تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس | شکایت از تیم پرسپولیس

تیم پرسپولیس میلیاردها میلیارد بدهکار است

11:14 - 1400/09/04
داستان پرحاشیه پنجره نقل و انتقالات تیم پرسپولیس همچنان ادامه دارد.
تیم-پرسپولیس-میلیاردها-میلیارد-بدهکار-است-

به گزارش گل کوچیک، تیم پرسپولیس برای دریافت تاییدیه فیفا و باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات، باید طلب 750 هزار دلاری گابریل کالدرون را پرداخت کند و با وجود اعلام باشگاه پرسپولیس مبنی بر پرداخت کامل طلب سرمربی آرژانتینی، خبرها حاکی از این است که هنوزحدود 400 هزار دلار به حساب کالدرون واریزنشده و گویا یک مشکل بانکی در راه واریز این پول پیش آمده است. البته پرسپولیس بابت این واریز، تاییدیه بانک را دارد و نمی‌توان این مبلغ را بلوکه کرد اما قرمزها به دنبال راه میانبری برای واریز این مبلغ هستند و در همین راستا گویا از یک ایرانی فعال در اسپانیا کمک گرفته‌اند.

اگر پرسپولیس نتواند راهی برای حل این مشکل پیدا کند، این رقم بلوکه شده، باید طی 4 قسط 100 هزار دلاری به حساب کالدرون واریز شود که پروسه‌ بسیارزمان‌بری خواهد بود، آن هم در شرایطی که موضوع بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات پرسپولیس، تا همین امروز هم هواداران و کادر فنی آن‌ها را بسیار نگران کرده است.

انتقادات به مجید صدری سرپرست تیم پرسپولیس

چند ماهه میگه پول کالدرون رو میدیم ولی هنوز که هنوزه هیچ خبری نشده میگفت حین برگزاری مزایده برای از دست نرفتن زمان مذاکره کردیم، 20 روز هم از مزایده گذشت ولی هنوز که هنوزه خبری نشده مگه کل سال چند روزه و لیگ چند هفته است که کارگزار این همه مدت از دست بره کل پول یک سال رو بده؟ میگفت تو تبلیغات محیطی زیر بار هیچ کس نمیریم و با افتخار میگفت پیشنهاد کارگزار استقلال برای کارگزاری خودمون رو رد کردیم، امروز خبر اومد که تبلیغات محیطی پرسپولیس رو هم دادن به کارگزار استقلال تا دوزار بندازه کف دست پرسپولیس، با خودشون قرارداد میبستیم بهتر نبود؟ فقط و فقط وام و قرض گرفته تا هزار تا تهمت نا بجا از هر خری بشنویم و هیچ واکنشی هم نمیده تنها اقدامش این بوده که هوادار پرسپولیس رو سوق داده به سمت اپ شرکت خودش تا بعد یک ماه 200 میلیون تومن درامد و کمک به باشگاه برسه تازه همین کار رو برای استقلال هم انجام داده که درامد استقلال بیشتر بوده و در واقع فقط جیب شرکت خودش رو پر کرده مرزهای خیانت رو جابجا کردی آقای صدری. اگه ذره ای شرف داری فقط برو