صادق درودگر | توهین به استقلال | توهین درودگر به رهبر

واکنش به صحبت های عجیب صادق درودگر |‌ توهین صادق درودگر به مقامات عالی

12:14 - 1400/09/06
روز گذشته صادق درودگر صحبت های عجیبی در برنامه ورزش و مردم انجام داد.

به گزارش گل کوچیک برنامه ورزش مردم روز گذشته دو مهمان ویژه داشت. صادق درودگر و سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال مهمان برنامه پیمان یوسفی بودند. در این برنامه یک مناظره بسیار جنجالی بین صادق درودگر و سمیعی شکل گرفت. صادق درودگر در این برنامه صحبت های عجیب و بسیار جنجالی انجام داد که با واکنش هواداران استقلال و اهالی فوتبال همراه شد. این مناظره در نهایت به سرانجام نرسید و با پخش تیتراژ پایانی برنامه ورزش و مردم صدای صادق درودگر و سمیعی قطع شد. با پایان برنامه ورزش و مردم موج شدید انتقادات علیه صادق درودگر به راه افتاد.

ظهر روز گذشته در حالی که قرار بود مناظره بین صادق درودگر و معاون حقوقی باشگاه استقلال در برنامه ورزش و مردم حول اتفاقات و حواشی اخیر برگزار شود، اما فضای مناظره به سمتی پیش رفت که سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال با اشاره به بخشی از صحبتهای رهبری مبنی بر اینکه دوران بزن در رو تمام شده، سازمان لیگ و صادق درودگر با به نوعی تهدید به شکایت به مقام های بالاتر کرد و در همین لحظه بود که صادق درودگر که بسیار عصبی به نظر می رسید در کمال حیرت در پخش زنده مدعی شد از ادبیات چاله میدانی و بزن در رویی استفاده نکنید.

توهین صادق درودگر به رهبری؟

همین صحبتها کافی بود تا موجی از انتقادات از صادق درودگر در فضای مجازی به راه بیفتد که وی صحبتهای رهبری خطاب به ترامپ را چاله میدانی قلمداد کرده و بسیاری از کاربران خواستار برخورد و رسیدگی با صادق درودگر که رئیس بخش اقتصادی فدراسیون فوتبال است، شده اند. نکته جالب اینکه معاون حقوقی باشگاه استقلال که به تبعات صحبتهای خود و رقیبش در مناظره آگاه بود، به درودگر هشدار داد که مراقب صحبتهایش باشد و به نظر می رسد مطرح کردن این جملات از سوی درودگر برای وی تبعاتی به همراه خواهد داشت.

گفتنیست موضوع بحث در خصوص کشمکش اخیر بین باشگاه استقلال و سازمان لیگ در خصوص تبلیغات محیطی بود که به حاشیه های عجیبی کشیده شد.

طبق ماده 514 قانون مجازات اسلامی در بخش کتاب پنجم مصوب سال 1375 در این خصوص بدین گونه مشعر است هرکس به حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی رضوان ا…..علیه و مقام معظم رهبری اهانت نماید به حبس شش ماه تا دو سال محکوم خواهد.

نظرات خود را زیر این پست در مورد صحبت های صادق درودگر برای ما بنویسید

واکنش به صحبت های عجیب صادق درودگر |‌ توهین صادق درودگر به مقامات عالی19

توهین صادق درودگر به باشگاه استقلال

مشکل از درودگر نیست . مشکل آنجاست که بسیاری از مدیران در کشور ما همینگونه حرف می زنند. یعنی به جای حل مشکل حرف های بی ربط می زنند تا از اصل بحث دور شوند و اجازه ندهند طرف مقابل مستنداتش را بیش از این رو کند. به این نوع مناظره می گویند خلط مبحث کردن. یعنی حرفی بزنید که فقط حمله به شخص مقابل باشد و به اصل بحث بی ربط تا فرد روبرو تمرکزش را از دست بدهد.

