ترلان پروانه | رابطه ترلان پروانه | ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه

12:54 - 1400/09/30
همسر فرشاد احمدزاده عکسی جدید از خود در کنار همسرش منتشر کرد.

به گزارش گل کوچیک، مدتی بود که رابطه ترلان پروانه با فوتبالیست ها داغ بود. ترلان پروانه بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون با دو فوتبالیست سرشناس ایران رابطه دوستانه و عاطفی‌ای داشت. ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون جدا از این موضوع هم جر پرحاشیه‌ترین بازیگران ایران به شمار می‌رود. فرشاد احمدزاده پس از جدایی از ترلان پروانه با دختری ازدواج کرد و مراسم مجللی هم گرفتند. ترلان پروانه پس از جدایی از فرشاد احمدزاده دیگر با فوتبالیستی ارتباط برقرار نکرد.

گفتنی است که فرشاد احمدزاده چندماه پس از پایان رابطه با ترلان پروانه ازدواج کرد. همسر فرشاد احمدزاده بازیکن حال حاضر سپاهان عمس دو نفریشان را منتشر کرد و نوشت "قربون خندت برم"

عکس‌های مراسم ازدواج لاکچری فرشاد احمدزاده

عکس های منتشر شده از مراسم ازدواج فرشاد احمدزاده بازیکن فعلی سپاهان و سابق فولاد و پرسپولیس را در ادامه ببینید.

فرشاد احمدی که مدتی رابطه اش با ترلان پروانه (بازیگر) حسابی جنجالی شده بود روز 14 مرداد 1400 با خانم دیگری ازدواج کرد و رسما به جرقه متاهلین پیوست

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 16

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 15 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 10

رابطه ترلان پروانه با سعید عزت اللهی

همه چیز از اظهارات سعید عزت اللهی درمورد رابطه اش با ترلان پروانه شروع شد و این‌که این دختر ایده آل وی نبوده است.

مدتی است که زندگی خصوصی بازیگران سینما و فوتبالیست های مشهوردر بعضی برنامه های گفت و گو محور اینترنتی که تا حدودی هم مخاطبان خودرا پیدا کرده اند, به گفتگوی عادیو سوال های همیشگی مبدل شده است تاجایی که نمونه های آنرا در گفت‌وگو با امیر تتلوو توهین به استاد شجریان, محسن افشانی و… و بیان کلمات خط قرمزی و… شاهد بودیم. یکی, دو روز پیش نیز گفتگوی یکی از این برنامه ها با سعید عزت الهی, فوتبالیست جوان, در فضای مجازی پخش شد که سروصدای زیادی بپا کرد.

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 17

سعید عزت اللهی گفت

شاید اگر در این خصوص از خود مردم سؤال کنید، بهتر باشد. متأسفانه فقط بعضی آمدند و خواستند برای من حاشیه ایجاد کنند، اما خودشان هم فهمیدند که کار اشتباهی انجام داده‌اند.راستش را بخواهید ناراحت نشدم، اما این که بعضی‌ها بخواهند توهینی داشته باشند، مطمئناً آدم ناراحت میشود.

من می گویم ما فوتبالیست‌ها هم مانند بقیه مردم حق زندگی کردن داریم و میتوانیم زندگی شخصی هم داشته باشیم. من هم مانند بقیه مردم.کامنت های فوتبالیست کشورمون در صفحه اینستاگرام یکی از بازیگران جوان کشورمون مدتی سوژه کاربران فضای مجازی شده بود.

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 16

کامنت های دردسر ساز

ماجرا از اونجا شروع شد که سعید عزت اللهی در یکی از پست های ترلان پروانه در صفحه شخصی اش کامنتی با عنوان فوق العاده بود بهترینم قرار داد و ترلان پروانه او را منشن میکند و می‌نویسد مرسی عزیزم

ماجرای مادر ترلان پروانه و سعید عزت الهی

سوال مطرح شده از این فوتبالیست درمورد تماس داشتن وی با ترلان پروانه, بازیگر سینما و تلویزیون, بودکه عزت الهی با پذیرفتن این مسئله گفت: مدت کوتاهی با این بازیگر رابطه داشتمولی در حال حاضر این رابطه از بین رفته و دیگر برایم مهم نیست و نخواهد بود.

چندی پیش هم ارسلان قاسمی, بازیگر جوان, با حضور در یکی از این برنامه ها درمورد شایعاتیکه خبر از تماس وی با ترلان پروانه می داد, عنوان کرد: همه ی این حرف ها شایعه استو من در حال حاضر به دختر دیگری علاقه مند هستم.

