تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس | یحیی گل محمدی

کودتا در تیم پرسپولیس | پشت یحیی گل محمدی را خالی کردند | آشنایی با سرمربی جدید تیم پرسپولیس

10:55 - 1400/08/30
خبر اولتیماتوم صدری به یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس صحت دارد.

به گزارش گل کوچیک یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس حال و روز خوبی را در این فصل سپری نمی‌کند. تیم پرسپولیس در این فصل لیگ برتر طی 5 بازی 2 پیروزی،‌2 تساوی و 1 شکست کسب کرده است. شاگردان یحیی گل محمدی در تیم پرسپولیس با 8 امتیاز در رتبه هفتم جدول قرار دارد. مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته تنها با یک شکست به قهرمانی رسیده بود. یحیی گل محمدی در تیم پرسپولیس درحال سپری کردن بحرانی ترین دوران 5 - 6 سال اخیر باشگاه به سر می‌رود. این نتایج باعث نارضایتی مجید صدری سرپرست باشگاه و هواداران تیم پرسپولیس شود.

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان از برنامه ریزی سازمان لیگ حسابی انتقاد کرده بود و گفت که در هیج کجای دنیا چنین برنامه‌ای وجود ندارد. او ادامه داد متأسفانه برنامه‌ریزی خوبی برای این هفته لیگ انجام نشد. ما تنها تیمی بودیم که سه بازیکن در تیم ملی داشتیم و الان بازیکنان ما بدون زمان ریکاوری و استراحت به ما اضافه شده‌اند، آنهم در شرایطی که دو سفر سنگین به لبنان و اردن داشته‌اند و بعد از بازگشت به ایران بلافاصله با ما به رفسنجان آمده‌اند. هیچ کجا شما چنین برنامه‌ای برای بازی بعد از بازی‌های ملی نمی‌بینید.

می‌شد بازی‌های این هفته را با برنامه بهتری برگزار کرد. گل محمدی پس از بازی و کسب تساوی برابر مس در نشست خبر بازهم حملاتن تندی به سازمان لیگ و برنامه لیگ انجام داد. گل محمدی با لحنی تند برابر دوربین حاضر شد و گفت هیچ تمرینی با بازیکنان ملی‌پوش خود نداشتیم متأسفانه برنامه‌ریزی سازمان لیگ خیلی فشرده بود حتی برای بازیکنان ملی هم این برنامه خطرناک است نمی‌دانم دلیل این برنامه‌ریزی چیست اما اطمینان دارم هر تیمی جای پرسپولیس بود این برنامه را تغییر می‌دادند التماس کردیم دست کم بازی با مس را یکروز جابه‌جا کنند زیرا سه بازیکن در تیم ملی داشتیم و بیشترین بازیکنان تیم ملی از پرسپولیس بودند. آنها پس از بازگشت از تیم ملی با ما تمرینی نداشتند وحید امیری حتی درد عضلانی داشت ترابی و سرلک هم برای تیم ملی بازی نکرده و با ما هم تمرینی انجام ندادند.تعامل بین باشگاه ما و تیم ملی یکطرفه شده است و این تعامل فقط از طرف پرسپولیس ارائه می‌شود. متأسفانه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بابت برنامه‌ریزی مسابقات هیچ همکاری با ما ندارند.

بهترین بازیکنان ما در تیم ملی هستند وحید امیری هم در دو دیدار اخیر بهترین بازیکن تیم ملی بود. چرا ما نباید از وی که یکی از بازیکنان پرسپولیس و تیم ملی است استفاده کنیم؟ امیدوارم سهیل مهدی نسبت به این مسأله جواب قانع‌کننده‌ای داشته باشد.

