ها نزدیک و نزدیک تر شد تا جایی که اوج حواشی رابطه آن ها در جشن تولد سحر قریشی بود. در این تولد آقای فوتبالیست کادویی گرانقیمت و به روایتی 50 میلیون تومانی برای ستاره سینما خرید و به عنوان هدیه تولد در حضور دوستانش به او داد تا خیلی ها باور کنند عاشق او شده است.

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه1

بعد از گذشت چند صباحی از گرم شدن رابطه آن ها زمزمه اقدام خواستگاری و ازدواج دائمی سحر قریشی و مهدی طارمی در رسانه ها پیچید .هرچند این دو سلبریتی در خصوص ماجرای ازدواجشان تا به امروز سکوت کرده بودند ولی سحر قریشی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش (که البته خیلی زود آن را حذف کرد) به شایعات قوت بخشیده بود. در این عکس سحر قریشی انگشتری به دست دارد که مشابه آن را پیشتر در دست مهدی طارمی دیده بودیم. این در حالی بود که شنیده می شد آقای فوتبالیست و خانم بازیگر با یکدیگر عقد موقت بسته اند و به راحتی در همه جا کنار یکدیگر حاضر می شدند. این دو سلبریتی عاشق از حلقه نامزدی خود نیز رونمایی کردند. اما هیچ یک از اقدامات آن ها جایی به ثبت قانونی نرسیده بود. گویا فوتبالیست ملی پوش که از خواستگاری و ازدواج دائمی با هنرپیشه معروف به دلیل مخالفت خانواده و مادر نا امید شده راه دیگری در پیش گرفت.

دنیای سلبریتی ها با تمام پستی ها و بلندی های آن ها میان دوربین قرار دارد و آنان باید بدانند که چه اقدامی انجام می دهند. داستان عاشقانه این دو زوج هم با تمام بی معرفتی ها به پایان رسید و مهدی طارمی با اقدام عجیب خود تیر خلاص را به این رابطه زد.

فوق ستاره تیم ملی ایران در مصاحبه لایو خود در اینستاگرام برای اولین بار از پشت پرده عکس های خود با سحر قریشی گفت و اعلام کرد در یک رابطه جدید و به فکر ازدواج است.

سحر قریشی یک چهره پرحاشیه است که اتفاقا با مردان زیادی هم رابطه داشت او ابتدا در سال 1383 با مهدی اخوان ذاکر ازدواج کرده اما در سال 1388 و بعد از رسیدن به شهرت او را رها می کند.

سحر بعد از اخوان به سراغ امید علوی رفت و مدتی با او در رابطه بود و به قول خودش برای اینکه این رابطه شرعی باشد و بتوانند باهم به شناخت برسند مدتی به صیغه امید علوی درآمد.

رابطه سحر با امید علوی هیچ گاه از صیغه فراتر نرفت و سحر دوباره مجرد شد و این بار سحر به سراغ یک چهره ورزشی مشهور رفت. به یکباره شایعه عجیبی درباره مهدی طارمی که سال 97 ستاره اول پرسپولیس بود منتشر شد و بلافاصله عکس هایی از رابطه آقای فوتبالیست با سحر قریشی فضای مجازی را پر کرد. حالا دیگر همه می دانستند که سحر قریشی با مهدی طارمی وارد رابطه شده و بعد از مدتی که مهدی راهی فوتبال قطر شد تصاویری از عاشقانه های مهدی و سحر در قطر منتشر می شد.

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه3

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه7

اما به یکباره همه چیز تغییر کرد و گویی رابطه مهدی و سحر به انتهای خط رسید. حسن ختام این ماجرا هم عکس های آتلیه ای لو رفته سحر قریشی با مهدی طارمی بود تصاویر که خیلی ها معتقدند سحر برای انتقام از طارمی منتشر کرده است.

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه14

در این بین همه منتظر واکنش کمیته انضباطی و احتمالا محرومیت مهدی طارمی به علت انتشار تصاویر خلاف عرف بودند اما شاید بخت و اقبال با مهدی یار بود که او در آن زمان ایران نبود در لیگ پرتغال حضور داشت.

