سردار آزمون | سردار آزمون تیم ملی ایران | زن سردار آزمون | بچه سردار آزمون

پیام عاشقانه سردار آزمون برای همسرش | سردار آزمون دلتنگ آناهیتا

ظهر امروز سردار آزمون در اینستاگرام لایو برگزار کرد.

به گزارش گل کوچیک سردار آزمون امروز و چند ساعت پیش در لایوی اینستاگرامی حضور پیدا کرد و در مورد بسیاری از حواشی مطرح شده صحبت کرد. سردار آزمون از انتقال به لیون تا ماجرای کنعانی‌زادگان و چند داستان دیگر صحبت کرد. سردار آزمون همواره انسانی رک بوده و بدون سانسور صحبت کرده است. سردار آزمون به تازگی وارد 28 سالگی شده است. تولد سردار آزمون هفته گذشته در ایران و جمع خانوادگی بدون ریخت و پاش آنچنانی برگزار شد.

سردار آزمون

سردار آزمون ستاره تیم ملی فوتبال ایران که این روزها شایعات و اخبار زیادی درباره آینده فوتبالی‌اش مطرح می‌شود، در صفحه شخصی‌اش به صورت زنده با دنبال‌کنندگان خود به صحبت پرداخت و به سوالات آن‌ها پاسخ داد.

آزمون در این گفتگوی زنده به ماجرای حسین کنعانی‌زادگان و حواشی شکل گرفته واکنش نشان داد و هم‌چنین درباره شایعات مطرح شده درباره آینده فوتبالی‌اش، زیباترین گل سال و کاندیداتوری مهدی طارمی و شرایط تیم‌های ایرانی هم صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.

مشروح صحبت‌های آزمون را در ادامه می‌خوانید:

کنعانی‌زادگان را از بچگی می‌شناسم و این حرف‌ها صحت ندارد

واقعا من یکبار حاضر هستم که درباره این مسئله صحبت کنم و دیگر هم تمایلی به صحبت در این موضوع ندارم، این حرف‌ها مزخرف است؛ کنعانی‌زادگان را من از بچگی می‌شناسم و می‌دانم که این صحبت‌ها هیچ واقعیتی ندارد. هر چیزی شود و در هر شرایطی، من پشت رفیق‌هایم هستم و پشت‌شان را خالی نمی‌کنم. اگر بخواهم بین دو چیز قرار بگیرم، قطعا طرف دوستان خودم خواهم بود آن‌هم کسی که از بچگی من را می‌شناسد.

با این عملکرد و کارنامه باید دیگر چه کار کنم؟

وقتی در زنیت بازی می‌کنم، آنقدر کیفیت فنی تیم بالاست و هافبک‌هایمان از برزیل هستند که کیفیت‌شان از من بالاتر است؛ من اگر حرکتی کنم، آن‌ها آنقدر کیفیت‌شان بالاست و آنقدر اعتماد به نفس خوبی دارند که می‌توانند در دهانه دروازه برای من موقعیت بسازند اما در تیم ملی همه چیز مثل تاکتیک و ... بوده و شاید من بد بازی می‌کنم اما تا الان همه کار کرده‌ام. من سومین گلزن تاریخ فوتبال ملی ایران هستم و بارها برای تیم ملی گل زده‌ام و گل ساخته‌ام و توانسته‌ام بدرخشم، دیگر باید چه کنم، آیا باید مارادونا باشم؟ خیلی انتظارات از من بالاست. الان نمی‌توانید از من ایراد بگیرید در این سن و سال.

خیلی این حرف‌ها زشت است، نمی‌دانم چرا رسانه‌ها زودتر از من خبرهایی می‌زنند که من اصلاً خودم هیچ خبری ندارم و این مسئله اصلا حقیقت ندارد. من چند پیشنهاد دارم اما الان نمی‌توانم درباره آن صحبت کنم. واقعا خبر زشتی بود که مادر من در پاریس به دنبال خانه برایم است چون مادرم در گنبد بود. خیلی دوست دارم بگویم از چه تیم‌هایی پیشنهاد دارم، اما می‌ترسم از حرف‌هایم سواستفاده کنند؛ این‌که در روزنامه‌ها می‌خوانم سردار با فلان تیم به توافق رسید، درست نیست. نمی‌دانم چطور از کار شخصی من آن‌ها خبر دارند در شرایطی که من خبر ندارم و از طرف من هم می‌زنند!

