کنعانی زادگان | درخواست کنعانی زادگان | فیلم کنعانی زادگان | ویس کنعانی زادگان

آشنایی با نابودگر کنعانی زادگان | بیوگرافی هستی سهرابی فر

15:11 - 1400/10/08
هستی سهرابی فر با انتشار یک استوری در مورد کنعانی زادگان بر سر زبان ها افتاد.

به گزارش گل کوچیک ماجرای کنعانی زادگان به سر تیتر اخبار تبدیل شده است. اقدام نامشروع کنعانی زادگان از یک سو و استفاده از اتوبوس تیم ملی از سوی دیگر کنعانی زادگان را در لبه پرتگاه قرار داده است. هستی سهرابی فر بازیکن تیم ملی هم به با یک استوری حسابی از خجالت کنعانی زادگان درآمد. کنعانی زادگان در حال حاضر در سکوت به سر می برد و اخباری از محرومیت مادام العمر او از تیم ملی به گوش می‌رسد.

آشنایی با نابودگر کنعانی زادگان | بیوگرافی هستی سهرابی فر6

ابعاد جدیدی در ماجرای ویس های کنعانی زادگان پدیدار شد. یک خبرنگار معروف اعلام کرد حسین کنعانی زادگان اسیر پرستو شده است. کنعانی زادگان مدافع ثابت تیم ملی درگیر یک پرونده فحشا شده که به احتمال زیاد منجر به محرومیت کنعانی زادگان از تیم ملی خواهد شد و این یعنی پایان رویای حضور در جام جهانی. گفته می شود یکی از مدافعان لیگ برتر در ماجرای کنعانی زادگان نقش اصلی را بازی کرده است.

گفته می شود این مدافع سیاوش یزدانی بازیکن تیم استقلال است که با خرج دو میلیاردی برای کنعانی زادگان دام پهم کرده تا باعث محرومیت او از تیم ملی شود و بتواند جای او را در لیست اسکوچیچ بگیرد.

البته پس از حواشی به وجود آمده سیاوش یزدانی به این شایعات واکنش نشان داد و در توئیتر نوشت: "اونایی که منو میشناسن میدونن از همون کودکی واسه هدف های زندگیم سخت جنگیدم و تلاش کردن. همیشه نون بازومو خوردم و حقمو از کسی گدایی نکردم حقمو گرفتم اونایی که تو این روزا ناجوانمردانه بهم تهمت می زدند و به خدا واگذار می کنم دنیا بدجوری گرده آدما نون دلشونو می خوردن. دو میلیارد!! امروز اما در خبری اعلام شد کنعانی زادگان 3 عدد بیت کوین معادل چهار میلیارد و سیصد ملیون به خبرنگار معروف پرداخت کرده تا در اینستاگرام خود اعلام کند این موضوع زیر سر سیاوش یزدانی بوده است و خود را مبرا کرده است. روز گذشته علی کریمی هم در اقدامی جالب و بی سابقه دست به حمایت از کنعانی زادگان شد.

بیوگرافی هستی سهرابی فر

من هستی سهرابی فر متولد دوم آبان سال 1380 هستم. 9سال است که به صورت حرفه‌ای فوتبال بازی می‌کنم. ساکن سنندج هستم. اهداف زیادی در این رشته دارم و می‌خواهم به آنها دست پیدا کنم.

چرا فوتبال را انتخاب کردید؟ مشوق خاصی داشتید؟

پدرم علاقه زیادی به فوتبال داشتند و آرزوی‌شان این بود که فرزندانش فوتبالیست شوند. به همین خاطر از 7سالگی من را وارد این رشته کرد و زیر نظر یه مربی کاملا حرفه‎ای شروع به کار کردم.

آشنایی با نابودگر کنعانی زادگان | بیوگرافی هستی سهرابی فر10

چند تا برادر و خواهرید؟ ورزشکار دیگه‌ای تو خوانواده تون هست؟

یک برادر کوچک‌تر از خودم دارم که در آکادمی فوتبال مشغول به بازی است. پدرم هم از بچگی علاقه زیادی به فوتبال داشته و در دورران نوجوانی و جوانی جزو بهترین بازیکنان کرمانشاه بوده، در کل خانواده فوتبالی داریم.

در دوران کودکی با پسرهای محل تون فوتبال بازی می‌کردید؟ گل کوچیک؟

هم در دوران کودکی هم الان گاهی اوقات با پسرا تو کوچه بازی می‌کنیم.(باخنده) خیلی وقت ها هم با فامیل یا دوستان پدرم فوتبال بازی می‌کنم.

جالب ترین خاطره دوران کودکی‌ات چیست؟ فوتبالی و غیر فوتبالی...

قشنگ ترین خاطره فوتبالی‌ام این بود که کلاس سوم بودم و اولین مسابقات استانی رو تجربه می‎کردم و با وجود سن کم که از تمام بازیکنان اون دوره از مسابقات کم سن‌تر بودم به عنوان بهترین بازیکن شناخته شدم. تو اون سن کم خاطره خیلی قشنگی برای من بود.