واکنش مهدی و سحر به رابطه تمام شده

واکنش مهدی اما به این رابطه بسیار منطقی و درست بود و او هیچ گاه این رابطه را انکار نکرد و بعدها در این گفتگوی تصویری گفت مدتی با سحر قریشی در رابطه بود اما دیگر از او جدا شده و در رابطه جدیدی است.

توضیحات مهدی طارمی درباره رابطه با سحر قریشی

البته مهدی طارمی بعد از سکوتی نسبتاً طولانی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد:

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه0

واکنش سحر قریشی به این رابطه اما کمی متاوت تر بود و بعد از اینکه یکی از رسانه ای نیز با انتشار خبری اذعان کرد یک بازیگر زن که مدتی با یک بازیکن فوتبال در ارتباط بود با تیغیدن 50 هزار دلار از وی رابطشان را بهم زده است همه چشم به سمت سحر قریشی رفت و معتقد بودند سحر این رابطه را فقط به خاطر منفعت مالی می خواست و بعد از اینکه به پول رسید از مهدی جدا شد.

کت و شلوار پوشیدن مهدی طارمی با کتانی

مهدی طارمی این بار با یک ست عجیب و غریب در لباسی که پوشیده بود، خود را بر سر زبان ها انداخته است. این تصویر را میتوانید در زیر ببینید:

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه3

وضعیت اسفناک مهدی طارمی و رامین رضاییان لو رفت+عکس

این عکس از آن جهت سوژه شده است که خیلی از کاربرها عنوان داشته اند فوتبالیست های ایرانی نباید در کشورهای عربی اینگونه زندگی مجردی اسفناکی داشته باشند و بهتر است راه بهتری برای زندگی شان پیدا کنند.

این عکس از آن جهت سوژه شده است که خیلی از کاربرها عنوان داشته اند فوتبالیست های ایرانی نباید در کشورهای عربی اینگونه زندگی مجردی اسفناکی داشته باشند و بهتر است راه بهتری برای زندگی شان پیدا کنند.

مهدی طارمی بازیکن مطرح ایرانی است. مهدی طارمی بازی فوتبال خود را در بوشهر آغاز کرده است و مهدی طارمی در پرسپولیس به قهرمانی لیگ برتر رسید و مهدی طارمی آقای گل لیگ برتر نیز بود. اکنون مهدی طارمی در پورتو بازی می کند

مهدی طارمی (زادهٔ ۲۷ تیر ۱۳۷۱) بازیکن فوتبال اهل ایران در پست مهاجم است که برای باشگاه پورتو پرتغال و تیم ملی ایران بازی می‌کند.

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه6

زندگی شخصی مهدی طارمی

او جوان‌ترین عضو خانواده خود است. برادر بزرگتر او محمد است که وی نیز بازیکن فوتبال است و درحال حاضر در تیم ایرانجوان بوشهر توپ می‌زند. او با بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران و سردار آزمون، مرتضی پورعلی گنجی و محسن مسلمان روابط خوبی دارد.

مهدی طارمی روزهای خوشی را سپری نمی کند. مهدی طارمی در ابتدای فصل طوفانی استارت زد و به ستاره بی چون چرای لیگ پرتغال تبدیل شده بود. مهدی طارمی در هر بازی هملکرد درخشانی به ثبت می‌رساند یا گل می‌زد یا پاس گل می داد یا پنالتی می‌گرفت. در اواسط فصل بود که ورق برای مهدی طارمی برگشت و افت او شروع شد. مهدی طارمی خود را درگیر یک مساله حاشیه‌ای کرد که این موضوع برای او گران تمام شد.

طارمی در 16 بازی ابتدایی فصل 9 گل و 5 پلس گل به ثبت رسانده بود اما پس از درگیری با سرمربی تیم ملی در 8 بازی اخیر تنها 1 پاس گل داده و گلی به ثمرنرسانده است. ین روند با واکنش و کنایه های سرمربی تیم پورتو هم همراه بود و او حتی چند بازی ستاره ایرانی را نیمکت نشین کرد تا شاید تلنگری به او باشد اما همچنان اثر نکرده است. طارمی در بازی آخر پورتو در چند قدمی دروازه خالی توپ را به تیر دروازه کوبید!

