تیم استقلال | فرهاد مجیدی | وریا غفوری

پیشنهاد نجومی تیم استقلال رد شد | استقلال پول از کجا دارد؟

13:31 - 1400/09/03
پیشنهاد ۱/۴ میلیون دلاری تیم استقلال برای جذب کارلوس ویسنته ارائه داد که رد شد.

در حالی که عنوان شده تیم استقلال برای خرید یک بازیکن برزیلی که در سری ب این کشور بازی می‌کند یک میلیون و چهار صد هزار یورو می پردازد اما یک منبع موثق در تیم استقلال گفت اصلاً چنین ارقامی صحت ندارد. ژان کارلوس هافبک برزیلی یکی از گزینه‌ های فرهاد مجیدی برای تقویت خط میانی تیم استقلال است. تیم استقلال برای بار دوم پیشنهاد خود را به این بازیکن ارائه داده است. این بازیکن تا سال ۲۰۲۴ با نائوچیکو در سری B برزیل قرارداد دارد و گفته می‌شود مبلغ فسخ او، برای پیوستن به تیم استقلال ۳ میلیون یورو است.

در همین رابطه شنیده می‌شود استقلال برای خرید سومین بازیکن خارجی خود نهایتا ۲۵۰ هزار یورو در نظر می گیرد و نکته دیگر اینکه به احتمال فراوان خرید این بازیکن یا هر بازیکن خارجی دیگری به تعطیلات نیم فصل اول لیگ برتر موکول می‌شود. استقلال با شروع دوباره لیگ برتر تقریباً باید هر ۵ روز یک بار بازی کند و بازیکن خارجی جدید فرصت چندانی برای هماهنگ شدن با بقیه بازیکنان ندارد. ضمن اینکه استقلالی‌ها باید پرونده دیاباته، استراماچونی، پادوانی و میلیچ را هم ببندند و در این شرایط صرف هزینه های کلان برای جذب بازیکن خارجی سوم چندان معقول به نظر نمی‌رسد.

ژوائو دی آندراده خبرنگار وب سایت ge.globo مدعی شده که باشگاه استقلال در حال آماده سازی پیشنهاد جدیدی برای جذب کارلوس هافبک برزیلی هستند. این رسانه به نقل از دیویدسون اندروز مدیر برنامه های این بازیکن نوشته است که پیشنهاد آبی های پایتخت می تواند باعث ترغیب این بازیکن به جدایی شود. کارلوس در این فصل سری B برزیل آمار ۱۱ گل و ۹ پاس گل را ثبت کرده است.

پیشنهاد نجومی تیم استقلال رد شد | استقلال پول از کجا دارد؟19

آشنایی با بازیکن برزیلی تیم استقلال

ژان کارلوس ویسنته هافبک برزیلی، یکی از گزینه های فرهاد مجیدی برای تقویت خط میانی تیم استقلال است. بازیکنی که تا سال 2024 با نائوچیکو در سری B برزیل قرارداد دارد و گفته می شود بند فسخ او، 3 میلیون یورو است. به ادعای رسانه های برزیلی، پیشنهاد نخست آبی های پایتخت برای جذب این بازیکن رد شده بود و استقلال پیشنهاد دومی را برای جذب ژان کارلوس ارائه داده است.

انتخابات ریاست باشگاه نائوچیکو 5 دسامبر برگزار می شود و به همین دلیل نامزدهای کسب ریاست این باشگاه چند وقتی است که در برنامه یوتیوبی blog do torcedor حاضر شده و برنامه هایشان را شرح می دهند. روز گذشته دیوگنس براگا نائب رئیس فعلی و یکی از نامزدهای کسب ریاست نائوچیکو در این برنامه حضور پیدا کرد و درباره ماجرای پیشنهاد استقلال سخنانی را به زبان آورد.

دیوگنس براگا در بخشی از صحبت هایش گفت: پیشنهاد نخست باشگاه ایرانی رد شد و آنها پیشنهاد دیگری را به مدیربرنامه های ژان کارلوس ارائه داده اند که ارزش مالی آن هنوز به دست ما نرسیده است. ژان تا سال 2024 با ما قرارداد دارد و او تنها پس از دریافت یک پیشنهاد غیرقابل چشم پوشی می تواند از تیم جدا شود. ما قرارداد فوق العاده ای با ژان داریم چرا که او شایسته این قرارداد است.