کودتا در تیم پرسپولیس | پشت یحیی گل محمدی را خالی کردند | آشنایی با سرمربی جدید تیم پرسپولیس0

کودتا در پرسپولیس

در این فصل انتقادات شدیدی نسبت به کادر فنی تیم پرسپولیس و تاکتیک های درنظر گرفته شده از سوی یحیی گل محمدی وارد شده است. تیم او هیچ بویی از فرم فوق العاده فصل گذشته خود ندارد و بسیار کند برابر حریف ظاهر می‌شود. انتقادات از یحیی به دلیل خریدهای تابستانی هم بسیار بالا رفته ات جایی که نه تنها جایگزین مناسبی برای کنعانی زادگان خریداری نشد بلکه هیچ جای خالی احمد نوراللهی ستاره چندسال اخیر پرسپولیس هم همچنان خالی است و عملکرد رضا اسدی فاصله بسیاری با کاپیتان سابق سرخ ها دارد.

دفاع و حمایت از یحیی گل محمدی

وارد قایق حاشیه‌سازی های هدفمند نشویم؛‌ کپی دراگان تفکرات یحیی؟ امیری را گل محمدی مقابل گل گهر به وینگر برده بود!

در شماتیک بازی قبلی پرسپولیس با گل گهر وحید امیری بال راست بود. پس اینکه می گویند و می نویسند وحید را اسکوچیچ یک خط جلوتر برده و حالا یحیی چه می کند یا از فقدان آگاهی و اطلاعات صحیح و فنی است یا از سر تعمد برای حاشیه سازی. اصلا امیری بازیکن لیگ یکی را این یحیی بود که چون کمال و شیری و بیرانوند و بقیه در نفت به اوج رساند. امیری را یحیی بود که به دفاع چپ برد و اسکوچیچ به تاسی از گل محمدی تا همین بازی اخیر با لبنان از وحید در دفاع چپ بهره برد و اواخر بازی با لبنان و بازی با سوریه به وینگر چپ برد. اصلا می‌دانید گل محمدی در نفت وحید را در پست وینگر چپ گذاشت و اکنون پرسپولیس ترابی را دارد؟ باید به راحتی از ترابی که فنی و روحی و به لحظ آمادگی قربانی تیم ملی شده عبور کرد؟ در وینگر راست هم عالیشاه هست که به اتفاق وحید امیری و جواد کاظمیان بهترین گلساز تاریخ سرخ ها در لیگ‌حرفه ای است. حال پرسپولیس اگر سه چهار دو یک بازی کند شاید وحید پیستون چپ باشد و ترابی وینگر. شاید هم کادر فنی طرح دیگری داشته باشند و این وسط عده‌ای با فرگوسن بازی و عده‌ای با انتشار اخبار و تحلیل‌های غلط و هدفمند مساله و ماجرا درست می کنند فقط خواستیم بگوئیم اسکوچیچ در قبال وحید دقیقا و عینا طرح‌های یحیی در قبال امیری در ماه‌های اخیر را در تیم ملی اجرایی کرده. خلاصه اینکه بهتر است بدانیم برخی جریان سازی‌های غلط و هدفمند از کجا آب می خورد و این ساز ناجور را ناخواسته کوک‌ نکنیم‌ و یادمان باشد وحید کلا و اصولا چون خیلی‌ها فوتبالش را مدیون گل‌محمدی است.

کودتا در تیم پرسپولیس | پشت یحیی گل محمدی را خالی کردند | آشنایی با سرمربی جدید تیم پرسپولیس15

جانشین یحیی گل محمدی

روابط سرپرست و سرمربی تیم پرسپولیس به سردی گراییده و صدری تحرکات ویژه‌ای داشته است. ‌ او در حال راضی کردن حمید مطهری برای جانشینی یحیی گل محمدی است و اگر نتواند در این امر به موفقیت برسد مهدی تارتار را جانشین گل محمدی می کند. ‌ طبق بندی که در قرارداد تارتار با ذوبی ها وجود دارد او درصورت داشتن پیشنهاد از سوی قرمز های پایتخت منعی برای جدایی از جمع گاندوها نخواهد داشت. ‌