دشواری‌های ورزش فوتبال به خصوص در حوزه بانوان چیست؟

مشکلات زیاد است از کمبود شدید امکانات و نبود اسپانسر که خیلی شایع هست، تا اهمیت ندادن رسانه‎ها به بانوان فوتبالی و قراردادهای پایین، به طوری که کل هزینه‌های تمام تیم‌های لیگ بانوان به انداره دستمزد یک بازیکن فوتبال آقایان نیست.

به لژیونر شدن فکر کرده‌اید؟ اگه پیشنهاد خوبی از یک کشور داشته باشید قبول می‌کنید؟

خیلی به زندگی فوتبالی خارج از کشور فکر می‌کنم. اتفاقا خیلی دوست دارم لژیونر بشوم. به دلیل سن کمم انگیزه زیادی دارم و مطمئن هستم با کمک خدا می‌توانم به هدفم برسم. بله اگر پیشنهاد خوبی از یه کشور خارجی داشته باشم قطعا قبول می‌کنم.

دوست دارید به کدوم لیگ خارجی برید؟

دوست دارم در لیگ آلمان بازی کنم و جزو بزرگ‌ترین آرزوهایم است.

چقدر ناداوری در فوتبال بانوان اتفاق می‌افتد؟ از زد و بند، تبانی، رشوه و ... تو فوتبال چی دیدید؟

ناداوری همیشه در فوتبال اتفاق می‌افتد، اما خوشبختانه زدوبند و تبانی زیاد در فوتبال بانوان شایع نیست.

آمار دارید چند بازی و چند گل داشتید؟

من به خاطر سن کم مجوز حضور در لیگ را نداشتم، امسال اولین سالی بود که در لیگ بازی کردم اما به خاطر مصدومیت شدیدی که امسال داشتم(پاره‌گی مینیسک) نتوانستم به تیمم کمک کنم. اما زیر نظر فیزیوتراپم الان 1 ماهه که تقریبا بهبود پیدا کردم و تمریناتم رو شروع کردم. ان‌شاالله برای لیگ امسال به بهترین نحو به آمادگی کامل برسم و به تیمم کمک کنم.

جالب ترین خوشحالی بعد از گل تون چی بوده؟

من معمولا خوشحالی بعد از گلم رو با مربیام و بازیکنان تقسیم می‌کنم.

آشنایی با نابودگر کنعانی زادگان | بیوگرافی هستی سهرابی فر6

تا حالا پیش آمده بعد از باخت گریه کنید؟کدام بازی؟

آره خیلی وقت‌ها پیش اومده، بخصوص بازی که ما با سپاهان در نیم فصل اول داشتیم و واقعا حقمان باخت نبود، بچه‌ها همه خیلی خوب بازی کردند، ولی به سپاهان باختیم. ولی یه خاطره خیلی بدی که داشتم خط خوردن اسمم به دلایلی از لیست تیم ملی بود، هیچوقت اون لحظه رو فراموش نمی‌کنم. می‌شه گفت بدترین خاطره نه تنها فوتبالی بلکه بدترین خاطره زندگیم بود.

اگر روزی به شما بگویند فوتبال را کنار بگذار به سراغ چه ورزشی می‌روید؟

فکر نکنم هیچوقت فوتبال را کنار بگذارم اما اگر روزی واقعا مجبور شوم فوتبال را کنار بگذارم و در یک رشته دیگر شروع به فعالیت کنم انتخابم دومیدانی است.

تا حالا مصدومیت شدید داشته‌اید؟

بله پارگی تاندون و پارگی مینیسک داشتم که دو سال پشت هم اتفاق افتاد.

کسی بهتون لایی زده؟ به کسی لایی زدید؟

آره خیلی وقت‌ها لایی خوردم خیلی وقت‌ها هم لایی زدم. تو خونه با دادش کوچیکم مسابقه لایی می‌‌دهیم، هر کی تونست لایی بزنه (با خنده).

نظرتون راجع به ورود بانوان به ورزشگاه چیست؟

این حق طبیعی خانوم‌ها و آقایان ما هستش که به دیدن بازی همدیگر بیایند و از همدیگر حمایت کنند. .

تیم و بازیکن ایرانی و خارجی مورد علاقه‌ی شما؟

تیم و بازیکن مورد علاقه‌ام در ایران استقلال و وریا غفوری است. در اروپا طرفدار رئال مادرید و رونالدو هستم.

فوتبالیست ها معمولا پولدار هستند، وضع مالی شما چطور است؟ غیر فوتبال درآمد دیگه‌ای دارید؟

متاسفانه همانطور که که خدمتتان عرض کردم قراردادهای بانوان فوتبالیست بسیار کم هست. من بجز فوتبال منبع درآمدی ندارم.

