تیم استقلال | فرهاد مجیدی | جاسوس تیم استقلال | جاسوس استقلال

حاشیه سازی جدید دلال معروف برای تیم استقلال | این دلال دست بردار استقلال نیست

14:07 - 1400/09/23
روز گذشته فرهاد مجیدی صحبت هایی در نشست خبری انجام داد که حواشی زیادی در پی داشت.

به گزارش گل کوچیک فرهاد مجیدی در خصوص اینکه شایعه شده بعد از دیدار تیم استقلال و سپاهان گابریل پین از تیم استقلال جدا می شود گفت: از شما می خواهم به اراجیف روزنامه های دروغگو توجه نکنید. من به این مسائل اصلا اهمیت نمی دهم. البته آن روزنامه ای که این مطلب را نوشته چندین بار دیگر هم بر علیه تیم استقلال این کار را کرده است.همیشه به بازیکنانم در تیم استقلال می گویم می توانم یک کلید موفقیت به شما بدهم، چه در زمان مربیگری و چه در زمان بازی کردن. به آنها گفتم شما همه حرف و ها و حدیث ها را دایورت کنید. من نه به این اراجیف درمورد تیم استقلال اهمیت می دهم و نه برایم مهم است.

من یک مسئولیت سنگین قبول کردم و مطمئن باشید تمام تلاشم را انجام می دهم تا موفق شوم حتی اگر تنها باشم. افراد تنها همیشه به جز خدا به کسی تکیه نمی کنند. من یک همکاری فوق العاده با پین دارم ولی تا یک بازی می بریم همه شروع می کنند. ما کار بسیار سختی داریم و باید خوب تلاش کنیم تا موفق شویم و به این مسائل توجهی نداریم.

محسن ابراهیمی مدیربرنامه ایرانی گابریل پین درمورد اظهارات فرهاد مجیدی استوری گذاشت و نوشت "شاه دروغگو" اما پس از آن وکیل و مدیر برنامه پین در صحبت با خبرنگار برنا که استقلالی هم هستن، جدایی او را شایعه خوانده و گفته: او در تهران کنار استقلال خوشحال است پ.ن: یکی از دلالها که دستش از استقلال کوتاه شده در حال حاشیه سازی جدید است و قصد دارد جو تیم و خراب کند.

باشگاه استقلال درصدد است از روزنامه گل شکایت کند زیرا این روزنامه تیتر اصلی خود را به خروج پیش از استقلال اختصاص داده بود.

روزنامه گل در شماره امروز خود عنوان کرده که آخرین بازی گابریل پین به عنوان مربی تیم استقلال بازی برابر سپاهان اصفهان است. گابریل پین مربی سابق تیم ملی ایتالیا مدتی در تهران دچار مشکل تهیه مسکن بود که این مشکل رفع شد هرچند که مربی ایتالیایی با اقامت در هتل نیز مشکلی نداشت . دستمزد اعضای تیم‌ و‌ کادر فنی نیز ظرف امروز و فردا به اعضای تیم و کادر فنی پرداخت خواهد شد و از این بابت مشکلی نیست. گابریل پین روی پرداخت به موقع حقوق خود دقت خاصی دارد و این موضوع در ماه های گذشته نیز خبر ساز شده بود که این روزنامه با علم به این موضوع اقدام به حاشیه سازی کرد. سابقه مشکلات مالی استقلال و عدم پرداخت به موقع مدیران پیشین به خارجی های استقلال از جمله استراماچونی باعث این رویکرد صحیح پین از ابتدای حضور او در جمع آبی ها بوده است.

حاشیه سازی جدید دلال معروف برای تیم استقلال | این دلال دست بردار استقلال نیست3

مدیربرنامه حاشیه ساز استقلال کیست؟

باندی بر علیه فرهاد مجیدی تشکیل شده که بی ربط با فرد دلال نیستند. وریا غفوری، رشید مظاهری، ارسلان مطهری و بابک مرادی با فرهاد مجیدی درگیر شده‌اند و وریا به نمایندگی از بازیکنان در جلسه‌ای با آجرلو به مدیرعامل هشدار داده فرهاد مجیدی باید اخراج شود، در صورتی که مجیدی اخراج نشود در مورد برخی مسائل پشت پرده مصاحبه میکنیم. از طرفی دیگر دلال معروف به آجورلو اطلاع داده می‌تواند سید مهدی رحمتی را با یک سوم قرارداد مجیدی به استقلال بیاورد.

البته در پی این شایعات روز گذشته وریا غفوری با لباس شخصی در تمرین استقلال حاضر شد و دقایقی با فرهاد مجیدی به صحبت پرداخت.

جاسوس تیم استقلال پیدا شد | همه مشکلاب زیر سر این مرد است

اخبار و مخصوصا ترکیب استقلال در روز بازی، چندین ساعات پیش از اعلام رسمی توسط باشگاه در برخی سایت ها و خبرگزاری ها کار می‌شود. موضوعی که کادر فنی تیم استقلال را حسابی نگران کرده وجود جاسوس در تیم است، ابتدا فکر می کردند جاسوس از اعضای کارد فنی و تدارکات است اما بعد از پای بازیکنان به میان آمد و حالا مشخص شد جاسوس فردی دیگری است.

