رسول مجیدی | حذف پخش زنده بازی های لیگ برتر انگلیس | مجری شبکه ورزش

چرا | واکنش جالب رسول مجیدی | چرا لیگ برتر انگلیس پخش نمی شود؟

14:36 - 1400/09/06
رسول مجیدی در هفته جاری و آینده با سوالات تکراری روبه رو خواهد شد.

به گزارش گل کوچیک رسول مجیدی در این مدت باید به جواب بسیاری از دوستداران فوتبال لیگ برتر انگلیس پاسخگو باشد. برخلاف اینکه هفته پیش در کنداکتور شبکه ورزش پخش زنده بازی های لیگ برتر قرار گرفته بود اما از همان موقع و طبق روال سال های گذشته هواداران فوقتبال می دانشتند که این بازی ها پخش نخواهد شد. بنا بر رسمی قدیمی در این هفته و هفته آینده مسابقات لیگ برتر انگلیس بازوبند کاپیتان ها شکل و شمایل متفاوتی دارند.

کاپیتان تیم‌های لیگ برتری، این هفته در حمایت از همجنسگرایان با بازوبند‌ و بند استوک رنگی به زمین می‌آیند. از همین رو رسول مجیدی در واکنش به درخواست هواداران فوتبال مبنی بر حذف مسابقات لیگ برتر از کنداکتور شبکه ورزش و عدم پخش این مسابقات در صفحه رسمی خود واکنش نشان داد.

بیوگرافی رسول مجیدی

رسول مجیدی متولد ۲۸ اسفند ۱۳۶۶ در اهواز است. او اصالتا شیرازی‌ست و دوران مدرسه خود را تهران گذرانده. مجیدی در دانشگاه زند شیراز مدرک کاردانی مدیریت صنعتی را گرفت و در مقطع کارشناسی، مدیریت بازرگانی خواند. او دانش‌آموخته دانشگاه‌آزاد تهران-شمال در رشته مدیریت بازاریابی‌ست و کار رسانه‌ای را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرد. او ابتدا خبرنگار ورزشی روزنامه اعتماد بود و بعد کار در روزنامه‌های فرهیختگان، روزگار، شرق، جهان‌صنعت و… را تجربه کرد.

مجیدی از سال ۱۳۹۲ که ماهنامه دنیای‌فوتبال راه‌اندازی شد، دبیری بخش بین‌الملل آن را برعهده گرفت و در همان سال سردبیر سایت متافوتبال‌دات‌کام شد. او در این بین نوشتن در حوزه‌های اقتصاد و مد و فشن را هم در مجله‌هایی چون تجارت‌فردا، استایل و فشن را هم تجربه کرد.

رسول مجیدی در سال ۱۳۹۳ برای اولین بار جلوی دوربین‌های تلویزیونی ظاهر شد. او در برنامه «برازوکا» شبکه وززش که مختص جام‌جهانی ۲۰۱۴ بود به عنوان کارشناس مطبوعاتی ثابت حضور داشت. برنامه‌ای که پیمان یوسفی و مزدک میرزایی آنرا تهیه می‌کردند. بعد از آن او حضور مستمری در برنامه میدان به عنوان روزنامه‌نگار-کارشناس داشت. مجیدی در سال ۱۳۹۵ کارشناس ثابت مطبوعات خارجی برنامه فصل‌داغ فوتبال شد که مختص کوپا‌آمریکا و یورو ۲۰۱۶ بود. برنامه‌ای که اجرای آن را محمدحسین میثافی برعهده داشت. چنده هفته بعد، مجیدی مسوول بخش خبر ویژه‌برنامه المپیک شبکه ورزش شد و خودش هر روز در چند پارت آن بخش را اجرا می‌کرد.

در پاییز سال ۱۳۹۳ رسول مجیدی بخشی از اتاق فکر برنامه حالا‌خورشید به تهیه‌کنندگی رضارشیدپور شد. او درکنار نوشتن آیتم‌ها، بخش آی‌تی را هم اجرا می‌کرد و گزارش‌های فیچری هم برای برنامه می‌ساخت.

در دی‌ماه سال ۱۳۹۳ و با اعتماد مدیران شبکه ورزش، او اولین حضورش به عنوان مجری مستر را در برنامه شب‌های فوتبالی تجربه کرد. بعد از آن او تبدیل به یکی از مجریان پرکار شبکه ورزش شد و اجرای المپیک زمستانی ۲۰۱۸، المپیک تابستانی ۲۰۱۸، بازی‌های آسیایی جاکارتا، ویژه‌برنامه جام‌جهانی و … را برعهده گرفت. او در حال حاضر مجری و عضو ارشد تیم محتوای برنامه لذت‌فوتبال است.

چرا  | واکنش جالب رسول مجیدی | چرا لیگ برتر انگلیس پخش نمی شود؟3

چرا  | واکنش جالب رسول مجیدی | چرا لیگ برتر انگلیس پخش نمی شود؟1