گادوین منشا | تختخواب گادوین منشا | دوست دختر گادوین منشا

آبروریزی گادوین منشا در اینستاگرام لو رفت

گادوین منشا مهاجم سابق استقلال و پرسپولیس بازهم حاشیه ساز شد.

به گزارش گل کوچیک، گادوین منشا مهاجم اهل نیجریه حال حاضر مس رفسنجان است. گادوین منشا در سال‌های پیش سابقه بازی برای دو تیم بزرگ ایرانی یعنی پرسپولیس و استقلال را هم دارد. گادوین منشا پیشتر به دلیل ماجرای عجیب تختخواب شکسته جنجال آفرین شده بود. مهاجم حال حاضر مس این فصل عملکرد خوبی داشته و گل های حساسی به ثمر رسانده است. گادوین منشا اینبار در اینستاگرام حاشیه به پا کرد و فردی که با او در ارتباط عاطفی بود لو رفت. این دختر عکسی عاشقانه برای گادوین منشا منتشر کرده و دلیل علاقه خود را هم بازگو کرده است.

تصاویر لو رفته اینستاگرامی را در پایان مطلب مشاهده کنید

ماجرای عجیب تختخواب شکسته‌ و زندانی شدن گادوین منشا!

علی خطیر معاون اسبق باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای جنجالی با روزنامه فرهیختگان مدعی شده بود که حضور گادوین منشا در استقلال حواشی بسیاری را به دنبال داشته است. روز گذشته نیز گادوین منشا انتقادات تند خطیر را تلافی کرد. او روایتی عجیبی از زندانی شدن توسط معاون اسبق باشگاه استقلال یک اتاق را بازگو کرد.

حضور گادوین منشا بازیکن نیجریه‌ای در لیگ ایران حواشی بسیاری را به همراه داشت. منشا که توسط برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس از این تیم جدا شد به استقلال رفت و طولی نکشید که حواشی او باعث شد تا از این تیم هم کنار گذاشته شود. حالا علی خطیر معاون اسبق باشگاه استقلال در اظهاراتی جنجالی مدعی شده است منشا یک تختخواب دو نفره را در خانه اش شکسته است و حواشی بسیار او باعث شده تا از استقلال کنار گذاشته شود.

سیر افول منشا از پیکان تا استقلال

۱۰ تیر ۱۳۹۵ روابط عمومی باشگاه پیکان اعلام کرد که گادوین منشا بازیکن تیم موستا به ترکیب این تیم اضافه خواهد شد. منشا در طول ۲۸ بازی ۱۵ گل برای پیکان به ثمر رساند. همین درخشس منشا در پیکان باعث شد تا مدیران باشگاه پرسپولیس، جذب این بازیکن را در اولویت خود قرار دهند. با توافق طرفین منشا با قرار دادی دو ساله به باشگاه پرسپولیس پیوست و در طول ۴۸ بازی تنها توانست ۴ گل به ثمر برساند که نتیجه‌ای ضعیف محسوب می‌شود.

ماجرای کنار گذاشته شدن منشا از ترکیب پرسپولیس چه بود؟

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس از همان ابتدای فصل که منشا پیراهن پرسپولیس را به تن کرده بود از وضعیت بازی او راضی نبود و بار‌ها در تمرینات مسائل و مشکلات فنی را به او گوشزد کرد. اما این گفتن‌ها تغییری در روند بهبود بازی منشا ایجاد نکرد. حتی از زبان برانکو نقل شده که زبان منشا در زمان تمرینات بیشتر از بدنش کار می‌کند.

زمانی که فصل پایان خود نزدیک شد، برانکو تصمیم گرفت محسن مسلمان و منشا را از جمع بازیکنانش بیرون بگذارد و مسلمان در نهایت راهی ذوب‌آهن شد، اما از آنجایی که پنجره نقل‌ و انتقالات پرسپولیس به دلیل محرومیت بسته مانده بود، برانکو مجبور شد منشا را در لیست تیمش نگه دارد؛ چراکه این تیم نمی‌توانست بازیکن جذب کند و با کمبود بازیکن روبه‌رو می‌شد.

برانکو ایوانکوویچ بالاخره تصمیم خود را عملی کرد و منشا را به دلیل عملکرد ضعیف، مشکلات فنی بازیکن و بالابودن مبلغ قرارداد از لیست کنار گذاشت. البته شایعاتی نیز به گوش می‌رسید که حضور مداوم منشا در قهوه خانه‌ها در تصمیم برانکو بی تاثیر نبود.

