تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس

دروغ کارگزار تیم پرسپولیس افشا شد | سر پرسپولیس کلاه رفت

10:25 - 1400/09/01
اخباری منتشر شده که صدری با یک کارگزار 600 میلیاردی برای تیم پرسپولیس قرار داد بسته است.

به گزارش گل کوچیک مجید صدری سرپرست تیم پرسپولیس مدتی است که درگیر انتخاب یک کارگزار است. وضعیت مالی بازیکنان تیم پرسپولیس وخیم است و داستان انتخاب کارگزار مدت‌هاست که ادامه دارد. تیم پرسپولیس قرار است این هفته از کارگزار خود رسما رونمایی خواهد کرد. اسپانسری که گفته می‌شود قرار است مبلغ 600 میلیارد به تیم پرسپولیس تزریق کند. همچنین تیم پرسپولیس قصد دارد هفته آینده در هفته ششم که در ورزشگاه آزادی بازی دارد مانند استقلال تبلیغات محیطی را خودش انجام دهد.

کارگزار جدید پرسپولیس گفته در سال 180 میلیارد بابت حق پخش میدیم. یعنی عملا از 600 میلیارد، 180 تاش پر پر شد چون صدا و سیما حق پخش نمیده. 220 میلیارد هم گفتن اگه پیراهن فروش بره پرداخت میکنیم(این بند هم عملا اجرایی نمیشه) تهش میمونه 200 میلیارد که کارگزار جدید گفته این 200 تا واسه تبلیغات محیطیه!

دروغ کارگزار تیم پرسپولیس افشا شد | سر پرسپولیس کلاه رفت3

کارگزار 600 میلیاردی تیم پرسپولیس

ماه هاست که تعهد مالی کارگزار قبلی پرسپولیس خاتمه یافته و چندی پیش نیز قرارداد طرفین به صورت رسمی اقاله و پایان یافت. از آن مدت تاکنون باشگاه پرسپولیس با موانعی دست و پنجه نرم کرده که مانع از این شده تا آنها به منابع مالی و اسپانسری مدنظر خود دست یابند و این موضوع ضمن ایجاد مشکلاتی از حیث مالی، باعث محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه نیز شده است.

بازیکنان پرسپولیس از چندی پیش اعتراض خود را نسبت به عدم پرداخت مطالبات به مسوولان باشگاه اعلام کرده‌اند و از سویی دیگر نیز مدیران تیم در به در به دنبال تامین منابع لازم برای پرداخت مطالبات مربوط به بدهی گابریل کالدرون و همچنین کریستین اوساگوآنا هستند تا پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه را باز کنند و خواسته کادرفنی برای جذب نفرات مدنظر را دنبال کنند.

در این رابطه اما اکنون خبر از توافق نهایی این باشگاه با کارگزار و تایید آن از سوی وزارت ورزش به گوش می‌رسد. کارگزاری که با بودجه 600 میلیاردی قرار است این هفته از سوی باشگاه رسما رونمایی شود و شرایط همکاری طرفین برای تامین خواسته‌های یکدیگر دنبال شود. در صورت رقم خوردن این اتفاق که منابع نزدیک به باشگاه از قطعی شدن آن خبر می‌دهند، این باشگاه ضمن تامین بودجه لازم برای پرداخت بدهی‌ها و مطالبات کادرفنی و بازیکنان کنونی، شرایط مناسبی نیز برای پیشبرد اهداف خود دنبال خواهد کرد.

خبر از توافق نهایی این باشگاه با کارگزار و تایید آن از سوی وزارت ورزش به گوش می‌رسد. کارگزاری که با بودجه 600 میلیاردی قرار است این هفته از سوی باشگاه رسما رونمایی شود و شرایط همکاری طرفین برای تامین خواسته‌های یکدیگر دنبال شود. در صورت رقم خوردن این اتفاق که منابع نزدیک به باشگاه از قطعی شدن آن خبر می‌دهند، این باشگاه ضمن تامین بودجه لازم برای پرداخت بدهی‌ها و مطالبات کادرفنی و بازیکنان کنونی، شرایط مناسبی نیز برای پیشبرد اهداف خود دنبال خواهد کرد.

