مهدی قایدی | زن مهدی قایدی | حواشی مهدی قایدی | استوری مهدی قایدی

مهدی قایدی در امارات هنرمند شد | مهدی قایدی بازگشت

12:19 - 1400/10/02
مهدی قایدی در امارات لقب جالبی دریافت کرد.

به گزارش گل کوچیک، مهدی قایدی از حاشیه فاصله گرفت. اخبار پیرامون مهدی قایدی چند وقتی است که به خارج از زمین منتقل شده است. زندگی لاکچری مهدی قایدی نقل محافل شده است و کمتر خبری از درخشش فوتبالی مهدی قایدی در چند وقت گذشته شنیده می‌شد. مهدی قایدی شب گذشته پایه گذار پیروزی تیم خود شد تا یادمان بیاندازد باشو کوچک چه پتانسیل بالایی دارد.

مهدی قایدی به دلیل عملکرد خوبش جایزه بهترین بازیکن زمین را هم گرفت. سایت «اسپورت ال» امارات لقب جدید «هنرمند» را به ستاره ریزنفش ایرانی داد.

ستاره ایرانی شباب الاهلی در نیمه اول دیدار با الظفره موفق شد یک پنالتی بگیرد.

مهدی قایدی که در ۹ بازی برای شباب الاهلی در فصل جاری لیگ برتر امارات سه گل به ثمر رسانده و روی یک گل دیگر تاثیرگذاری داشته، امروز در یک رقابت‌های جدید توانست برای تیمش مثمر ثمر ظاهر شود.

تیم فوتبال شباب الاهلی در حالی که احمد نوراللهی و مهدی قایدی را در اختیار دارد، از ساعت ۱۶:۲۰ امروز در دور یک‌هشتم نهایی جام ریاست جمهوری امارات مقابل تیم الظفره قرار گرفته که نیمه اول با برتری یک بر صفر آنها به پایان رسیده است.

شباب الاهلی که در نیمه اول نمایش بهتری ارائه کرده بود، در دقیقه ۲۰ روی یک توپ ارسالی به محوطه جریمه الظفره قصد داشت موقعیت ایجاد کند ولی پس از اینکه مهدی قایدی صاحب توپ شد و فرصت مناسبی داشت، مدافع حریف روی او خطا کرد.

مهدی قایدی توپ بلند به محوطه جریمه را با ضربه سر زد، اما بلافاصله حمدان المرزوقی، مدافع الظفره با بلند کردن پای چپ و انجام بازی خطرناک، ضربه‌ای به سینه ملی‌پوش ایرانی شباب الاهلی وارد کرد تا داور در این صحنه پنالتی بگیرد.

پنالتی‌ای که مهدی قایدی برای شباب الاهلی گرفته بود را حمدان الکمالی، مدافع با تجربه این تیم تبدیل به گل کرد و برای دومین بازی پیاپی از روی نقطه پنالتی توانست یاران قایدی و نوراللهی را به گل برساند.

مهدی قایدی در امارات هنرمند شد | مهدی قایدی بازگشت15

در یکی از بازی‌های مرحله یک‌هشتم نهایی جام ریاست جمهوری امارات، روز گذشته تیم شباب الاهلی در حالی که برای دومین مسابقه پیاپی احمد نوراللهی و مهدی قایدی را در ترکیب ابتدایی خود داشت، از ساعت ۱۶:۲۰ امروز در استادیوم حمدان بن زاید به مصاف الظفره رفت.

شباب الاهلی در دقیقه ۲۰ با خطایی که حمد المرزوقی با بازی خطرناک مقابل مهدی قایدی و ضربه به سینه او مرتکب شده بود، یک پنالتی به دست آورد و توسط حمدان الکمالی به گل اول بازی مقابل الظفره دست یافت.

تیم فوتبال شباب الاهلی نیمه اول را با پیروزی یک بر صفر مقابل الظفره پشت سر گذاشت و البته بدشانس بود که از دقیقه ۱۴ عمر عبدالرحمن، ستاره خود که در بازی اخیرش گلزنی کرد را به دلیل آسیب‌دیدگی و تعویض اجباری از دست داد.

نیمه دوم هم با برتری شباب الاهلی پیش می‌رفت که اگر درخشش دروازه‌بان الظفره نبود، مهدی قایدی می‌توانست قبل از اینکه در دقیقه ۳+۹۰ تعویض شود، در موقعیت تک به تک گلزنی کند و تیمش را به دومین گل در این بازی برساند.