صادق درودگر در ادامه مناظره یکباره گفت الان الهلال پرافتخارین تیم آسیاست نه استقلال! این صحبت هم جنجال زیادی به راه انداخت تا جایی که ساعاتی بعد فرهاد مجیدی سرمربی استقلال واکنش شدیدالحنی به او داشت.

واکنش فرهاد مجیدی به صحبت های صادق درودگر

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در واکنش به اظهارات صادق درودگر روز جمعه ، گفت: «جالب است آقای درودگر از آبروی باشگاهها در آسیا می‌گویند اما یادشان رفته که همین سه ماه قبل تیم استقلال نتوانست با الهلال در ورزشگاه آزادی بازی کند. آیا آن موقع کسی نگران هواداران استقلال نبود؟

وی ادامه داد: تیم من در خاک عربستان به عنوان تیم اول صعود کرد اما آقایان در فدراسیون و سازمان لیگ نتوانستند الهلال را به تهران بیاورند، آن وقت از احترام به حقوق باشگاهها می‌گویند؟

فرهاد مجیدی ادامه داد: بدتر اینکه ما حتی در دوبی هم نتوانستیم در حضور تماشاگران با الهلال بازی کنیم! در حالی که لیگ امارات در همان مقطع با تماشاگر برگزار می‌شد، رقیبان ما آنقدر قابلیت داشتند که بازی را در دوبی بدون تماشاگر کنند! آن وقت آقای درودگر می‌گوید که الهلال با چهار قهرمانی پرافتخارترین تیم آسیاست. خب معلوم است با این میزان از عرضه و لیاقت؛ باید هم الهلال قهرمان بشود. آقایان چرا سه ماه قبل به فکر آبروی استقلال و فوتبال ایران نبودند؟!»

سرمربی آبی‌ها درباره بحث تبلیغات محیطی و موضوع محرومیت بازیکنان خارجی تیم استقلال در بازی با گل گهر تاکید کرد: «می‌شنوم که بعضی از مسؤولان فدراسیون و سازمان لیگ طوری حرف می‌زنند که انگار من جدا از باشگاه هستم و دنبال یارگیری هستند. این آقایان بدانند که تبلیغات محیطی تازه گام اول ماست.

مجیدی ادامه داد: قدم بعدی حق محتوای تصویری باشگاه استقلال است. کاش باشگاه زودتر مقابل این حق طبیعی هم ایستادگی کند. از آقای آجورلو و بنده تا تک‌تک هواداران استقلال در سراسر دنیا، برای حقوق مسلم این باشگاه با کسی تعارف و شوخی نداریم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: برداشت من از مناظره امروز و صحبت‌های روزهای گذشته این است که آقایان دنبال لجبازی با استقلال هستند. آقایان حرفه‌ای پاسخ بدهند که که حق پخش تلویزیونی چه شد؟ درباره اتفاق بازی با گل گهر هم باید بگویم که قطعا غیر از انگیزه انتقام‌گیری بر سر تبلیغات محیطی، اصرار دوست‌شان هم پشت این ماجرا وجود داشته است.

دفاعیات صادق دردوگر واکنش به صحبت های عجیب صادق درودگر |‌ توهین صادق درودگر به مقامات عالی15

مجازات توهین به آیت الله خامنه ای چیست؟

طبق ماده ۵۱۴ قانون مجازات اسلامی در بخش کتاب پنجم مصوب سال ۱۳۷۵ در این خصوص بدین گونه مشعر است هرکس به حضرت امام خمینی، بنیانگذار جمهوری اسلامی رضوان ا…..علیه و مقام معظم رهبری اهانت نماید به حبس شش ماه تا دو سال محکوم خواهد.

صادق درودگر با انتشار پستی اینستاگرامی به حواشی اخیر واکنش نشان داد و مدعی شد هرگز قصد توهین به رهبری را نداشته است.

واکنش علی کریمی به حرف‌های صادق درودگر

صادق درودگر عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ روز گذشته درباره تبلیغات محیطی و درخواست باشگاه‌های از سازمان لیگ در یک مناظره تلویزیونی شرکت کرد که حواشی زیادی داشت.

