تیم پرسپولیس | اخبار تیم پرسپولیس

دستمزد نجومی نیمکت‌نشین تیم پرسپولیس

11:10 - 1400/08/29
بازیکن ذخیره تیم پرسپولیس دستمزدی در حد بازیکنان طراز اول فوتبال دنیا می‌گیرد.

به گزارش گل کوچیک بوژیدار رادوشوویچ در حالی دروازه بان تیم پرسپولیس برابر مس رفسنجان است که برای دومین بار متوالی از دروازه تیم پرسپولیس در این فصل دفاع کرده است اما در این بازی با اشتباه خود منجر به گل مس رفسنجان شد. هر چند شوت عقیل کعبی بسیار دیدنی بود اما اشتباه رادوشوویچ هم بی تاثیر نبود.

بوژیدار رادوشوویچ یک بار دیگر در حضور حامد لک درون دروازه پرسپولیس ایستاد.

او برای ششمین سال متوالی ست که در پرسپولیس حضور دارد، دروازه بانی که سابقه حضور در تیم های ملی نوجوانان و جوانان کرواسی را دارد، در پرسپولیس تبدیل به یک گلر همیشه ذخیره شد و سالهای مهمی از دوران فوتبالش را بر این اساس از دست داد.

رادوشوویچ که در پرسپولیس بعد از سیدجلال حسینی و امید عالیشاه بیشترین سابقه حضور به عنوان یک بازیکن را دارد می تواند بعد از این 2 بازیکن قدیمی و البته وحید امیری، چهارمین کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس باشد.

به هر حال رادوشوویچ 32 ساله که در نیمه اول بازی بعد از سیدجلال حسینی دومین بازیکن مسن تیم پرسپولیس بود این شایستگی را داشت که حداقل هر سال 10 بازی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس داشته باشد اما به رغم آمار شایسته و میانگین گل خورده مناسب این اتفاق برای او کم رخ داده است و رادوی کم حاشیه در این سالها تنها دروازه بان دوم شایسته ای برای تیم فوتبال پرسپولیس محسوب شده است.

رادوشوویچ سالی که علیرضا بیرانوند از پرسپولیس جدا شد، چند بازی متوالی برای پرسپولیس انجام داد ولی فصل پیش در حضور حامد لک، حتی دو بازی متوالی هم در پرسپولیس نداشت.

او حالا در هفته های چهارم و پنجم لیگ بیست و یکم از دروازه پرسپولیس دفاع کرده است تا حامد لک فعلا نیمکت نشین او باشد.