یاران نوراللهی و قایدی که پنج روز قبل در رقابت‌های جام حذفی امارات به برتری رسیده و صعود کرده بودند، امروز هم با پیروزی یک بر صفر مقابل الظفره، توانستند به جمع هشت تیم نهایی جام ریاست جمهوری راه پیدا کنند.

برخلاف مهدی قایدی که در ثانیه‌های پایانی بازی با الظفره تعویض شد، احمد نوراللهی تا پایان این مسابقه در زمین حضور داشت.

شباب الاهلی در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی امارات به مصاف الظفره رفت و با نتیجه یک بر صفر مقابل به پیروزی رسید. مهوی قایدی گل پیروزی بخش شباب الاهلی را با گرفتن پنالتی پایه ریزی کرد.

شب خوب مهدی قایدی می توانست با یک گل ثانیه آخری تکمیل شود ولی باشوی کوچک قدر فرصت تک به تک را ندانست.

اولین دقیقه از وقت های تلف شده آغاز شده بود و محمد جمعه پس از اینکه یک دور بین بازیکنان الظفره چرخید، با دیدی عالی مهدی قایدی را مشاهده کرد که چند متری از داخل زمین خودی استارت زده و مترصد فرصت است. او نیز با یک پاس دیدنی وینگر ایرانی را روی قوس میانه میدان با عبدالله سلطان الانصاری سنگربان الظفره در موقعیت تک به تک قرار داد.

مهدی قایدی در امارات هنرمند شد | مهدی قایدی بازگشت17

باشوی کوچک به محض اینکه صاحب توپ شد، با نهایت سرعت استارت زد و به سوی دروازه حریف هجوم برد تا در بهترین شرایط ممکن برتری تیمش را به عدد 2 برساند. هواداران اندک شباب الاهلی در ضلع شمال شرقی استادیوم شیخ حمدان بن زاید نیز در این صحنه سرپا ایستادند تا نظاره گر گل دوم تیمشان باشند. قایدی ابتدا به سمت راست خودش نگاه کرد تا اگر احمد خلیل در موقعیت بهتری قرار دارد، به او پاس داده و مهاجم کهنه کار این تیم بتواند به راحتی دروازه را باز کند.

ملی پوش ایرانی به سمت دروازه رقیب پیش رفت و روی خط محوطه جریمه برای آخرین بار موقعیت هم تیمی خود احمد خلیل را سنجید ولی او چند متری از مدافع الفظره عقب تر بود و در نهایت تصمیم گرفت تا خودش ضربه اش را به سمت دروازه بزند ولی عبدالله الانصاری با واکنشی به موقع، دست باشوی کوچک را خواند و مانع از گلزنی قایدی شد. وینگر ایرانی که مدت زیادی از گلزنی اش برای این تیم می گذرد، پس از این فرصت سوزی به حالت سجده روی زمین افتاد و سپس دستش را بر روی پیشانی و چشمانش گذاشت و از اینکه نام خودش را به لیست گلزنان بازی اضافه نکرده، حسرت خورد.

قایدی که در نیمه نخست توانسته بود از حمد المرزوقی مدافع الظفره یک خطای پنالتی بگیرد و تیمش نیز با همان یک گل از حریف پیش بود، در ثانیه های پایانی بهترین فرصت ممکن را به دست آورد تا بتواند شب خوبش را تکمیل کند ولی ضربه بی دقت او و همچنین واکنش بسیار خوب سنگربان میزبان باعث شد تا باز هم پای این وینگر ایرانی به گل باز نشود و او حداقل برای یک هفته دیگر در انتظار گلزنی بماند.

زندگی حرفه ای مهدی قایدی

​​قایدی فوتبال خود را از تیم‌های پایه باشگاه ایران‌جوان بوشهر آغاز کرد و توانست در فصل ۹۶–۱۳۹۵ به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کند. وی در نخستین فصل بازی خود توانست ۱۰ گل برای تیمش بزند و عنوان پدیده لیگ یک را نیز در آن سال کسب کرد.

پس‌از درخشش وی در لیگ یک، استقلال برای جذب وی دست به‌کار شدند و او در نهایت با قراردادی ۵ ساله در ۱۷ تیر ۱۳۹۶ به استقلال پیوست.