پس از توئیت مهدی طارمی بر علیه سرمربی تیم ملی او دیگر آن بازیکن سابق نبود و روز به روز افت کرد. حاشیه ای که فصل رویایی او را خراب کرد.

در جدیدترین به‌روزرسانی سایت ترنسفرمارکت ارزش مهدی طارمی یک میلیون یورو کاهش یافت و به 15 میلیون یورو رسید. او که پیش از این 16 میلیون یورو ارزش‌گذاری شده بود در هفته‌های اخیر در گلزنی با لباس پورتو ناکام مانده و همین یکی از مهم‌ترین دلایل کاهش ارزش اوست.

کادرفنی پورتو بارها اعلام کرده است که وظیفه طارمی فقط گل زدن نیست و کمک به سایر بازیکنان است ولی همه ما می‌دانیم که شرایط این گونه نیست و مهاجم ایرانی با مشکل روبه‌رو شده است.

با وجود نداشتن شانس گلزنی یا حتی برخی ناتوانی‌ها، به نظر می‌رسد مشکل طارمی روحی روانی است.

این در برخی از بازی‌های او در مسابقات مشهود است، که بارزترین آن‌ها دیدار با لیورپول است که در آن بازیکن ایرانی به جای شوت زدن سعی می‌کند به یک هم تیمی پاس دهد بنابراین یک فرصت گلزنی را از دست می‌دهد.

غرور، مهدی طارمی را نابود کرد

مهدی طارمی روزهای سخت و دشواری را در تیم باشگاهی خود تجربه می‌کند.

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه20

مهدی طارمی دو ماه پیش عزیزکرده بندر پورتو بود؛ به بزرگان اروپا گل می‌زد، مثل الماس می‌درخشید و وقتی مهدی طارمی پیراهنش را به یک هوادار بخشید، اشک در چشم طرف مقابل جمع شد. شرایط مهدی طارمی اما ماه‌هاست که با آن زمان فرق کرده است. حالا مهدی طارمی هشت بازی است که گل نزده است و توسط هواداران و سرمربی زیر فشار است، مهدی طارمی در دو مسابقه مهم پورتو با لیورپول و اتلتیکومادرید بهترین موقعیت‌های تیمش را از کف داد و تیر خلاص را به آرزوهای تیمش در لیگ قهرمانان شلیک کرد. سرمربی پورتو هر هفته به مهدی طارمی طعنه و کنایه می‌زند.

این تنها بخش کوچکی از شرایط مهدی طارمی در پورتو است. بازیکنی که تا همین چندماه پیش ستاره بی بدلیل تیم ملی و باشگاه پورتو بود.

می‌گویند مهدی طارمی حدود ده میلیون یورو به باشگاه ضرر زده و به همین دلیل در ساعات گذشته رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در پرتغال حسابی به او تاخته‌اند. صد البته فوتبال هم مثل زندگی بالا و پایین دارد و این شرایط برای مسی و رونالدو هم به وجود می‌آید. تلخی داستان اما این است که مهدی طارمی، خودش با خودش بد کرد. او از سر غرور و نخوت، بیهوده وارد دعوایی شد که تمرکزش را به هم ریخت و کارایی‌اش را کاهش داد.

این شورش طارمی علیه طارمی بود. هیچ‌کس دیگری حتی به اندازه یک سر سوزن مقصر نیست. مهدی خودش خراب کرده و خودش هم باید درست کند. پسر بااستعداد ایرانی حتما توانایی بازگشت به روزهای خوش گذشته را دارد، مشروط به این که جایگاهش را از نو بشناسند و باز با چهار تا گل برای کل دنیا تعیین تکلیف نکند.

به شرط این که بیاموزد تکبر، قاتلی خاموش در وجود بشر است؛ آنچه می‌تواند بی‌سروصدا جاه و جلالش را به باد بدهد و زمینگیرش کند. این حرف قدیمی‌ها آنقدر دقیق و درست است که نباید دست به ترکیبش زد: «همه چیز از نازکی پاره می‌شود، آدمیزاد از کلفتی.» توهم ضخامت، آغاز وخامت است.

