عمل زیبایی | عمل زیبایی بازیگران

هنرمندان معروف قبل و بعد از عمل زیبایی

14:21 - 1400/09/22
این روزها عمل زیبایی در کشورمان همچنان رکورد دار جهان است و در بین بازیگران شایع تر است.

به گزارش گل کوچیک شاید روزها جلو بروند و عددی که با عنوان «سن» همیشه همراه ما جلو می آید بالا برود اما این دلیل قانع کننده ای نیست که چهره ها هم به تناسب بالا رفتن این عدد پیر و فرسوده شوند!

حداقل این روزها چنین تناسبی کاملا مختل شده است؛ آن هم به مدد متد پیشرفته پزشکی که قدرت خلق زیبایی را زیر دستان متبحر متخصصان این زمینه آورده است و البته که این علم و استفاده صحیح از آن به خصوص برای ترمیم و بازسازی نقاط ضعف چهره اتفاق مثبت و قابل توجهی است.

در همین راستا تعداد چهره های سرشناسی که از همین مقوله کمک گرفته اند و گویی روزها را به عقب بازگردانده اند کم نیست. چهره آنها نسبت به گذشته تغییرات شاخصی را تجربه کرده که البته این تحولات در مسیری مثبت پیش رفته است.

با این وصف شما قرار است یک «قبل» و «بعد» ویژه را از نظر بگذرانید؛ قبل و بعدی که برای چهره های مشهور اتفاق افتاده و امروز آنها را خیلی بهتر از دیروزشان کرده است.

عمل زیبایی بازیگران و بازیگران قبل و بعد از عمل

شهنام شهابی

شهنام شهابی (زادهٔ ١٧ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران) از بازیگران مرد است که عکس قبل و بعد از عمل او موجود است. او در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر تحصیل کرده‌است. شهابی در سال ۱۳۷۳ با بازی در فیلم سینمایی کیانوش عیاری بازیگری را آغاز کرد.

او یکی از بازیگران ایرانی است که عمل زیبایی انجام داده و جزو کسانی است که چه بسا بیشترین تغییرات را در چهره اش تجربه کرده است. صورت این روزهای به قول معروف فشن شهنام شهابی هیچ نمایی از چهره اش در گذشته ندارد. از رنگ پوست صورتش گرفته تا عمل بینی و مدل ابرو و مو ، همه و همه تغییرات مشخصی داشته اند که در یک نگاه گذرا هم کاملا به چشم می آیند.

هنرمندان معروف قبل و بعد از عمل زیبایی15

محسن یگانه

محسن یگانه دانشجوی رشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی بود که در دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب تحصیل می‌کرد اما پس از گذراندن شش ترم به علت مشغله بسیار در حرفه موسیقی، از ادامه تحصیل انصراف داد.

محسن یگانه موسیقی را با یک گیتار شروع کرد. میل به موسیقی و یک شنونده خوب بودن را بر حسب اتفاق با شنیدن یکی از قطعات بی‌کلام آلبوم بهار من «گل گندم از شادمهر عقیلی» بدست آورد که حس عجیبی نسبت به موسیقی روز «پاپ» پیدا کرد و با علاقه دو چندانی که در او به‌وجود آمده بود به فراگیری ساز گیتار پرداخت.

شاید در ابتدا متوجه جزییات تغییر صورت محسن یگانه نشوید و فقط یک تحول بزرگ را به چشم ببینید اما کمی که دقیق شوید متوجه می شوید صورت محسن یگانه حسابی باز شده است؛ البته می توان تغییرات صورت محسن یگانه در تغییر مدل مو و استایل چهره اش را هم در تحولات صورتش دخیل دانست.

هنرمندان معروف قبل و بعد از عمل زیبایی3

در بسیاری از سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی – تاریخی دیدن چهره شخصیت‌های تاریخی با بینی عمل کرده ملموس نیست و بارها شاهد آن بودیم که کارگردانی در پی بازیگری است که بینی‌اش عمل کرده نباشد. زمانی بینی عمل کرده در بین خانم‌ها بیشتر رواج داشت و در بین آقایان کمتر اما در این چند سال اخیر تعداد آقایان هم بیشتر شده است. اما قبول کنید ظرافت زیاد هم برای آقایان زیبا نیست!

سپند امیرسلیمانی، امین حیایی و میکاییل شهرستانی جزو بازیگرانی هستند که با وجود اینکه کاملا مشخص است بینی‌شان عمل شده اما در چهره‌شان عادی جلوه می‌کند و تناسب آن، برهم نخورده است. معمولا آناتومی ‌زیبایی صورت به 3 دسته ثلث فوقانی، ثلث میانی و ثلث تحتانی تقسیم می‌شود که همگی باید هم اندازه هم باشند. یوسف مرادیان با وجود چهره‌ای کاملا خوش‌تیپ، جراحی بینی‌اش این تناسب را کمی ‌برهم زده و با وجود اینکه بینی‌ایی کوچک و ظریف دارد اما این ظرافت با چهره کاملا سازگار است.