به نظر من گل طارمی، گل سال فوتبال جهان است

قطعا گل طارمی زیباترین گل دنیا بوده است، برای من فرقی ندارد که کدام گل انتخاب شود اما برای من زیباترین گل، گل طارمی است؛ درباره دعوت او به تیم ملی هم باید بگویم که این اتفاق رخ داده و مهدی طارمی در اردوی جدید خواهد بود و دوباره دورهم جمع خواهیم شد. نمی‌دانم چطور می‌شود به مهدی طارمی رأی داد اما من هنوز به آن درجه نرسیدم که بخواهم به طارمی رأی بدهم.

اگر به عقب برگردم، سمتِ سپاهان نمی‌روم

تیم قبلی من روبین کازان بود اما سپاهان تیم خیلی خوبی است؛ من همیشه دیده‌ام که نظم اولین چیزی بوده که در سپاهان بوده، موقعی‌ای که آقای ساکت آمد، فکر می‌کنم سپاهان اصلی را دوباره به رخ همه کشید. امیدوارم که تیم سپاهان در آینده تیم بسیار خوب‌تری شود و هر کدام از نماینده‌های ایرانی قهرمان آسیا شوند، برای من به عنوان یک ایرانی باعث افتخار است. در سپاهان به من بازی نمی‌رسید و نمی‌دانم باید تعریف کنم یا نه. من فقط 2 بار در فهرست 18 نفره بودم ولی می‌دانم که من خیلی در آنجا سختی کشیدم و اگر دوباره برگردم اصلا سمت آن تیم نمی‌روم.

امیدوارم تراکتور به دوران اوجش بازگردد

من تراکتور نبودم اما اولین چیزی که من خیلی از این تیم دوست داشتم به واسطه هوادارانش بود؛ سبک تشویق کردن‌شان و ... خیلی من را به سمت تراکتور برد. الان فکر کنم تراکتور اوضاعش خوب نیست اما امیدوارم دوباره تراکتور خیلی سریع به دوران اوجش بازگردد.

پیام عاشقانه سردار برای همسرش در اینستاگرام/ رسانه‌ها از چیزهایی می‌نویسند که خود من هم خبر ندارم/ پشت کنعانی را خالی نمی‌کنیم

پرسپولیس خیلی خوب است اما هیچ تیمی برای من تراکتور نمی‌شود

پرسپولیس در این سال‌ها تیم یکدستی بوده و توانسته قهرمان شود و به نظرم این قهرمانی به خوبی شرایط این تیم را نشان می‌دهد؛ اینکه بازیکنان در تیم قهرمان یکدل باشند، بسیار مهم است که فکر می‌کنم در پرسپولیس این مسئله بود و این برای تیم قهرمان خیلی مهم است. تیم پرسپولیس هم ماشالله دارد و هواداران خیلی خوب و امیدوارم بترکانند، البته که هیچی برای من تراکتور نمی‌شود!

الان فکر می‌کنم همه از استقلال راضی باشند

استقلال هم تیم خیلی خوبی است و من واقعا این تیم را خیلی دوست دارم، دوستان خیلی خیلی خوب من هم اونجا باشند و الان فکر می‌کنم همه از استقلال راضی باشند.

تیم ملی یکدستی داریم

در تیم ملی من با همه خوب هستم، خداراشکر در تیم ملی، بازیکنی را نداریم که بخواهم خودش را برای دیگران بگیرد یا خودش را بالاتر از تیم بداند؛ من خداوکیلی با همه خوب هستم و صددرصد به جام جهانی صعود کنیم.

خوشبخت‌ترین آدم روی کره زمین هستم

جای آناهیتا واقعا خالی است، تنها کسی بود که در بدترین شرایط و در روزهای سخت، کنارم بود و نگذاشت که من تنها باشم و دختری بوده که واقعا به من تا توانست راه درست را نشان داد؛ نمی‌دانم چطور از او تشکر کنم، اول درست است که خانواده من بودند در روزهای سختم اما آن کسی که در کنار من زندگی می‌کرد، برای من خیلی مهم بود و چقدر خوب توانست به من کمک کند. دست او درد نکند و از همینجا به او می‌گویم که چقدر دوستش دارم، من واقعا بابت داشتن او خوشبخت‌ترین آدم روی کره زمین هستم. خانواده من او را خیلی دوست دارند و خانواده او هم من را بسیار دوست دارند، البته او الان در کنار من نیست و من در دبی حضور دارم.

نظر جالب یکی از هواداران آناهیتا کریمی در اینستاگرام

از چیزایی که از آناهیتا یاد گرفتم فراموشی،بیخیالی،درگیر نشدن و اهمیت ندادنه،من کلا آدمی بودم که کوچکترین حرف و نظر(منفی) بقیه خیلی اذیتم میکرد و ازم انرژی میبرد،اینکه بقیه چه فکری راجبم میکردن واقعا برام مهم بود درگیر حرف مردم نشدن و بی اهمیت به حرف بقیه بودن، شاید به نظر ساده برسه ولی تو عمل کار فوق العاده سختیه من بلد نبودم نسبت به تراوشات ذهنی بقیه بی اهمیت باشم! خیلی سعی کردم تقویتش کنم اما خب موفق نشدم ولی وقتی آناهیتارو شناختم،وقتی دیدم بدون توجه به همه انرژی منفی ها و قضاوتای اطرافش خیلی شیک و ساده داره به زندگیش ادامه میده تمرین کردم،سخت بود!