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه13

ماجرای توئیت مهدی طارمی و آغاز حواشی

تا چند ماه قبل حتی تصور صعود به دور دوم مرحله مقدماتی نیز برای تیم ملی ایران دشوار بود. بعد از فاجعه مارک ویلموتس و در ادامه از دست دادن شانس میزبانی چهار بازی پایانی مرحله اول مقدماتی، نیاز به کسب پیروزی های متوالی داشتیم و تعویق چند باره مسابقات و البته شرایط نامطلوب اعزام باعث شده بود کابوسی مکرر در مورد غیبت ستاره های طراز اول خود در قطر 2022، مهمان ناخوانده و طولانی مدت ما باشد. حالا هم در جدیدترین قسمت، مهدی طارمی و اسکوچیچ درحال تکرار این سناریو هستند.

با کسب چهار پیروزی متوالی اما از آن مرحله دشوار گذشتیم و نوبت به دور دوم رسید. چهار بازی از دور نهایی مقدماتی سپری شده و همانند سال 2018 با 10 امتیاز در صدر گروه خود قرار داریم. ادامه این روند منتج به سومین صعود پیاپی و آسان ما به جام جهانی می شود و این یعنی ستاره هایی که حالا آوازه شان به درخشش در لیگ قهرمانان اروپا رسیده، نوامبر سال آینده میلادی از فرصت هنرنمایی در لباس تیم ملی ایران نیز برخوردارند.

همانند دو دهه پیش، حالا تماشای قابت های لیگ قهرمانان اروپا برای ما انگیزه متفاوتی هم دارد. مثل روزهای درخشش علی دایی، مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان، علی کریمی و ... این روزها نیز مهدی طارمی و سردار آزمون هر هفته با درخشش خود تبدیل به تیتر یک اخبار حتی مهم ترین رسانه های دنیا می شوند و ما با این نسل به دنبال درخشش در قطر 2022 هستیم.

اما در آخرین لیست تیم ملی خبری از حضور مهدی طارمی، یکی از مهم ترین استعداد تاریخ فوتبال ایران نبود. همه چیز از یک مصاحبه غیرمنتظره دراگان اسکوچیچ آغاز شد. همین ابتدا نباید فراموش کرد که اصولا سرمربیان و افراد خارجی شاغل در ایران با رسانه های کشور خود راحت تر مصاحبه می کنند و این اتقاق در سال های اخیر در مورد دیگر خارجی ها نیز کم و بیش رخ داده بود.

دراگان اسکوچیچ در آن مصاحبه به تمجید از کیفیت بازیکنان ایرانی پرداخته، اما مدعی شد آنها در ذات در مسائل تاکتیکی مشکلاتی داشته و از این حیث می باید پیشرفت کنند. دراگان حتی در این مدت به پیشرفت لژیونرهای ایرانی از این حیث نیز اشاره کرده و البته در مصاحبه ای دیگر مدعی شد حتی آنها می توانند در مهم ترین تیم های اروپایی از جمله رئال مادرید نیز بازی کنند.

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه1

اما ادبیات دراگان به مذاق مهدی طارمی خوش نیامد و او تنها لژیونری بود که با انتشار یک توئیت به این مصاحبه واکنش نشان داد. در این مدت شاهد واکنشی رسمی از سوی کادر فنی تیم ملی نبودیم و مصاحبه خورشیدی نیز رنگ و بوی مصالحه می داد. حتی سردار آزمون نیز با رفتاری حرفه ای تفاوت در نوع ترجمه و ادبیات ملل مختلف را عامل اصلی این سوء تفاهم می دانست و حتی در بین افکار عمومی نیز این ماجرا در حال فراموش شدن بود.

اما لیست جدید تیم ملی برای دو دیدار بعدی موید آن است که اسکوچیچ این بار به صورت جدی واکنش نشان داده است. البته پیش از این نیز به عناوین مختلف شاهد ابراز نارضایتی برخی از شرایط فعلی تیم ملی بودیم، اما طارمی آخرین بار مستقیما پاسخ سرمربی را داد و البته شاهد واکنش او نیز بود.