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 16

با دقت به این گفت و گو ها و پراکندگی این خبرها در فضای مجازی با پریسا ابوالحسنی,مادر ترلان پروانه که مدیر برنامه های دخترش هم است, تماسی برقرار کردیم ودر این خصوص از وی پرسیدیم.

ابوالحسنی دراین رابطه عنوان کرد: کسانی که ما را می شناسند می‌دانند این حرف ها در حد ما و شایسته خانواده مان نیست.

خودمان و ترلان دارای وکیل هستیم. چون دراین زمینه تخصصی ندارم و مسئله بسیار حساسی هم است,ممکن است اقدام کنیم یا این‌که هیچ عکس العملی نشان ندهیم.

هیچ قضاوتیدر این باره هم نمی‌کنیم و واقعا نمیدانم این شبکه ها چه نیت و هدفی از اینکار خود دارند.

تصویر خواهر و پدر عزت اللهی

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 19

این قبیل گفت و گو ها که به فرد اجازه میدهد به توهین مستقیم به چهره های دیگر بپردازدمی تواند تبعات قانونی برای گوینده داشته باشد و این نوع ورود مستقیم به زندگی خصوصی بازیگرانو افراد سرشناس در جامعه با دقت به فرهنگ ما موضوع پسندیده ای نیست.

مصاحبه عجیب سعید عزت‌اللهی درباره ترلان پروانه

ماجرا از جشنواره فجر سال گذشته و تماشای فیلم فراری شروع شد، که سعید عزت اللهی در یکی از پست های ترلان پروانه در صفحه شخصی اش کامنتی با عنوان فوق العاده بود بهترینم قرار داد و ترلان پروانه او را منشن می‌کند و می‌نویسد مرسی عزیزم.

با گذشت زمان و سکوت طرفین درباره شایعه ازدواجشان این ذهنیت ایجاد شد که حتما خبری است. این موضوع همچنان در هاله‌ای از ابهام بود که سعید عزت‌اللهی با مصاحبه‌ای عجیب همه راغافلگیر کرد.

سعید عزت اللهی در واکنش به ارتباط خود با ترلان پروانه گفت: من کاری به ایشان ندارم. بیشتر از یک ماه در ارتباط بودیم اما ایده آل من نبود. هیچ وقت برایم مهم نبود و نیست.

عزت اللهی در پاسخ به سوالی که برخی می گویند سعید استاد عاشق شدن است پاسخ داد: من دست روی هر کسی نمی گذارم. اما دوست ندارم با احساسات کسی بازی کنم. افرادی که این کار می کنند اسم خودشان را می گذارند بچه زرنگ.

ترلان پروانه با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم.

ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

فیلمی از ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده منتشر شد که حاکی از ارتباط نزدیک این دو نفر دارد. چندی قبل هم خبرهایی مبنی بر ارتباط ترلان پروانه با سعید عزت الهی بود که سعید عزت اللهی در رابطه با این خبر مصاحبه ای انجام داد و ولی ترلان پروانه در جواب فقط به یک پست کوتاه که قطعه شعری بود اکتفا کرد. در ادامه به همه این موضوعات می پردازیم.

حال این سوال مطرح می شود که ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ازدواج کرده است؟ در هفته های اخیر، عکسی از فرشاد احمدزاده منتشر شده بود که درکنار هم تیمی هایش است و البته حلقه ای هم به دستش! در واکنش به این فضا، ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ، کامنت های اینستاگرامش را نیز بسته اند. در روزهای آتی باید شاهد واکنش ها از ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده باشیم.

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 11

فرشاد احمدزاده در واکنش به شایعات پیرامون ازدواجش با ترلان پروانه در تلگرام نوشت: قضاوت کار خداست، من با هیچ کس فامیل نمیشم.

در پی فیلمی که منمتشر شد و در فضای مجازی دست به دست می چرخد نشان می دهد که ترلان پروانه و فرشاد با هم از خرید و یا ماکنی خارج می شوند و در کنار هم از پله ها پایین میروند.

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 17

اما طی حرکتی غافلگیرانه توسط فردی که پست راه پله و سکود پمهان شده بود فیلم این دو نفر لو می رود و رابطه آنها افشا می شود. حرکت و نوع رفتار دو چهره مشهور کشورمان فراتر از دوستی بوده و با توجه به حلقه دست فرشاد احتمال نامزدی و رابطه جدی می رود. چندی پیش جملات عاشقانه توسط فوتبالیست کشورمان در اینستاگرامش نوشته شد و در پی آن حلقه ای در دستانش مشاهده شد.