ولی یاد گرفتم که برای خودم زندگی کنم فهمیدم گاهی وقتا باید فراموشی رو بلد باشم!گاهی وقتا لازمه بی خیالی رو بلد باشم!گاهی هم باید به خودم یادآوری کنم که یسری چیزا باید از یادم بره! لازم نیست به یسری حرفا اهمیت بدم و میتونم فقط با یه لبخند ساده کاملا بی توجه از کنارشون رد بشم. اما خب ناگفته نمونه که از بعضی آدما واقعا نمیشه گذشت! تو این مدت که فن آناهیتام آدمای عجیب و غریب کم ندیدم!بعضیا واقعا عجیبن،بلاتکلیفن،حرص دارن،طلب دارن خودشونم نمیدونن چی میخوان و هیچ دلیل منطقیم برا کاراشون ندارن! طرز تفکرشون دور از باوره خیلی راحت وکاملا بی توجه به همه هر حرفی رو به زبون میارن، البته اینکه این افراد بسته به نوع دیدگاهشون به زندگی فکر میکنن، تصمیم میگیرن، رفتار میکنن و در نهایت حرف میزنن هم بی تاثیر نیست و متقابلا بودن کسایی که کامنت و دایرکتای پرمحبت و بی مضایقشون نسبت به آناهیتا کلی خوشحالم میکرد آناهیتا بدونه اینکه خودش بدونه و یا اصلا بخواد خیلی تاثیر گذار بود رو من و بدون هیچ اغراقی میگم‌آناهیتا تا به اینجا یه الگوی فوق العاده بوده برام و هرچی که میگذره پشیمون که هیچ بلکه هعی بیشتر و بیشترم میشه آتیشه این حمایته تو زندگیم ممکنه اشتباه زیاد کرده باشم و یا حتی داشته باشم و حتی تو مسیری که پیش رومه(آیندم)مُرتَکِبِ اشتباه بشم اما حداقلش خیالم راحته از الانم که تونستم خیلی از رفتارای منفیمو کنار بزارم، به رشد ذهنیم اهمیت بدم،خودمو باور داشته باشم و از همه مهمتر ارزش و اصالتمو حفظ کنم! و بدون شک آناهیتا خیلی تو این تعغیرات موثر بود! نمیدونم آنی اصلا اینو میخونه یا نه! به هر حال وجودش هرچند از راه دور تو زندگیم خیلی تاثیر گذار وقشنگ بوده و هست و من الان هم به رسمِ همیشه وهم"به رسمِ وظیفه" ازش ممنونم و مدیونشم. دوست داشتم این روزُ با این عکسِ قشنگ که خیلی دوسش دارم اول به خودم تبریک بگم به خودم که تو این مدت فنه این دختر بودم و نه تنها ذره ایی پشیمون نیستم بلکه به خودم افتخار میکنم بابته اینکه فنشم یه دخترِساده، مهربون،خوش قلب با یه شخصیتِ فوق العاده دلنشین و کاریزماتیک،یه دختر بی آلایش حتی بی آرایش