وی ادامه داد: برای من، او بهترین بازیکن سری B است که می تواند در بسیاری از تیم های سری A نیز بازی کند. او در نائوچیکو بسیار خوشحال است و من نیز بابت حضور او خوشحالم. من معتقدم تنها با رسیدن پیشنهاد خوبی که قابل رد کردن نباشد، می توان اجازه جدایی او را صادر کرد.

ژان کارلوس ویسنته بازیکن 29 ساله نائوچیکو در این فصل عملکرد خوبی داشته و طبق داده های سایت سوفا اسکور، ارزشمندترین بازیکن سری B برزیل محسوب می شود. او در این فصل و تا به اینجای کار 44 بازی برای نائوچیکو انجام داده که حاصل آن 13 گل (11 گل در سری B) و 12 پاس گل داد (9 مورد آنها در سری B) بوده است.

ژوائو دی آندراده خبرنگار وب سایت ge.globo مدعی شده که تیم استقلال در حال آماده سازی پیشنهاد جدیدی برای جذب ژان کارلوس هستند. این رسانه به نقل از دیویدسون اندروز مدیر برنامه های این بازیکن نوشته است که پیشنهاد آبی های پایتخت می تواند باعث ترغیب این بازیکن به جدایی شود. ژان کارلوس در ماه های ژوئن و جولای، بهترین بازیکن سری B برزیل بوده و موثرترین بازیکن این رقابت ها نیز محسوب می شود. او در این فصل طی 33 بازی در لیگ برزیل، 11 گل زده و 9 پاس گل نیز به هم تیمی هایش داده است.

پیشنهاد نجومی تیم استقلال رد شد | استقلال پول از کجا دارد؟0

کارلوس چندی پیش در پیروزی ۲-۱ تیمش با نمره ۷.۸ بهترین بازیکن زمین بود. ۴ تا پاس کلیدی داد و ۲ تا موقعیت خطرناک خلق کرد. گل دوم هم روی شوت این بازیکن به ثمر رسید که اول آفساید گرفته شد بعد VAR اونو تأیید کرد. هیت مپش هم نشون میده که بازیکن فعالیه.

ژان کارلوس وینسته یه بازیکن با کیفیت، که مشکل اصلی تیم فرهاد را برطرف خواهد کرد.

مدیربرنامه ژان کارلوس: پیشنهاد تیم استقلال، برای ژان ارزش بالایی خواهد داشت

دیویدسون اندروز مدیر برنامه های این بازیکن اعلام کرد: پیشنهاد نخست استقلال ژان کارلوس و مدیران را خوشحال نکرد. باید در ماه دسامبر پیشنهاد جدیدی ارائه شود. آن زمان برای خرید دائمی، پنجره نقل و انتقالات باز خواهد شد. من ماندن ژان کارلوس برای فصل بعد را تضمین نمی کنم. پیشنهاد استقلال، برای ژان ارزش بالایی خواهد داشت.

او ادامه داد: رفتن او غیرممکن نیست به شرطی که این پیشنهاد برای باشگاه هم خوب باشد. ژان واقعاً می خواهد در خارج از برزیل بازی کند، اما او عاشق نائوچیکو است. نائوچیکو این روزها درگیر طی کردن روند انتخابات تعیین رئیس جدید باشگاه است اما پیشنهادات برای جذب ژان کارلوس در راه است.

ژان کارلوس برزیلی چندی پیش پیج باشگاه استقلال را فالو کرد!

ژان کارلوس بازیکنی است که قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی مورد توجه فرهاد مجیدی قرار داشت و پیشنهاد استقلال را نپذیرفت. این بازیکن حالا طی اقدامی عجیب صفحه اینستاگرام باشگاه استقلال در اینستاگرام را فالو کرده است

با این حال ژان کارلوس با باشگاه نائوچیکو برزیل قرارداد دارد و بازیکن آزاد محسوب نمیشود، به این ترتیب پیوستن این بازیکن به استقلال در این مقطع امکان پذیر نخواهد بود.

پیشنهاد نجومی تیم استقلال رد شد | استقلال پول از کجا دارد؟19