مهدی طارمی | تیم مهدی طارمی | رابطه مهدی طارمی

برای جانشین مهدی طارمی مشتری پیدا شد

14:58 - 1400/10/12
صیادمنش مهاجم و جانشین مهدی طارمی در تیم ملی مشتری جدید پیدا کرد.

به گزارش گل کوچیک صیادمنش بازیکنی ایت که جانشین مهدی طارمی در تیم شد و در دراز مدت به احتمال زیاد نقش او را در تیم ملی باری کند. اللهیار صیادمنش مهاجم ملی پوش کشورمان بعد از اتمام قرارداد قرضی اش با زوریا اوکراین آینده اش با فنرباغچه ترکیه در ابهام است. مهاجم 20 ساله تا سال 2024 با فنرباغچه قرارداد دارد اما این تیم ترکیه ای به تازگی سرمربی اش را برکنار کرد و منتظر سرمربی جدیدش است تا درباره آینده این مهاجم ایرانی تصمیم گیری کند. سایت «Skorer» ترکیه خبر داد باشگاه گُزتپه به دنبال جذب 3 بازیکن فنرباغچه در نقل و انتقالات زمستانی است. اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی تازه برگشته به فنرباغچه از لیگ اوکراین یکی از این گزینه ها است.

جانشین مهدی طارمی در تیم ملی

مهدی طارمی به دلیل اختلاف با دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی، به اردو پیش از بازی مقابل لبنان و سوریه دعوت نشد.

درغیاب مهدی طارمی یکی از مهاجمان تیم ملی فوتبال باید در کنار سردار آزمون قرار بگیرد تا زوج خط حمله تیم ملی را تشکیل دهد. طبق شنیده‌های ما کریم انصاری فرد بیشترین شانس را دارد و البته کاوه رضایی هم بدون شانس نیست. خیلی‌ها تصور می‌کنند شاید مهدی قایدی هم بازی کند ولی بعید است که او فیکس باشد و شاید اسکوچیچ در نیمه دوم بازی با لبنان مهاجم ایرانی تیم الاهلی را راهی میدان کند.

طارمی بعد از اعتراض به اسکوچیچ حاضر نشد تلفن اعضای کادر فنی را پاسخ دهد و در نهایت بازی با لبنان و سوریه را از دست داد اما گفته می‌شود برای اردوهای بعدی تیم ملی شانس دارد. این مهاجم در بازی‌های قبلی تیم ملی خوب کار کرده بود و حالا باید دید سایر مهاجمان تیم ملی در غیاب او چه عملکردی خواهند داشت.