البته تیم ملی در دو بازی بدون مهدی طارمی با درخشش سردار آزمون و وحیدی امیری به پیروزی رسید و تا قطعی شدن حضور تیم ملی ایران در جام جهانی تنها چند میلیمتر باقی مانده است.

چند نکته مهم اما در این میان وجود دارد که در ادامه مرور خواهیم کرد؛

1- تنش بین مربی و بازیکنان نه در فوتبال ایران و نه در جهان و چه در رده باشگاهی و چه در عرصه ملی اتفاق عجیب و جدیدی نیست. حتما شرایط سادیو مانه، محمد صلاح، سون هیونگ مین و .... بسیاری از ستاره های شاغل در لیگ های بزرگ فوتبال جهان از جهات مختلفی با عرصه ملی متفاوت است و این روند غیر قابل کتمان خواهد بود. در واقع این تفاوت از همه جهات، گاهی به چشم بازیکنان حاضر در لیگ های معتبر جهان بزرگ آمده و به عناوین مختلف بر زبان جاری می شود.

2- آموزش مسائل تاکتیکی عموما در رده های پایه و مدارس فوتبال انجام می شود و گوینده هر که باشد، نمی توانیم به خودمان دروغ بگوییم که از این حیث در شرایط خوب و حتی نرمالی قرار داریم. همین هفته گذشته هم محرم نویدکیا به این موضوع اشاره کرد و پیش از این نیز مربیان دیگر از جمله کارلوس کی روش و برانکو نیز دست روی نقاط ضعف ساختاری فوتبال ایران گذاشته بودند.

3- مهدی طارمی در همین چند ماه اخیر کیفیت فوق العاده فوتبال خود را به اثبات رسانده است. تردیدی نیست که تیم ملی ایران به ستاره ای در اندازه طارمی نیاز دارد و البته این بازیکن نیز برای تکرار درخشش خود این بار در رده ملی، ابتدا باید در لیست بازیکنان دعوت شده از سوی مسئول فنی جای داشتته باشد.

4- دراگان اسکوچیچ بعد از کسب نتایج خوب در چند ماه اخیر، حالا به دنبال افزایش اتوریته خود در فوتبال "اصولا لجام گسیخته" ماست. از نظر جایگاه، دشوار است دراگان را در شرایطی بهتر از این ببینیم و پس این سرمربی کروات از بهترین فرصت خود استفاده کرد تا به زعم خودش نشان دهد از ابهت لازم برای هدایت تیم ملی ایران برخوردار است. شاید از نظر جدول این دو دیدار بهترین موقعیت برای اسکوچیچ بود و البته گزینه های جانشین نیز از کیفیت بالایی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم ملی برخوردارند.

فیلم جنجالی مهدی طارمی و بازیگر زن در فرودگاه20

5- رابطه بازیکن- تیم کاملا دو طرفه است. هم تیم ملی ایران به درخشش مهدی طارمی نیاز دارد و هم این ستاره گلزن قصد دارد قطر 2022 را به بهترین جام جهانی تاریخ فوتبال ایران تبدیل کند. پس ترمیم این رابطه بی تردید به سود طرفین خواهد بود و قرار نیست در این میان یکی دیگری را محتاج خود تصور کند.

6- این سوء تفاهم با گذر زمان ممکن است بزرگ تر هم بشود. بازیکن- سرمربی- رئیس فدراسیون فوتبال- وزیر ورزش ... هر کدام چارچوب وظایف مشخص شده ای دارند و زمانی سیستم درست عمل می کند که طرفین هر کدام وظایف خود را بهترین شکل ممکن انجام دهند.

7- در شرایط عادی نیز از میزبانی محروم هستیم، VAR نداریم و تاریخ نشان داده همیشه شرایط در دور برگشت مقدماتی برای ما دشوارتر می شود. نیازی به خودزنی نیست؛ پس از دراگان اسکوچیچ و مهدی طارمی می خواهیم با یافتن راه حلی مشترک و با حفظ جایگاه، این موقعیت بغرنج را ترمیم کرده و خیلی زود فرصت همکاری مجدد را فراهم کنند.

   

   

   

   

   

  .