مهدی قایدی همچنین بعد از اخراج وینفرد شفر و سرمربی شدن فرهاد مجیدی به ترکیب اصلی استقلال رسید و سومین گل خود را برای استقلال در هفته آخر لیگ برابر سپیدرود رشت به ثمر رساند. او در این فصل ۳گل زد و در لیگ قهرمانان آسیا هم برابر الهلال عربستان به میدان رفت.

مهدی قایدی در بازی استقلال مقابل ماشین‌سازی در هفته اول لیگ نوزدهم به صورت تعویضی به میدان آمد. در بازی با نفت مسجد سلیمان اولین گل فصل خود را زد. او که در ابتدای فصل به هواداران قول زدن ده گل در این فصل را داده بود موفق شد قول خود را عملی کند و ده گل با پیراهن این در لیگ برتر به ثمر برساند.

مهدی قایدی در سال سال ۱۳۹۹ موفق شد در دو شهرآورد متوالی در لیگ و جام حذفی برای استقلال گلزنی کند.

اختلاف سنی مهدی قایدی و همسرش

مهدی قایدی در امارات هنرمند شد | مهدی قایدی بازگشت10

​​​​یکی از حاشیه هایی که همیشه به دنبال قائدی است اختلاف سنی خود و همسرش است که رسانه ها می گویند همسرش از او بزرگتر است. مهدی قائدی یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد.

مهدی قایدی ساعت رولکس 86 هزار دلاری معادل 2میلیارد و 200 میلیون تومان به دست دارد.

مهدی قایدی در امارات هنرمند شد | مهدی قایدی بازگشت15

مهدی قایدی در امارات هنرمند شد | مهدی قایدی بازگشت5

بعد از نقل و انتقالات و ترانسفر مهدی قائدی به الاهلی امارات، این فوتبالیست به همراه همسرش به امارات کوچ کردند و هم اکنون ساکن دبی هستند.

بیشتر حواشی ستاره معصومی بعد از رفتن به امارات آغاز شده، از کشف حجاب تا پست ها و عکس های اینستاگرامی جنجالی و حواشی تتلو و ….

ناگفته هایی درباره همسر مهدی قایدی

از مواردی که باید در خصوص همسر مهدی قایدی گفت علاقه و البته ظرفیت او در تبلیغات اینستاگرامی است. استوری های هایلایت شده او نشان میدهد که شاید به زودی باید شاهد تبلیغات از طرف همسر بازیکن ریز نقش استقلال باشیم.

زندگی شخصی ستاره معصومی با ستاره سابق استقلال روزهای خوبی دارد. بعد از ازدواج ستاره معصومی با مهدی قائدی شائبه بزرگتر بودن او از همسرش دهان به دهان چرخید اما هیچیک از آنها در مورد آن واکنشی ندادند. او در صفحه اینستاگرام خود درباره ازدواجش نوشت یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.

علایق همسر مهدی قایدی به سگش

علاقه او به سگها در بیشتر تصاویر اینستاگرامی مشهود است. البته مهمترین موضوعی که در خصوص ستاره معصومی باید گفت ارتباط بسیار خوبی با مهدی قائدی بازیکن استقلال دارد. بیوگرافی همسر مهدی قائدی نشان می دهد که احتمالا باید به زودی او را در زمینه مدلینگ جزو فعالان قابل توجه دید.

ستاره معصومی دلیل افت این روزهای مهدی قایدی!

مهدی قائدی که در یکی دو فصل اخیر با عملکرد فوق العاه ای که در استقلال داشت چشم ها را به خود خیره کرده بود در پایان فصل به شباب الاهلی امارات پیوست اما تا اینجای فصل در این تیم نتوانست عملکرد قابل قبولی از خود نشان دهد و در آخرین بازی الاهلی در لیگ امارات هم به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد و نوتانست کار خاصی انجام دهد.

در این بین بسیاری از کارشناسان ستاره را عامل افت شدید مهدی قائدی می دانند و معتقدند حواشی که همسر مهدی قائدی برای او ایجاد کرده تمرکز ذهنی مهدی قائدی را برهم زده و باعث شده مهدی نتواند به مانند زمان حضور در استقلال درخشان ظاهر شود.