سیاوش یزدانی | دکتر استقلال |

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟

10:02 - 1400/09/24
عکس جالبی از سیاوش یزدانی مدافع استقلال در بازی روز گذشته شکار شد.

به گزارش گل کوچیک سیاوش یزدانی مدافع استقلال در بازی روز گذشته برابر سپاهان عملکرد فوق العاده‌ای داشت و یکی از مهمترین ارکان پیروزی مهم آبی ها برابر تیم سابقش بود. او که به دلایل حواشی آزمون کنکور دکترا مدتی در فضای مجازی غوغا کرده بود روز گذشته درحال کمک رسانی به پزشک تیم شکار شد تا بازهم در فضای مجازی سر و صدا کرد و نوشتند دکتر استقلال در حال کمک به پزشک استقلال

مدافع دکتر تیم استقلال اولتیماتوم دریافت کرد. در حالیکه آزمون دکتری ۹۹ به عنوان نخستین کنکور سراسری ایران در دوره شیوع کرونا ساعت ۸ صبح امروز پنجشنبه نهم مردادماه در ۶۰ شهر کشور آغاز شده است، اما انتشار یک استوری از سوی مدافع استقلال باعث جنجالی شدن این آزمون شد. صبح امروز بود که سیاوش یزدانی مدافع استقلال با انتشار یک استوری در صفحه شخصیش در اینستاگرام، عکسی از کارت ورود به جلسه اش را منتشر کرد که نشان از حضور او در سر جلسه آزمون دکتری دارد.

پس از انتشار این استوری، بحث های مختلفی در فضای مجازی مطرح شد مبنی بر اینکه با وجود ممنوعیت بردن تلفن همراه و وسیله الکترونیکی به داخل حوزه امتحانی، یزدانی چگونه توانسته به دور از چشم مراقبین، دقایقی قبل از شروع آزمون از کارت ورود به جلسه خود استوری گرفته و در اینستاگرامش منتشر کند؟

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟3

پس از این اتفاق، خبرگزاری ایرنا به نقل از سخنگوی سازمان سنجش اعلام کرد که سیاوش یزدانی از آزمون امسال محروم خواهد شد و به دلیل اینکه در وهن اذهان عمومی کار کرده است، مجازاتش براساس قانون تخلفات آزمونهای سراسری تشدید خواهد شد. باید منتظر ماند و دید پاسخ یزدانی به این اتفاق چه خواهد بود و هدف مدافع استقلال از انتشار کارت ورود به جلسه اش چه بوده در حالیکه در آن برگه ای که مدافع استقلال منتشر کرده، تمامی اطلاعات شخصیش نیز وجود دارد.

کارنامه عجیب مدافع استقلال در کنکور دکتری

مدافع آبی‌ها با بردن گوشی همراه خود سر جلسه و انتشار یک استوری در مورد برگزاری آزمون دکتری جنجال به پا کرده بود. ماجرایی که با واکنش شدید سازمان سنجش هم روبه رو شد.

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟7

همین چند وقت پیش بود که حضور سیاوش یزدانی در آزمون کنکور دکتری سال ۹۹ حاشیه‌ساز شد. مدافع آبی‌ها با بردن گوشی همراه خود سر جلسه و انتشار یک استوری در مورد برگزاری این آزمون جنجال به پاکرده بود. ماجرایی که با واکنش شدید سازمان سنجش هم روبه رو شد و این سازمان اعلام کرد که یزدانی بعد از اعلام نتایج حتی اگر پذیرفته هم شود از حضور در دانشگاه محروم خواهد شد.

واکنش سازمان سنجش به تخلف بازیکن استقلال در جلسه کنکور

با این حال اما با منتشر شدن کارنامه دکترای مدافع استقلال، ‌یزدانی در واقع زحمت سازمان سنجش را کم کرد. مدافع آبی‌ها در آزمون دکتری با کسب نمره عجیب منفی ۱۷۱ خیال سازمان سنجش را از نپذیرفتنش در این آزمون کاملا راحت کرد.

مطب دکتر تیم استقلال مشخص شد

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟19

عکسی از بازیکن تیم استقلال مورد توجه هواداران تیم پرسپولیس قرار گرفت.