اخراج پرحاشیه منشا از استقلال

منشا پس از کنار گذاشته شدن از لیست پرسپولیس این بار به استقلال رفت و در طول ۱۳ بازی تنها یک گل به ثمر رساند که نتیجه ضعیف تری به حساب می‌آید. همین دلیل باعث شد تا راه کنار گذاشتن منشا از استقلال هموار شود.

اردیبهشت ماه ۹۸ بود که حاشیه‌های منشا در استقلال شروع شد زمانی که او فهمید از لیست فرهاد مجیدی برابر پدیده کنار گذاشته شده است، حاضر نشد روی نیمکت بنشیند. همین موضوع باعث شد فرهاد مجیدی برخورد جدی با این بازیکن داشته باشد و به عنوان سرمربی تیم، منشا را در اختیار باشگاه قرار دهد.

بیژن طاهری مربی استقلال که به جای فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و استقلال خوزستان، در روز ۱۰ اردیبهشت ۹۸ شرکت کرده بود در مورد حاشیه‌های کنار گذاشتن منشا، گفت: منشا وقتی در مشهد فهمید که در ترکیب حضور ندارد اعلام کرد که مریض است و نمی‌تواند بازی کند. شاید اگر قبل از اعلام ترکیب می‌گفت که بیمار است هیچ اتفاقی نمی‌افتاد، اما بعد از اینکه ترکیب اعلام شد گفت که مریض است. به همین دلیل فعلاً در اختیار باشگاه قرار دارد. مجیدی نیز دیروز او را در اختیار باشگاه قرار داد. منشا در لیست ۱۸ نفره ما قرار داشت، اما وقتی فهمید که در ترکیب حضور ندارد گفت که نمی‌تواند بازی کند.

پیوستن به تیم اماراتی

دو ماه پس از این حاشیه‌ها خبر رسید که باشگاه عجمان امارات با قراردادی دوساله گادوین منشا را به خدمت گرفته است.

گادوین منشا که یک فصل نا امید کننده را در استقلال پشت سر گذاشته بود این بار راهی عجمان امارات شد تا در این تیم جانشین مامه تیام بازیکن اسبق استقلال شود.

ماجرای افشاگردی معاون سابق باشگاه استقلال علیه گادوین منشا چه بود؟

ماجرای پر فراز و نشیب گادوین منشا در لیگ ایران/ماجرای تختخواب و زندانی شدن گادوین منشا چه بود؟

علی خطیر معاون اسبق باشگاه استقلال در مصاحبه‌ای ویدئویی با روزنامه فرهیختگان از شرط حسین حسینی برای ماندن در استقلال گفته بود که بلافاصله پس از انتشار این گفتگو، خطیر این مصاحبه را تکذیب کرد. روزنامه فرهیختگان که می‌خواست صحت مصاحبه را اثبات کند یک دقیقه دیگر از این ویدئو را در کانال خود قرار داد. یک دقیقه‌ای که حاوی افشاگری علیه گادوین منشا بازیکن اسبق استقلال بود.

خطیر در این کلیپ می‌گوید: خانه منشا را با تختخواب شکسته تحویل گرفتم و خیلی مسائل دیگر که نمی‌شود بیان کرد. او بسیار پرحاشیه بود به همین دلیل از استقلال جدا شد.

او ادامه می‌دهد: این بازیکن افت فنی زیادی کرده بود و یک چیز عجیب و غریبی بود. هنگامی که خانه این بازیکن را تحویل گرفتیم ۲ تختخواب موجود در منزلش از وسط به طور کامل نصفه شده بود.

خطیر پس از انتشار این ویدئو در کانال فرهیختگان، در صفحه اش یک استوری گذاشت و در آن نوشت که این مصاحبه را با «راوی» که یک رسانه جدید است و در اینستاگرام تحت عنوان شبکه چند رسانه‌ای راوی، فعالیت می‌کند انجام داده و با روزنامه فرهیختگان مصاحبه‌ای انجام نداده است. بخش‌هایی از گفتگو هم قرار نبوده منتشر شود و برای آگاهی خبرنگار مطرح کرده است.

فرهیختگان در این مورد می‌گوید که خبرنگاری که این گفتگو را با خطیر انجام داده است عضو رسمی تحریریه روزنامه نیست و از نیرو‌های حق التحریری این روزنامه به شمار می‌رود.

