احسان حاج صفی

همسر احسان حاج صفی اهل کجاست؟ | عکس مراسم عروسی احسان و همسرش در یونان

23:14 - 1401/09/04
فوتبالیست تیم ملی کشورمان مراسم ازدواج خود را در کشور یونان برگزار کرد . احسان حاج صفی که در یکی از باشگاههای یونان بازی میکند , جشن ازدواج خود و همسرش را در یونان برگزار نمود.

گل کوچیک: فوتبالیست تیم ملی کشورمان مراسم ازدواج خود را در کشور یونان برگزار کرد . احسان حاج صفی که در یکی از باشگاههای یونان بازی میکند , جشن ازدواج خود و همسرش را در یونان برگزار نمود. احسان حاج‌صفی بازیکن کاشانی متولد سال 68 است که نمایش خوبی در جام جهانی داشت. او هم اکنون عضو باشگاه المپیاکوس یونان است.

باشگاهی که به دلیل بازی در برابر تیم اسراییلی برای او دردسر ساز شد. حاج‌صفی به همراه سپاهان اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا به مقام نایب قهرمانی دست یافت. وی همچنین در هر دو بازی سپاهان در جام باشگاه‌های جهان برای این تیم به میدان رفت. او که مدتی است در یونان فوتبالش را ادامه می دهد تصمیم گرفت مراسم ازدواجش را در همین کشور برگزار کند. مراسم ازدواج احسان حاج صفی و همسرش در یونان را ببینید.

احسان حاج صفی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران است که در پست هافبک و دفاع چپ بازی می کند. وی در کاشان به دنیا آمده است.

همسر احسان حاج صفی اهل کجاست؟ | عکس مراسم عروسی احسان و همسرش در یونان2

مراسم عقد احسان حاج صفی در ایران

در ادامه تک عکس احسان حاج صفی و همسرش را در کشور یونان مشاهده می کنید. این زوج در این عکس لباس عروسی به تن دارند.

همسر احسان حاج صفی اهل کجاست؟ | عکس مراسم عروسی احسان و همسرش در یونان7

احسان حاج صفی و همسرش با لباس عروسی در یونان

حاج صفی از باریکنان قوی تیم فوتبال ایران است. این بازیکن برای ماه عسل کشور امارات را انتخاب کرده است و به همراه همسرش اذین به این کشور سفر کرده است.

 

 

 

 

 

.