عکسی که رابطه ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده را لو داد

وقتی فرشاد احمدزاده جام قهرمانی پرسپولیس را بالای سر میبرد فکر نمیکرد که عکس روی صفحه گوشی اش جنجالی شود. گویا حاشیه های فرشاد احمدزاده و ترلان پروانه تمامی ندارد و حالا عکسی از جشن قهرمانی پرسپولیس سوژه کاربران فضای مجازی شده است.

ادامه حاشیه های آقای فوتبالیست و خانم بازیگر

فرشاد احمدزاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، در مراسم قهرمانی پرسپولیس، تصویری از ترلان پروانه، بازیگر سینما و صدا و سیما را، کنار جام قهرمانی نگاه داشته است.

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 18

تصویر ترلان پروانه برروی گوشی فرشاد احمدزاده

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه متولد 18 تیر 1377 در شیراز، بازیگر استدانشجوی لیسانس رشته گرافیک است و یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است

ترلان پروانه شروع از 3 سالگی

برای نخستین بار در 3 سالگی به طور اتفاقی خانمی در فرودگاه از چهره وی خوشش آمد و به مادرش پیشنهاد بازی ترلان را دریک تیزر تبلیغاتی شامپو داد و مادرش با علاقه قبول کردبعد از مدتی جذب برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک شد

درسال 1382 نخستین بار با سریال بچه های پایش به مجموعه های تلویزیونی باز شد، سپس در جایزه بزرگ مهران مدیری و خوش غیرت محصول سال 83 حضور داشتفیلم رویای آخر نیز نخستین کار سینمایی اش بود

کلاس های ویژه هنری ترلان پروانه

من برای ارتقای كار بازیگری ام خیلی تلاش كردم و انواع هنرها و فن‌ ها را آموختمفن بیان، زبان بدن، موسیقی، هنرهای رزمی، سواركاری و … را یاد گرفتم تا در حرفه‌ ام آماده‌تر باشم. این در حالی است كه درس و مدرسه ام هم همیشه در كنار كارم بوده است

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 5

ترلان پروانه عاشق کلم بروکلی

من عاشق سبزیجات هستمدر وعده‌ های غذایی‌ ام از سبزیجات زیاد استفاده می‌ كنم و كلم بروكلی هم جزء سبزیجات مورد علاقه‌ ام است؛ مخصوصا وقتی مامان این كلم را بپزد و روی آن سس مخصوص خودش را بریزد

ترلان پروانه و آشپزی کردن

آشپزی را دوست دارم و اگر فرصت داشته باشم، آشپزی می‌ كنماوقات فراغتم رابا دیدن فیلم و خواندن كتاب سپری كنم بهمین خاطر كمتر فرصت آشپزی دارم اما اگر وقت آشپزی داشته باشم، بیشتر پاستا می‌ پزم چون هم در پختش حسابی تبحر پیدا كرده‌ ام و هم خیلی دوست دارم

ترلان پروانه ورزش کردن

ورش حرفه ایم بسكتبال است دوچرخه‌ سواری را خیلی دوست دارم و اگر موقعیتش باشد و بتوانم دوچرخه سواری كنم خیلی لذت می‌ برماسب سواری هم جز ورزش‌ های مورد علاقه من است

ترلان پروانه و رقص باله

كلاس‌ های باله در آب را به پایان رسانده‌ ام و این ورزش مفرح و زیبا را هم خیلی دوست دارم اما بدلیل مشغله‌ هایی كه دارم، نتوانستم آنرا ادامه دهم

خبر ازدواج ترلان پروانه

شابعه ازدواج با ارسلان قاسمی

مدتی پیش شایعه ازدواج ترلان پروانه با ارسلان قاسمی در چند سایت خبری منتشر شد، اما این خبر با واکنش تند مادر ترلان مواجه شد و تکذیب کردند

رابطه ترلان پروانه با فرشاد احمدزاده

در فروردین ماه 97 فیلمی از ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده بازیکن پرسپولیس منتشر که نشان میدهد این دو رابطه عاشقانه ای باهم شروع کردند

جوایز ترلان پروانه

او در جشنواره فیلم کودک و نوجوان به خاطر بازی در فیلم «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» بعنوان بهترین بازیگر دختر درسال 1390 شداو تاکنون بیش در بیش از۶۰ کار سینمایی و تلویزیونی بازی کرده است