ماجرا مربوط به مرداد ماه امسال است. روزی که سیاوش یزدانی در آزمون دکتری شرکت کرد و در حالیکه بردن موبایل و هر وسیله الکترونیکی به داخل جلسه ممنوع است، او از کارت ورود به جلسه‌اش عکس گرفت و آن را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

واکنش سازمان سنجش به تخلف بازیکن استقلال در جلسه کنکور

با این حال اما با منتشر شدن کارنامه دکترای مدافع استقلال، ‌یزدانی در واقع زحمت سازمان سنجش را کم کرد. مدافع آبی‌ها در آزمون دکتری با کسب نمره عجیب منفی ۱۷۱ خیال سازمان سنجش را از نپذیرفتنش در این آزمون کاملا راحت کرد.

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟3

یزدانی در میان ۱۵۷۰ شرکت کننده در آزمون رشته امتحانی (مدیریت ورزشی - مدیریت بازاریابی در ورزش) رتبه ۱۵۳۷ را به دست آورد و در هیچ یک از دانشگاه‌های دولتی، آزاد،‌ غیرانتفاعی، خودگردان و ... پذیرفته نشد.

مدافع استقلال برای مجاز به انتخاب شدن در این آزمون تنها کافی بود تا فقط و فقط چند تست را پاسخ ندهد! از میان ۱۵۷۰ داوطلب رشته آزمون ۱۴۵۲ نفر مجاز به انتخاب رشته شده‌اند. یعنی چیزی حدود ۹۳ درصد داوطلبینی که در آزمون شرکت کرده‌اند.

سیاوش یزدانی که کارشناسی ارشد خود را با معدل ۱۲.۷۹ از موسسه غیرانتفاعی سناباد - گلبهار اخذ کرده است در پاسخ به سئوالات استعدادهای تحصیلی آزمون دکتری نمره عجیب ۲۳.۳۲- درصد را دریافت کرده است. نمره زبان انگلیسی این استقلالی هم در کنکور دکتری منفی ۱۰ درصد شده است. او فقط در مجموعه دروس تخصصی در سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد موفق به دریافت نمره بالاتر از صفر شده و ۳.۳۳ درصد نمره را دریافت کرده است.

یزدانی بعد از حواشی به وجود آمده در خصوص حضورش در جلسه آزمون با انتشار پستی در اینستاگرام خود، از حاشیه‌سازان خواسته بود که دست از این اقدامات علیه ورزشکاران تحصیل‌کرده بردارند و اجازه بدهند تا ورزشکاران هم در این مسیبر درست رو به جلو حرکت کنند! چرا که ورزش این مملکت به ورزشکاران تحصیل‌کرده هم نیاز دارد.

اتفاقی که باعث شد سخنگوی سازمان سنجش خبر محرومیت یزدانی از کنکور سال 99 را اعلام کند و بگوید مدافع استقلال با این کار اذهان عمومی در خصوص این آزمون را زیر سوال برده است.

حالا و بعد از گذشت مدتها از آن ماجرا، یزدانی در یک مصاحبه اینترنتی درباره حضور خبرسازش در آزمون دکتری توضیح داده و گفته است: حرفهای زیادی برای گفتن دارم اما به وقتش این حرفها را خواهم زد و اگر دهانم را باز کنم و درباره اتفاقات آن روز صحبت کنم، برای سازمان سنجش قطعا خوب نخواهد شد.

یزدانی با اصرار مجری برنامه بیشتر درباره آن روز صحبت کرده و گفته در آن روز هیچ کسی از شرکت کنندگان در آزمون، موبایلشان را نگرفت و همه حاضرین در جلسه، گوشی‌شان را به همراه داشتند و حتی او این مساله را به مسئولان سازمان سنجش هم گفته است.

کارنامه این بازیکن در رسانه‌های مجازی منتشر شد.

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟11

در ادامه واکنش های توئیتری به رتبه این بازیکن در کنکور دکتری را مشاهده می نمایید.

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟7

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟0

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟19

سیاوش یزدانی بالاخره دکتر شد | دکتر تیم استقلال کیست؟14