فقات لازم از سوی باشگاه پرسپولیس با کارگزار جدید انجام شد و طرفین در تمام موارد به توافق رسیدند و مراسم رونمایی و امضای این قرارداد، اواسط هفته آینده برگزار خواهد شد. در این قرارداد، تبلیغات محیطی، اسپانسرینگ و برنامه‌های مالی دیگر با توافق طرفین مورد تائید قرار گرفت. صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس در این رابطه گفت: کارگزار جدید باشگاه با رعایت تمام ضوابط قانونی و با مبلغ قابل توجه، هم در زمینه تبلیغات محیطی و هم اسپانسرینگ انتخاب شده است و اواسط هفته آینده معرفی می‌شود. شنیدیم کارگزار جدید حاضر است رقمی بین ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیارد تومان برای یک فصل به باشگاه پرسپولیس بپردازد. ظاهرا اسپانسر جدید این مبلغ را منهای پول مربوط به تبلیغات محیطی پرداخت می کند و چنانچه باشگاه پرسپولیس بتواند مجوز استفاده از تبلیغات محیطی بازی های خود را از سازمان لیگ بگیرد می تواند مبلغ جادگانه ای نیز از این بابت از اسپانسر جدیدش دریافت کند. مجید صدری و همکارانش در باشگاه پرسپولیس هفته های پرالتهابی را در خصوص انتخاب اسپانسر پشت سرگذاشتند.

دروغ کارگزار تیم پرسپولیس افشا شد | سر پرسپولیس کلاه رفت2

کارگزار مشترک چقدر به پرسپولیس و استقلال

در ماه های گذشته اخباری در مورد تمایل مصطفی آجورلو برای استفاده از یک اسپانسر مشترک منتشر شده است. هرچند که مجید صدری با انتشار پیامی در توئیتر خود مدعی شد که او حاضر به چنین تعاملی با باشگاه رقیب نیست.

اما ماجرای پیشنهاد آجورلو از چه قرار است؟ در این بین شنیدیم شرکتی که در سال های گذشته حامی مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بوده در حال حاضر حامی مالی لیگ عراق است و با سازمان لیگ این کشور قرارداد همکاری امضا کرده است.

گفته می شود آجورلو زمانی که به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شد با این کارگزار ارتباط برقرار کرده و چون رقم قرارداد آبی ها با های وب ناچیز است قصد دارد یک حامی مالی جدید را جایگزین این شرکت کند.

شنیده ها حاکی از آن است که حامی مالی مورد نظر آجورلو اعلام کرده نمی تواند فضای تبلیغاتی استقلال را تنها در اختیار بگیرد و انجام این کار به جز ضرری چیز دیگری ندارد چون شرکت های بزرگ حاضر نیستند نیمی از جمعیت ایران که پرسپولیسی هستند را از دست بدهند.

گفته می شود این کارگزار به آجورلو اعلام کرده است می خواهد هم با استقلال و هم پرسپولیس کار کند و به همین دلیل آجورلو تلاش می کند مدیران پرسپولیس را مجاب به انجام این کار کند.

شنیدیم وزات ورزش با حامی مالی مشترک سرخابی ها مشکلی ندارد ولی این شرکت باید در مزایده باشگاه پرسپولیس شرکت کند و اگر برنده شود باشگاه استقلال را هم در اختیار خواهد گرفت.

در ۲ فصل اخیر کارگزار باشگاه پرسپولیس با قراردادی سه ساله به یک شرکت واگذار شد و در مقابل آن فضای مجازی باشگاه و پلتفورم‌های اطلاع‌رسانی به این شرکت سپرده شد. با این وجود در پایان سال دوم قرارداد با توافق طرفین تمام شد و این قرارداد سرانجام در شهریورماه فسخ شد.

دروغ کارگزار تیم پرسپولیس افشا شد | سر پرسپولیس کلاه رفت2

پس از این اتفاق، مسوولان باشگاه اقدامات لازم را فراهم کردند تا برای فصل جدید با از طریق مزایده برای فصل جدید کارگزار جدیدی بتواند منابع مالی باشگاه را تامین کند.

در یکی دو هفته اخیر بحث کارگزار مشترک استقلال و پرسپولیس مطرح شد که این موضوع با واکنش تند هواداران پرسپولیس همراه بود و بیشتر آنها با این موضوع مخالف بودند که کارگزار مشترک برای دو باشگاه بزرگ پایتخت انتخاب شود.

این در حالی است که پرسپولیسی‌ها هم از این موضوع استقبال نکردند و مخالف این اتفاق هستند.

با این حال هنوز مزایده لازم جهت انتخاب کارگزار صورت نگرفته و معلوم نیست که این اتفاق رخ دهد یا خیر اما پرسپولیس تاکید دارد که به شرایط آنها برای پرداخت عمل شود و اگر هم کارگزارقرار است تیم دیگری را هم تحت پوشش قرار دهد، تمرکز روی پرسپولیس باشد.

با این وجود مسوولان باشگاه روی کارگزاری که تنها متعلق به این باشگاه باشد تاکید دارند.