واکنش منشا به اظهارات خطیر

ماجرای پر فراز و نشیب گادوین منشا در لیگ ایران/ماجرای تختخواب و زندانی شدن گادوین منشا چه بود؟

گادوین منشا که حالا دو ماه است برای تیم عجمان امارات توپ می‌زند پس از شنیدن اظهارات علی خطیر معاون اسبق باشگاه استقلال، در این رابطه به خبرگزاری فارس می‌گوید: شنیده‌ام که وی در مورد خانه‌ای که در اختیارم گذاشته صحبت کرده و حالا باید جواب او را بدهم. علی خطیر خانه‌ای در اختیارم گذاشت که وقتی وسایلش را دیدم خجالت کشیدم. تمام وسایل این خانه به خصوص تختخواب آن کهنه و خراب بود و به همین خاطر من خودم وسایل خانه‌ام را عوض کردم و همه را نو خریدم.

وی ادامه می‌دهد: می‌توانید این را از مدیر برنامه‌ام سؤال کنید و بپرسید که من وقتی ایران را ترک کردم، وسایلم را چه کار کردم. نیمی از وسایل مثل تلویزیون، تختخواب و… را به مدیر برنامه‌ام دادم تا او از آن‌ها استفاده کند.

منشا گفت: وقتی قراردادم با استقلال تمام شد، به باشگاه رفتم و می‌خواستم بگویم که با پایان قرارداد می‌خواهم از استقلال جدا شوم، ولی به یکباره دیدم او برگه‌ای جلویم گذاشت که روی آن نوشت طبق این نامه تو ۲۰ هزار دلار به من بدهکار هستی. او اصرار داشت که من آن را امضا کنم، ولی هرگز زیربار نرفتم.

وی افزود: وقتی مخالفت کردم، او در را به روی من بست و به نوعی من را در اتاق زندانی کرد و از پشت در اصرار می‌کرد که باید نامه را امضا کنم. من او را تهدید کردم و گفتم که پرونده‌ات را به فیفا می‌برم و این رفتارت را به مسئولان فدراسیون جهانی می‌گویم، ولی او در را بسته بود و باز نمی‌کرد.

منشا ادامه می دهد: به او گفتم تو باید گذرنامه و بلیت خانواده من به کشور ایتالیا را بگیری و من از ایران بروم، حتی به او گفتم که با پلیس تماس می‌گیرم و با هر ترفندی که بود، از ساختمان باشگاه بیرون رفتم و ماجرا را با پلیس درمیان گذاشتم. جالب است او باز هم اصرار داشت اگر این ۲۰ هزار دلار را ندهی، نمی‌گذارم به ایتالیا بروی، ولی من نامه را امضا نکردم، چون می‌دانستم چه تبعاتی برایم دارد.

منشا در خصوص اینکه بعد از خروج از باشگاه و تماس با پلیس چه کاری انجام داد، گفت: وقتی دیدم خلاص شدم و بیرون از ساختمان هستم، با پلیس تماس گرفتم و همه چیز را گزارش کردم، نامه صورتجلسه را هم در اختیار شما گذاشتم. این رفتار آن آقا را به فیفا گزارش کردم و از طریق وکیلم پیگیر موضوع هستم که چرا باید چنین رفتاری با یک بازیکن خارجی شود و یک پرونده جدا و جدید باز کردم که آن‌ها موضوع را پیگیری کنند.

ماجرای پر فراز و نشیب گادوین منشا در لیگ ایران/ماجرای تختخواب و زندانی شدن گادوین منشا چه بود؟ مهاجم سابق پرسپولیس و استقلال در ادامه با انتقاد از علی خطیر گفت: این آقا نمی‌تواند چیزی در مورد استقلال بگوید، او آنقدر از کنار بازیکنان استقلال پول خورده که حالا مجبور است با همه درگیر شود. بااین رفتار‌ها و صحبت‌هایی که انجام می‌دهد می‌خواهد افکار را تغییر دهد. من تمام تصاویر وسایلی که برای آپارتمانم خریدم را برای شما ارسال می‌کنم تا بدانید همه این وسایل را خودم به صورت نو و آکبند خریدم. باز هم می‌گویم اتاقی که او دراختیارم گذاشت فاجعه بود. حالا او به جای آنکه بداند اشتباه کرده، فرافکنی می‌کند.

منشا تصریح کرد: خطیربا پول‌هایی که از کنار بازیکنان به جیب زد، در سوئیس آپارتمان گرفت و حالا هم با پول بازیکنان استقلال در حال زندگی است. پس از واکنش گادوین منشا به اظهارات معاون اسبق باشگاه استقلال، علی خطیر تاکنون واکنشی در رد یا تایید ادعا‌های منشا نشان نداده است.