چرا سردار آزمون عاشق این زن شده؟ | نقاط مثبت همسر سردار آزمون11

به خودم تبریک میگم که تو این مدت خیلی چیزا از آناهیتا یاد گرفتم مهم ترین چیز صبوری بود من آدمِ فوق العاده عجولیم از نظره من آناهیتا صبورترین دختریه که میشناسم و ازش ممنونم که بهم این باورُ داد تا بتونم صبوریو تو وجودم تقویت کنم من عاشق آدمایِ سادم عاشق آدمایِ بی آلایش عاشق آدماییم که حتی تو اوج موفقیت و موقعیت های عالی قلبشون قشنگه وجودشون نابه جنسشون خاصه و آناهیتا دقیقا همون آدمی بود که من خیلی وقت بود دنبالش میگشتم شخصی که الگوم باشه و باعث بشه بتونم عادتایه بدمو ترک کنم از بی اعتماد به نفسی در بیام،خودمو باور داشته باشم وبه خودم ایمان بیارم❣ آناهیتا تقویت کننده همه اینا بود برام اصلا نمیدونم این متنو میخونه یا نه ولی میخوام همینجا ازش تشکر کنم بابتِ این که الگوم شد و باعث شد این موضوع رو درک کنم و با عمق وجودم حس کنم که هنوزم آدمایِ با اصالت و ریشه دار وجود دارن... آدمایِ خوبی که کنارمون هستن ولی ما قدرشونو نمیدونیم و بی توجه از کنارشون رد میشیم و یا حتی به خودمون این اجازه رو میدیم که به خودشون و شخصیتشون توهین کنیم آدمایی که حس میکنم تو این قرنی که ما داریم توش زندگی میکنیم کم کم دارن به فراموشی سپرده میشن تو این مدت با ادمایِ خیلی زیادی هم کلام شدم و متوجه شدم چقدر بینِ آدما تفکراتشون،عقایدشون،شخصیت و فرهنگاشون فرق هست،چقدر دنیاشون باهم متفاوته این که یه ادم تو کسری از ثانیه با یه حرف و جملش توانایی اینو داشت که تا اعماقه وجوده منُ بسوزونه و ناراحتم کنه و درست چند دقیقه بعدش یه ادمِ دیگه کاملا بر عکس اون ادم میتونست کلی بهم انرژی مثبت بده جوری که واقعا منو خوشحال کنه هم برام عجیب و تلخ بود هم خیلی قشنگ و اما میخوام یه تشکرِ ویژه بکنم از شماها،از همه کسایی که تو این مدت کنارم بودن و حمایت کردن

نظر جالب یکی دیگر از صفحات هواداری آناهیتا کریمی

هممون اینو خوب میدونیم که به دنیا اومدن انتخاب هیچکدوم از ماها نبوده اما تو این دنیایی که توش قدم گذاشتیم خوب بودن،موفق بودن،شریف بودن و مفید بودن انتخاب ماست و من تک تکِ اینارو تو وجود و نَفْسِت دیدم و بدون شک تا الان متوجه شدی که چقدر روی من تاثیر گذار بودی هم خودت هم رفتار و شخصیتت بارها و بارها از مهرت، از عشقت، ازعطوفتت گفتم تا شاید بتونم ذره ایی جلوی قضاوتا،کینه ورزیا و دشمن تراشیایِ بی دلیلی که بهت نسبت داده میشه رو بگیرم و امیدوارم رسالتمو درست انجام داده باشم آنِی عزیزم: اگه سال ها بعد اثری از من نبود ولی این پیج، این عکسا،این هایلاتا و این نوشته هاموند و شاید تو گذرت به این پیج خورد و مجدادا دیدیشون و خوندیشون و برات مرورِ خاطره شد اینو یادت باشه که انسان تو زندگیش همه حس هارو تجربه میکنه! شادی،نشاط، درد،رنج،ترس،پروا.... زندگی دقیقا همینه قرار نیست همیشه شیرین باشه! ولی تو تحت هر شرایطی خودتو یه گام بالاتر بیار هیچ چیزی ارزش اینو نداره که به خاطرش به خودت سخت بگیری بیشتر اوقات قدرتی برای تعغیر شرایط نداریم و حقمونم نیست اون شرایط ولی گاهی اوقات پذیرفتن عاقلانه ترین کاره هیچوقت به خاطر تصمیمایی که تو شرایط خاص و بحرانی گرفتی خودتو سرزنش نکن قطعا توی اون لحظه و تو اون شرایط بهترین تصمیمِ ممکن بوده که گرفتیش برای چیزایی که ابدا قرار نیست اتفاق بیوفته تو تخیل و پندارت خودتو اذیت نکن دقیقا همینجاست که یه لبخند شگرفی مهمونِ لبت،یه گرمی عجیبی مهمون دلت و یه آرامش ابدی مهمونِ زندگیت میشه هر ثانیه و هر لحظه به خودت افتخار کن توخیلی با ارزشی امیدوارم زندگیت پر از امیدهای محکم،موفقیتای پر معنا،امنیتِ پاینده و عشقِ ناب باشه •به بهانه تولدت... •زادروزت مبارکِ من باشه الگویِ عزیز...

سردار آزمون، مهاجم ترکمن و جوان ایرانی است که در پست مهاجم برای زنیت سن‌پترزبورگ و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. سردار آزمون در حال حاضر بهترین گلزن در ترکیب تیم ملی ایران است. او دانشجوی رشته مدیریت ورزشی در دانشگاه روسیه است. سردار آزمون به تازگی به یکی ار فوتبالیست های پر حاشیه در فضای مجازی تبدیل شده است.اخیرا یک زن روسی مدعی شد سردار آزمون یک دختر از او دارد. سردار آزمون در تازه ترین استوری اینستاگرامی به این جنجال ها واکنش نشان داده است.