تیم ملی ایران | علی دایی | جام جهانی قطر

درخواست حرفه‌ای اسکوچیچ از بازیکنان تیم ملی ایران

10:27 - 1400/08/24
تیم ملی فوتبال ایران فردا در شهر امان اردن به مصاف سوریه می رود تا ششمین بازی خود در مقدماتی جام جهانی 2022 را پشت سر بگذارد. 

به گزارش گل کوچیک بعد از بازی تیم ملی ایران برابر سوریه چهارشنبه ساعت 11:30 با پرواز چارتر وارد تهران خواهند شد. اسکوچیچ از ملی پوشان داخلی خواسته روز چهارشنبه در تمرینات تیم های باشگاهی خود حاضر نشوند و به استراحت بپردازند. این بازیکنان در تمرین روز پنج شنبه تیم های باشگاهی خود حاضر می شوند تا با پشت سر گذاشتن یک تمرین سبک برای بازی در هفته پنجم لیگ برتر آماده شوند که این بازی ها در روز جمعه برگزار می شود.

سازمان لیگ برتر برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان تیم ملی بازی های باشگاهی را 72 ساعت بعد از برگزاری بازی تیم ملی برنامه ریزی کرده است. در این بین ریکاوری ملی پوشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این فشردگی در فوتبال حرفه ای و اروپا هم وجود دارد و بازیکنان به دلیل ریکاوری مناسب به همراه استراحت و تغذیه خوب هیچ مشکلی در فشردگی بازی ها پیدا نمی کنند. هر چند باید گفت برخی از ابزارهای ریکاوری در باشگاه های ایرانی وجود ندارد. همانند محفظه ای که به سرعت دمای بازیکن را بعداز تمرین پایین می آورد و موجب می شود بدن بعد از تمرین از لاکتیکی شدن دور شود.

تیم ملی بعد از بازی با سوریه تا بهمن ماه مسابقه ای نخواهد داشت. تیم ملی باید در روزهای 7 و 12 بهمن برای برگزاری با تیم های عراق و امارات در تهران برنامه ریزی کند و گویی قرار است تیم ملی پیش از این دو دیدار مسابقه دوستانه ای در استادیوم آزادی انجام دهد. زمان بازگشت ملی پوشان به ایران

تیم ملی فوتبال کشورمان فردا ششمین دیدار خود را در انتخابی جام جهانی 2022 مقابل سوریه برگزار خواهد کرد.

شاگردان اسکوچیچ ساعت 18:30 امروز آخرین تمرین خود را در زمین محل برگزاری مسابقه برگزار خواهند کرد.ملی پوشان فوتبال کشورمان روز چهارشنبه ساعت 11:30 صبح به تهران باز خواهند گشت و بعد از استراحت روز 5 شنبه به تمرینات تیم‌های باشگاهی خود باز می‌گردند.به این ترتیب ملی پوشان استقلال، فولاد، سپاهان و پرسپولیس تنها با یک جلسه تمرین به ترکیب تیم‌های باشگاهی خود باز خواهند گشت.