چند وقتی می شود که اخبار تیم استقلال توسط یک جاسوس به بیرون درز پیدا می کند، جاسوسی که بالاخره لو رفت.

البته شاید دور از ذهن نباشد که علیرضا رضایی به مانند بازی‌های هفته پیش درون دروازه استقلال قرار بگیرد اما اتفاقاتی که این اواخر در اردوی تیم استقلال افتاده آدم را به شک می اندازد. اخراج بابک مرادی از تمرین،‌ خط خورد رشید مظاهری برای سومین هفته پیاپی و نیمکت نشینی حسین حسینی کاپیتان آبی ها به این حواشی دامن می زند. موضوعی که کادر فنی استقلال را حسابی نگران کرده وجود جاسوس در تیم است.

حاشیه سازی جدید دلال معروف برای تیم استقلال | این دلال دست بردار استقلال نیست9

همه ی آتش‌ها از گور یک مدیربرنامه ی بازیکنان بلند میشود

همان فردی که ارتباط نزدیکی با رسانه کثیف "تتل فوتبال" دارد و در دوره های نقل و انتقالات، از برخی اخبار جابجایی بازیکنان در آن رسانه پرده برداری میکند.

و از قضا در تابستان گذشته، خبر آنچنانی از تیم استقلال به آنجا راه نیافت چراکه آقا فرهاد سرمربی، دست وی را کوتاه نموده بود برخلاف تابستان قبلتر که حسابی با احمد سعادتمند، مدیرعامل وقت استقلال جولان میدادند.

این شخص که مدیر برنامه چندی از بازیکنان مطرح و پرحاشیه تیم استقلال هم است همواره ارتباط خوبی با بازیکنان تیم داشته است. او مدیربرنامه بازیکنانی است که توسط فرهاد مجیدی این فصل از ترکیب کنار گذاشته شده‌اند. ایمن موضوع می‌تواند بر مشکل فرهاد مجیدی با این فرد خاص صحه بگذارد.

فرهاد مجیدی که دل خوشی از موضوع جاسوسی در تیم را ندارد به محص اطلاع از این موضوع دو بازیکن را کنار گذاشت. بازیکنانی که یک مدیر برنامه مشترک داشتند. مجیدی قبلا اخطار داده بود اگر جاسوس باشگاه را پیدا کند فورا برخورد خواهد کرد و دست آنها را از باشگاه کوتاه می‌کند. دیگر بازیکنی که این مدیزبرنامه قرارداد دارد ارسلان مطهری است که در ابتدای فصل با حواشی زیادی با استقلال تمدید کرد. مطهری که همواره عشق خود را به استقلال فریاد می زد در تابستان گذاشته ابتدا پست خداحافظی گذاشت و بعدا توسط فعالیت های این مدیربرنامه و بازارگرمی های او، با مبلغی دلخواه مطهری در استقلال ماندنی شد.

سعید صادقی دیگر بازیکن این مدیربرنامه در تابستان خیلی به استقلال نزدیک بود ولی یکباره خبر تمدیدش آمد. بله درسته بازهم این مدیربرنامه با اسم استقلال بازار گرمی کرد و علی صادقی که قراردادش ۱ میلیارد تبدیل به ۱۰ میلیارد شد! امین قاسمی نژاد مهاجم سابق پدیده مشهد هم در تابستان پیش از پیوستن به استقلال در تور آقای مدیربرنامه گیر افتاد و دو دل شده بود چون شایعه توافق و پیوستن قاسمی نژاد به پرسپولیس به یکباره داغ شد و بازارگرمی های او بازهم باعث شد مدیران استقلال برای این انتقال در موضع ضعف قرار بگیرند.

آقای مدیربرنامه دوستی نزدیکی با اهالی فوتبال دارد و در بسیاری از میهمانی ها در کنار بازیکنان دیده می‌شود. همچنین با مغضوبین فرهاد مجیدی رفت و آمد خانوادگی دارد.

سه بازیکن مطرح در لیست مازاد استقلال | ارتباطات اخراجی‌ها با یک نفر

فرهاد مجیدی قصد دارد در نیم فصل سه بازیکن را که کمتر این فصل به آنها بازی رسیده است را مازاد کند. رشید مظاهری دروازه‌بان تیم، بابک مرادی هافبک تیم و آرمان رمضانی مهاجم جنجالی و آخرین یاغی به احتمال فراوان نیم فصل از استقلال جدا خواهند شد. ممکن است یک بازیکن جوان هم قرضی جدا شود.

مجیدی از زمانی که هدایت استقلال را برعهده گرفته تلاش زیادی کرده است که اخبار این تیم به بیرون درز نکند تا جایی که او حتی در روزهای منتهی به بازی ها انتشار عکس و فیلم از تمرینات آبی ها را محدود می کند.

حاشیه سازی جدید دلال معروف برای تیم استقلال | این دلال دست بردار استقلال نیست9

طبق شنیده ها لیست مخالفان و کودتاچیان تیم استقلال روز به روز بیشتر می‌شوند و حال زبیر نیک نفس هم به تیم رشید مظاهری، وریا غفوری، محمد حسین مرادمند و بابک مرادی اضافه شده و با فرهاد مجیدی به اختلاف خورده است.