استقلال و پرسپولیس | مدیرعاملان استقلال و پرسپولیس

جنگ استقلال و پرسپولیس شروع شد | مدیران به جام هم افتادند

درگیری مدیرعاملان استقلال و پرسپولیس 3 روز مانده به دربی ولقعا جالب است.

به گزارش گل کوچیک صحبت‌های مدیرعامل و سرپرست مدیرعاملی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس رو در فاصله ۷۲ ساعت تا دربی بخونید و از هیجان جاری و ساری در فوتبال ایران لذت ببرید.

آجرلو: «یک گروه آن پشت نشسته که مایل نبودم و نیستم که اسم شان را بیاورم و این ها همان جماعتی هستند که نگذاشتند استقلال در پنج شش سال گذشته قهرمان شود. من درگوشی صحبت نمی کنم بلکه با همه هواداران صحبت می کنم. یک جماعت سیاسی از دولت قبل هستند که نگذاشتند شما قهرمان شوید، این ها دست بردار نیستند ولی اشتباه کرده اند پوستشان را می‌کنیم. به آن دوستان سیاسی می گویم که دست از سر این بچه ها بردارند! به آنها می گویم که در خواب شان در مورد تخریب استقلال اشتباه می کنند. ما همه از کوچکترین عضو تا سرمربی و بازیکنان و کاپیتانش در مقابل این افراد می ایستیم و حقمان را می گیریم.»

صدری: «مدیرعامل فعلی استقلال موفقیت‌های پنج، شش سال گذشته پرسپولیس را به زعم خود زیر سوال برده تا به سبک شاخ‌های مجازی فالوور جمع کند. اگر شما که هم نظامی بودید و هم قدرت سیاسی داشتید از قدرت خود برای قهرمانی جنجالی پاس در لیگ سوم استفاده کردید، دلیل نمی‌شود به دیگر تیم‌ها اتهام بزنید. خودتان خوب می‌دانستید تیم‌ دوم تهران را در اختیار گرفته‌اید، باید با این وضعیت کنار می‌آمدید نه اینکه در آستانه دربی چنین گفتار و رفتاری از شما سر بزند و باعث تاسف همگان شود. اصلا حرف شما درست که در زمان دولت‌های قبل مثلا به خاطر یک مسئول شما قهرمان نمی‌شدید پس اینکه یکی، دو قهرمانی شما که در دولت‌های قبل هم کسب شد حتما با حمایت‌های ویژه‌ای بوده، کما اینکه برخی از مسوولان رده بالای دولت هم علنا اعلام کرده بودند طرفدار چه تیمی هستند. تصور من این بود که او به عنوان مدیر مدعی و دارای تجربه حداقل یکسال کار کند و بعد از ناکامی و نتیجه نگرفتن با چنین حرف‌های سخیفی فرار رو‌به جلو کند اما تازه دو روز است که پرسپولیس در جدول بالاتر از استقلال قرار گرفته است، چرا دوستان ترسیده‌اند؟!» آقای صدری بخدا قسم این هوادار حلالتون نمیکنه . ولله قسم که حق الناس گردنتونه . هوادارامون یکی یکی دارن پرپر میشن و شما فقط نگاه میکنید . کسایی که شما جلوشون دیت به سینه میشید باید کفشای هوادارای پرسپولیس جفت کنن . کل لیگ برتر باید دست و پای شما رو ببوسن چون شما سرپرست پرسپولیسی پرهوادارترین تیم ایران و آسیا . لطفا اینو متوجه شو برادر . آجرلو و قلعه نوعی عاخه؟!؟! چرا مدت زمان سرپرستی شما تموم نمیشه ؟

گفت پنجره باشگاه بسته نمیشه ولی شد، هفت آبان وعده داد تا هفتاد و دو ساعت آینده پنجره باز میشه نوزده روز گذشت و خبری نشد، گفته بود تا یازده آبان کارگزار انتخاب میشه ولی نشد، گفته بود زیر بار همکاری با کارگزار استقلال نمیریم ولی درودگر گفت تبلیغات محیطی پرسپولیس قراره بر عهده رقیبش باشه، قرار بود راجع به ماجرای تاخیر در پرواز تیم به ریاض توضیح بده یک ماه گذشت و خبری نشد. حالا متوجه میشیم منظورش از "من سرباز آجرلو هستم" چی بود!

مدیرعامل پرسپولیس به آجورلو گفته چرا قهرمانی‌های ما رو زیر سوال میبری در حالیکه آجورلو حرف از قهرمانیِ هیچ تیمی نزد و بحثش ظلم به استقلال در پنج سال گذشته بود. میگن فحش رو بندازی زمین صاحبش بر می‌داره. خودشون اعتراف کردن پشت ظلم پنج ساله به استقلال قرار داشتن