تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس

طرح هواداران تیم پرسپولیس سوژه شد | فرسنگ ها فاصله با کشور همسایه

11:34 - 1400/09/01
روز گذشته در دربی ترکیه هواداران گالاتاسرای بنری بی نظیر به استادیوم برده بودند که یادآور طرح تیم پرسپولیس در فینال آسیا شد!

به گزارش گل کوچیک هواداران تیم پرسپولیس در فینال آسیا که در استادیوم آزادی برگزار می‌شد طرح عجیبی برده بودند. مجسمه هایی که نه تنها زیبایی نداشت بلکه مانع دید تماشاگران هم شده بود. روز گذشته دربی ترکیه با پیروزی شیرین فنرباغچه در دقایق پایانی مقابل گالاتاسرای به پایان رسید. دربی بزرگ و حساس ترکیه کاملا در حال و هوای سریال محبوب کره‌ای بازی مرکب بود.

دیدار حساس تیم‌های گالاتاسرای و فنرباغچه دو رقیب سنتی فوتبال ترکیه امشب (یکشنبه) از ساعت ۱۹:۳۰ در چارچوب هفته سیزدهم سوپر لیگ این کشور برگزار شد و در پایان تیم میهمان موفق شد جهنم گالا را تبدیل به بهشت کرده و با نتیجه دو بر یک پیروز شود.

گالاتاسرای با استفاده از امتیاز میزبانی و فشار بسیار زیاد هواداران خود موفق شد در دقیقه ۱۶ توسط کرم آکتورکوغلو به گل نخست خود برسد اما در ادامه کار مسوت اوزیل ستاره باتجربه فنرباغچه در دقیقه ۳۱ کار را به تساوی کشید تا این دیدار با نتیجه مساوی ادامه پیدا کند.

نیمه نخست این بازی مانند همیشه محل درگیری بازیکنان دو تیم بود و داور بازی مجبور شد در نیمه نخست ۶ بار از کارت زرد خود استفاده کند. فاتح تریم سرمربی تیم میزبان نیز از داور کارت گرفت.

طرح هواداران تیم پرسپولیس سوژه شد | فرسنگ ها فاصله با کشور همسایه19

طرح جالب از هواداران گالاتاسرای که به سریال «بازی مرکب» اشاره دارد

این دیدار پر تنش و خشن در دقیقه ۸۲ نیز یک اخراجی داشت. مارسل تیزراند از فنرباغچه با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا میهمان دقایق آخر بازی را با فشار بیشتری دنبال کند. گالاتاسرای نیز از این فرصت به خوبی استفاده کرد و در دقیقه ۸۴ توسط امبای دیاگنه به گل دوم رسید اما داور با کمک VAR این گل را مردود اعلام کرد.

اما این پایان کار این بازی جنجالی نبود. میگل کرسپو بازیکن تعویضی فنرباغچه در دقیقه ۴+۹۰ موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند تا جهنم گالاتاسرای تبدیل به بهشت برای فنرباغچه شود.

فنرباغچه با این پیروزی شیرین ۲۳ امتیازی شد و در رده پنجم قرار گرفت. گالاتاسرای نیز با این شکست ۲۱ امتیازی ماند و در رده هشتم جای گرفت.

کری سنگین پس از پیروزی در دربی حساس ترکیه! صفحه رسمی فنرباغچه در جواب طرح هواداران گالاتاسرای پس از پیروزی پوستر خود را به عروسک معروف سریال "بازی مرکب" تغییر داد و در چشم های آن نتیجه بازی را حک کرد. مسوت اوزیل گل اول فنرباغچه را در این بازی به ثمر رساند.