برنامه‌تون برای بعد از فوتبال چیه؟

تا زمانی که بتوانم فوتبال را ادامه می‌دهم. راستش را بخواهید به زندگی بعد از فوتبالم فکر نکردم.

وقتی در آینه خودتون رو می‌بینید چه احساسی دارید؟

من همیشه عاشق خودم هستم (با خنده) و از خودم خیلی خوشم می‌آید. وقتی تو آینه خودم رو می‌بینم قربون صدقه خودم میرم و خدا رو شکر می‌کنم. پدرم همیشه به من میگه خودشیفته (با خنده).

آشنایی با نابودگر کنعانی زادگان | بیوگرافی هستی سهرابی فر12

مسی بهتره یا رونالدو؟ چرا؟

مقایسه این دو نفر خیلی سخت است، بخاطر اینکه هر کدوم ویژگی خاص خودشون رو دارند، اما به نظرم رونالدو کامل تر است.

موسیقی گوش می‌دهید؟ خواننده مورد علاقتون چه کسی است؟

خیلی موسیقی دوست دارم و همیشه گوش می‌دهم. خواننده مورد علاقه‌ام محسن ابراهیم زاده است. از بین بندها، پازل بند را دوست دارم بخصوص اون آهنگ که همش میگه هستی من هستی من، عاشق اون آهنگم (با خنده)

آخرین فیلمی که دیده‌اید؟ بازیگر مورد علاقه‌تان چه کسی است؟

آخرین فیلمی که دیده‎ام یادم نمی‌آید. بازیگر مورد علاقه ام در بین آقایان میلاد کی‌مرام و در بین خانوم‌ها هدیه تهرانی و مهناز افشار است.

چه ماهی به دنیا اومدید؟ به نظرتون خصوصیاتی که می‌گن درباره شخصیت تون درسته؟

آبان به دنیا اومدم، بله بعضی از خصوصیات آبانی ها را دارم مثل شیطنت بیش از اندازه.

دوست دارید چند سال عمر کنید؟

خیلی از پیر شدن می‌ترسم، دوست ندارم پیر شوم. ترجیح می‌دهم بالای 60 سال عمر کنم.

عاشق شدید؟ کسی عاشق‌تون شده که شما نخواهید؟

عشق حس خوبیه و برای همه لازم است. آدم‌ها با عشق و محبت زنده هستند اما به شرطی که به اهداف و کار لطمه نزند و انگیزه شود تا حالا عاشق نشده‌ام، چون عشق واقعی را پیدا نکردم. بله متاسفانه خیلی پیش آمده که کسی از من خوشش بیاید ولی من حسی به او نداشته‌ام.

تا حالا تو دایرکت از شما خواستگاری کردن؟

بله خیلی پیش آمده که تو دایرکت خواستگاری می‌کنند(با خنده). ولی من هیچوقت توجه نمی‌کنم، چون به نظرم کسی که واقعا نیتش ازدواج باشد نه در کوچه و خیابان و نه در دایرکت اینستاگرام پیشنهاد نمی‌دهد. به نظرم این افراد گزینه ایده‌آلی برای ازدواج نیستند.

معیارتون برای ازدواج چیه؟

دوست دارم همسر آینده‌ام مثل خودم ورزشکار باشه، مخصوصا فوتبالیست. در کل آدم خوب و با اصالتی باشد.

پنج سال دیگه هستی سهرابی را کجا می‌بینید؟

با اهدافی که دارم و اگر با کمک خدا همینطور پیش بروم 5 سال دیگه خودم رو اون بالا بالاها می‌بینم.

آشنایی با نابودگر کنعانی زادگان | بیوگرافی هستی سهرابی فر7

نظرتان راجع به گروه ایران در جام جهانی چیست؟ بازی‌هامون رو پیش بینی می‌کنید؟

ما گروه خیلی سختی داریم و فکر کنم سخت‌ترین گروه برای ایران این گروه بود. کار صعود برایمان خیلی سخت شده چون بهترین تیم‌های ملی جهان، اسپانیا و پرتغال در این گروه قرار دارند. اما در فوتبال هیچ چیز غیر ممکن نیست و ماهم بازیکنان خیلی خوبی مثل جهانبخش و آزمون داریم و هیچ چیز غیر ممکن نیست.

حرف آخر؟

تشکر ویژه از شما و اپلیکیشن خوبتون دارم که وقتتون رو به ما و رشته ما اختصاص دادید. از خانوادم تشکر می‌کنم و از مربیان خوبم خانوم بیان محمودی، سمیه مصطفی پور و شرمین رحمتی بابت تمام زحماتی که برای من کشیدند و همچنین خانوم کتایون خسرو یار سرمربی تیم ملی که در رده سنی زیر 14 سال خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم، ایشون مربی با سواد و با دانشی هستند و به تازگی به عنوان مربی زیر 19 سال یعنی رده سنی ما انتخاب شدند و امیدوارم که امسال باهاشون زیاد کار کنم و از دانششون استفاده کنم.