حال علی کریمی اسطوره فوتبال ایران در استوری اینستاگرامش در کنایه به صحبت‌های روز گذشته درودگر نوشت:«مگه توی این چندسال که همه چیز دستتون بوده به کسی حساب پس دادید که الان نقش داییه مهربانتر از مادر رو برای تیمهای بیچاره بازی میکنید؟ تمام این حرفها واسه نونه، واسه نونه.»

واکنش به صحبت های عجیب صادق درودگر |‌ توهین صادق درودگر به مقامات عالی14

واکنش هواداران استقلال به صحبت های صادق درودگر

ای درودگر تبعات تخلفات انجام شده توسط شما چه شد؟ آقای درودگر مگر فعالیت شما به عنوان ریاست سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال که طبق اساسنامه فیفا و حتی اساسنامه فدراسیون فوتبال، یک نهاد غیرقانونی بود تبعاتی داشت؟ مگر تخلفات انجام شده توسط شما در زمان مدیرعاملی در ملوان ( قرارداد بستن و استفاده از دو بازیکن خارجی به نام زرکوف و ایگور، بدون دریافت ITC و عدم ثبت نام آن ها در TMS) تبعاتی داشت؟ بماند که فدراسیون فوتبال هم در یک همکاری جانانه با وجود عدم دریافت این مدارک، قرارداد این دو بازیکن را ثبت کرده بود و آن ها ۶ بازی هم برای ملوان انجام دادند! در نهایت فدراسیون بخاطر این تخلف که یک سر آن به ملوان و شما برمی گشت محکوم به پرداخت ۴۴ فرانک سوئیس شد که تا به امروز هیچ پاسخی در خصوص آن نداشته اید! آقای درودگر بله دوران بزن در رویی هم گذشته است، پرافتخارترین تیم ایرانی آسیا و هوادارانش به شما و امثال شما نمی بازند.

فرمودند قرار شده با تبلیغات و قراردادهای تجاری در فدراسیون بدهی شستا پرداخت شود.اول که فکر کردم از این طنزهای تلگرامی و اینستاگرامیه اما حالا که فیلم صحبت های ایشون رو دیدم چند تا سوال برام پیش اومده... اگر فوتبال و فدراسیون این توان رو داره که با کارهای اقتصادی و تبلیغاتی دو میلیون یورو توی یک سال درآمدزایی کنه پس چرا تا الان این کارو نکرده بود و چرا این وضع فوتبال ماست؟ اگر قبلا هم کردید از این کارا پس پول ها کجاست؟ البته یه حالت سومی هم داره که به نظرم از دو حالت دیگه احتمالش خیلی خیلی بیشتره؛اینکه مثل همیشه حقیقت رو به مردم نمی گید! و کلام آخر اینکه کاش به جای این خیال بافی ها میومدید یه گزارش واقعی با اسناد و مدارک می دادید که توی این چند سال به عنوان رئیس سازمان اقتصادی چه گلی به سر فوتبال زدید که این فوتبال به خاک سیاه نشسته است.

واکنش به صحبت های عجیب صادق درودگر |‌ توهین صادق درودگر به مقامات عالی17

دشمنان استقلال از هر راهی در حال حمله به استقلال هستند. از بازیکنان عزیز و کادر فنی خواهش می کنیم با یکدلی واتحاد جواب این دشمنان را در زمین بدهند. صادق درودگر یکی ازمهره های گروه مافیائی وزیر ورزش قبلی سلطانی و وزیر ارتباطات آذری جهرمی برای ضربه زدن به تیم و باشگاه استقلال است. از هرترفندی استفاده می کنند هواداران استقلال ازبی عدالتی وتبعیض درچندین سال اخیر توسط این گروه مافیائی زجر می‌کشند. اما متاسفانه گوش شنوایی وجود ندارد تمام کمیته هایی که در فدراسیون فوتبال تشکیل دادند وسیله ای برای ضربه زدن به تیمی که می خواهند به ضربه بزنند واقعا مافیائی ورزش فوتبال ایران را نابود وفروپاشی کردند نهادهای نظارتی و امنیتی کجایند چرااااا رسیدگی نمی کنند؟