حسام نواب صفوی

سید حسام‌الدین نواب‌صفوی (زادهٔ ۲۲ شهریور ۱۳۵۳ در تهران)،یکی دیگر از بازیگران ایرانی است که عمل زیبایی انجام داده است و از بازیگران مرد است که عکس قبل و بعد از عمل او موجود است. او علاوه بر بازیگری، به وکالت و نوازندگی مشغول است.

بینی عمل شده حسام نواب صفوی، نه تنها به صورتش نمی آید، بلکه بسیار زنانه، کوچک و سربالاست و قطعا به او کمک نمی کند که چهره جذاب الویس پریسلی را برایش به ارمغان بیاورد.

عکس بازیگران مرد قبل و بعد از عمل

هنرمندان معروف قبل و بعد از عمل زیبایی2

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار (زادهٔ ۱ فروردین ۱۳۵۶ در تهران)از بازیگران ایرانی است که عمل زیبایی انجام داده است و از بازیگران مرد است که عکس قبل و بعد از عمل او موجود است..

عکس بازیگران مرد قبل و بعد از عمل

هنرمندان معروف قبل و بعد از عمل زیبایی9

جراحی بینی یکی از متعارف ترین و رایج ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی میان زنان و مردان ایرانی قلمداد میشود, که در بیشتر مواقع با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب میان آنها متعارف شده است. قبل و بعد از انقلاب هم تعداد زیادی از بازیگران زن که دغدغه مشهور و چهره شدن در سینما را داشتند تصمیم رفتند که با اندکی تغییر و با انجام یک جراحی, فرم صورتشان را برای مخاطب قابل پذیرش تر کنند. البته غالباً این جراحی ها در آن دوره, در جهت رفع نواقص و کوچک کردن بینی بزرگ بود, که به زیبایی و ترکیب چهره ها کمک میکرد. اما به مرور این دغدغه از علت اصلی اش خارج شد و بازیگران جوان تری هم که به عرصه بازیگری پیوستند, با این‌که بینی شان هیچ ایرادی نداشت, آنرا جراحی کردند.

بازیگران زن زیادی در ایران دست به عمل زیبایی زده اند که دیدن چهره آن ها بعد از عمل مورد توجه قرار گرفته است.

تینا آخوندتبار

تینا آخوندتبار (زاده ۵ خرداد ۱۳۶۸ در تهران) یکی از بازیگران زن ایرانی است که عمل زیبایی انجام داده است.

وی اصالتا مازندرانی اهل روستای سراسب از توابع توابع بخش بلده شهرستان نور در استان مازندران می باشد. تینا آخوندتبار مدرک کارشناسی خود را در رشته حسابداری از دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب دریافت نمود و پس از آن یک دوره ۶ ماهه در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان تعلیم دید.

آخوندتبار بازیگری را با فیلم طلاق به سبک ایرانی در سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی هر چی خدا بخواد به کارگردانی نوید میهن‌دوست در سال ۱۳۸۹ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم‌های سینمایی رسوایی در سال ۱۳۹۱ به کارگردانی مسعود ده‌نمکی و متل قو به کارگردانی مسعود نوابی به شهرت رسید. وی مدتی است که از بازیگری فاصله گرفته و به ورزش بوکس تایلندی / موای تای می‌پردازد.

هنرمندان معروف قبل و بعد از عمل زیبایی9

پرستو صالحی

پرستو صالحی با نام اصلی الهام صالحی سیاوشانی (زاده ٩ آبان ١٣۵۶ )در تهران یکی از بازیگران زن ایرانی است که عمل زیبایی انجام داده است.

هنرمندان معروف قبل و بعد از عمل زیبایی5

نگار فروزنده

نگار فروزنده (زاده ۳ تیر ۱۳۵۷ در شمیران، تهران) یکی از بازیگران زن ایرانی است که عمل زیبایی انجام داده است.

نگار فروزنده, از جمله بازیگرهای جوان سینمای کشور ایران بود که درسال 77, به علت عمل زیبایی که روی صورتش انجام داد, مسیر بازیگری اش هم تغییر کرد. او با انجام این عمل و درشت تر نشان داده شدن چشمانش, از چهره ای معصومانه و دست نخورده, به دختری پرجنب و جوش و گاهی هم شوخ طبع و شر مبدل شد.

به گونه ای که اگر نقش های قبل از عمل وی را , با نقش هایی که در فیلمهای «دعوت», «محاکمه در خیابان» و «اخراجی ها» نقش بازی کرده مشاهده نمایید, به سهولت متوجه این نغییرات می‌شوید.او که به گفته خودش ناخواسته وادار شده در سن 18 سالگی به عمل زیبایی تن دهد, دراین باره میگوید: «سر سریال «راه سوم», در یکی از سکانس ها, ناگهان حواسم پرت شد و صورتم با در برخورد کرد. همان لحظه به بیمارستان سجاد منتقلم کردند, احتمال می رفت که حتی ضربه مغزی هم شده باشم! اما این آسیب دیدگی به شکستگی بینی ام منجر شد و متاسفانه از سه نقطه ضربه دید. برای همین, به اجبار بینی ام را جراحی کردم چون اگر این رخداد برایم نمی افتاد, هیچگاه چنین جراحی و ریسک بزرگی را انجام نمی دادم.

 

 

 

 

 

.