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 7

بیوگرافی فرشاد احمدزاده

فرشاد احمدزاده متولد 1 مهر 1371 در ارومیه، بازیکن فوتبال استدانشجوی لیسانس رشته فیزیولوژی ورزشی دانشگاه آزاد می‌باشد یک برادر بزرگ‌تر از خود بنام فرشید دارد که دکترای دامپزشکی دارد می باشد

فرشاد احمدزاده از والیبال تا فوتبال

بدلیل علاقه ای که همه ی مردم ارومیه به والیبال دارند ما هم در کوچه ها به والیبال مشغول بودیم و اصلا فوتبال بازی نمیکردم دلیل علاقه ای که به فوتبال داشتم، از حدود 12 سالگی به مدرسه فوتبال رفتمپس از حضور در مسابقات مدارس در مشهد، به اردوی تیم ملی دانش آموزی هم دعوت شدم. اما دراین اردو خط خوردم و تصمیم گرفتم به تهران بیایم چراکه پیشرفت در تهران بسیار محتمل تر بود

شروع حرفه ای فرشاد احمدزاده

به‌ صورت حرفه ای از جوانان باشگاه مقاومت ارومیه از سال 1383 فوتی 12 ساله بود فوتبالش را شروع کرد سپس از سال 1387 به صنام و سپس درسال 90 به چوانان داماش گیلان پیوس

فرشاد احمدزاده در لیگ دسته اول

اولیت تجربه احمدزاده در تیم های بزرگسالان درسال 90 با تیم پارسه لیگ دسته اولی بود بود او در 18 بازی 8 پاس گل داد و 2 گل نیز زد

 ترلان پروانه به این دختر رقابت عشقی را باخت | رقیب عشقی جذاب ترلان پروانه 16

فرشاد احمدزاده و حضور در پرسپولیس

بعنوان بازیکن سهمیه زیر ۲۳ سال و نظر سرمربی وقت این تیم یحیی گل محمدی سال 91 جذب پرسپولیس تهران گردید وی در دیدار پرسپولیس مقابل ملوان بندرانزلی در قالب رقابت های جام حذفی از دقیقه ۹۲ به جای محمد نوری به زمین رفت

● پست : هافبک راست – دفاع چپ

● عدد پیراهن : 10

● پای تخصصی : راست

● لقب : پسر برانکو

بازیکنان مورد علاقه فرشاد احمدزاده

جواد کاظمیان را همیشه دوست داشتم و 2 سال هم با او همبازی شدم. غیر از او بازیکنانی مثل علی کریمی و کریم باقری و همه ی پرسپولیسی ها را دوست دارم

فرشاد احمدزاده و درست کردن غذا و آشپزی

اگر خسته نباشم و درس نداشته باشم و حوصله‌ ام بکشد خودم آشپزی می‌کنم ، زرشک پلو با مرغ و خورش قرمه سبزی را بد درست نمی‌ کنم

زندگی مجردی فرشاد احمدزاده

او هنوز ازدواج نکرده و مجردی در تهران زندگی میکند میگوید من بیشتر در خانه با برادرم هستم و یا درس می خوانیم یا بازی می‌ کنیم

سربازی فرشاد احمدزاده در تراکتور

فرشاد احمدازده در تابستان ۱۳۹۲ با جلب نظر مجید جلالی سرمربی تیم بعنوان بازیکن سرباز به‌ صورت قرضی از پرسپولیس به تراکتور سازی تبریز پیوست تا زمان سربازی اش را به پایان برسانداو سپس به تیم پرسپولیس بازگشت

فرشاد احمدزاده و خراب کردن موقعیت

وقتی در فوتبال موقعیت مهمی را از دست می‌دهم، شب خوایم نمیبرد و فقط از خودم سوال میکنم که چطور آن موقعیت تبدیل به گل نشد !

تجربه بازیگری فرشاد احمدزاده

احمدزاده درسال 1396 در سریال محکومین دریک ایپزود ایفای نقش کرده است

فرشاد احمدزاده و لقب پسر برانکو

فرشاد احمدزاده تقریبا در تمامی مسابقاتی که محروم یا مصدوم نبوده‌ است چه در لیگ برتر فوتبال ایران، چه سایر لیگ ‌ها ازجمله لیگ قهرمانان آسیا به صورت ثابت برای پرسپولیس به میدان رفته‌استاز این رو لقب پسر برانکو بدلیل علاقه این مربی به وی داده شده است