تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس

اختصاصی؛ نکات مهم دیدار تیم پرسپولیس برابر صنعت نفت

09:22 - 1400/09/04
مدافع عنوان قهرمانی در هفته هفتم با دستیابی به برد مقابل نفت آبادان اکنون به اختلاف دو امتیازی با صدرنشین رسیده تا اوضاع همچنان بر وفق مراد آنها باشد. 

به گزارش گل کوچیک سه هفته دوری از برد می‌توانست برای تیم پرسپولیس و یحیی گل محمدی اوضاع خطرناکی برای دستیابی به هدف‌شان در مسیر تکرار قهرمانی شکل دهد اما از بخت خوب آنها، رقبا نیز در کسب امتیاز تعلل داشتند تا این تیم همچنان اختلاف امتیازی کمی با صدر داشته باشد و امیدوار به اتفاقات هفته‌های آتی باشد. یک- تمام تایم رسانه ملی بین دو بازی استقلال و پرسپولیس، به تبلیغ شرط‌بندی و اپلیکیشن و جایزه‌های فلان و بهمان گذشت. محمدرضا احمدی کم‌کم شبیه سرشاخه‌های گلدکوییست شده است!

این بازی نکات زیادی به همراه داشت که باهم مرور می‌کنیم.

دو- خبر خوش برای پرسپولیسی‌ها این است که رضا اسدی در ترکیب نیست. ببینید اسدی دیگر کی بود که مهدی شیری را از زیر فشار خارج کرد.

سه- تماشاگران پرسپولیس هم بالاخره بعد از دو سال به ورزشگاه برگشتند. آقا فقط سیگار و اینها نکشید. میثاقی بی‌عیب، در کمین است.

چهار- پیراهن شیری با بقیه بازیکنان پرسپولیس فرق دارد. احتمالا اسپانسر قبول نکرده تبلیغش روی لباس شیری باشد!

پنج- روی مهدی ترابی پنالتی نشد؟ این را کارشناسان باید بگویند، اما حداقل کارت دیگر نداشت.

شش- احتمالا امروز پرسپولیس اولین کلین‌شیتش را ثبت خواهد کرد. نفت اصلا دنبال گل زدن و این چیزها نیست.

هفت- تنها تاثیر عیسی آل‌کثیر تا اینجا این بوده که جلوی شوت مهدی ترابی را گرفته است.

هشت- گزارشگر بازی فوق‌العاده نیست، اما از خیلی از صداهای قدیمی بی‌آزارتر است.

نه- مهدی عبدی وارد زمین شد. چرا او اینقدر کم بازی می‌کند؟

ده- جنجال در آزادی؛ مهدی عبدی بعد از یک و دو با ترابی با یک ضربه عالی زیر طاق دروازه را هدف گرفت. در صحنه آهسته قشنگ معلوم بود توپ گل شده، اما کادر داوری این صحنه را ندیدند. اگر پرسپولیس بازی را نبرد، داور فشار وحشتناکی را تحمل خواهد کرد.

یازده- و بالاخره گل؛ شوت میلاد سرلک بعد از برخورد با پای مدافع نفت وارد دروازه شد. پرسپولیس سزاوار این برتری بود.

دوازده- کرنر نفت نفس‌ها را در سینه حبس کرد. این چه خروجی بود آقای لک؟

سیزده- وای؛ عجب صحنه عجیبی. توپ از زیر پای لک در رفت و داشت همه رشته‌های پرسپولیس را پنبه می‌کرد. چرخه عجیبی شده چرخه رادو- لک.

چهارده- لک اشتباهش را جبران کرد. عجب سیوی، عجب دقیقه‌ای...

پانزده- تمام؛ یک پیروزی به موقع و روحیه‌بخش برای پرسپولیس. آنها هفته بعد با نفت مسجدسلیمانی بازی دارند که فراز کمالوند را هم نخواهد داشت. بعد هم دربی در راه است. هیجان دارد به اوج می‌رسد.