پرسپولیس

بمب نقل و انتقالاتی پرسپولیس | بازیکن آرسنال در یک قدمی تهران

10:22 - 1400/08/17
یحیی گل محمدی، یک هافبک بازیساز و یک مهاجم خارجی را پسندیده اما چون پرسپولیس فقط می تواند یک بازیکن بزرگسال و خارجی دیگر جذب کند.

به گزارش گل کوچیک کادرفنی پرسپولیس پس از بررسی چند بازیکن خارجی در دو پست مهاجم و هافبک هجومی، در نهایت یک بازیساز اروپایی که سابقه حضور در بوندسلیگای آلمان و لیگ برتر انگلیس را دارد، به یحیی گل‌محمدی معرفی شد که سرمربی پرسپولیس به بازیهای این بازیکن علاقه نشان داده است.

این بازیکن سابقه حضور در آرسنال را هم دارد و محصول تیم‌های پایه باشگاه دورتموند است. باشگاه پرسپولیس علاوه بر این بازیکن، یک هافبک دیگر را هم مدنظر دارد.

پیش از این کادر فنی پرسپولیس روی یک مهاجم خارجی به جمع بندی نهایی رسیده بود. این بازیکن اهل اروپا است و به تازگی از تیمش جدا شده است. قرار بود در صورتی که مشکل خاصی بوجود نیاید و توافق نهایی حاصل شود، این مهاجم گلزن پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس، برای پیوستن به جمع سرخپوشان و عقد قرارداد به ایران بیاید.

گفتنی است یحیی گل محمدی، هم هافبک بازیساز و هم مهاجم خارجی را پسندیده اما چون پرسپولیس فقط می تواند یک بازیکن بزرگسال و خارجی دیگر جذب کند، قرار است پس از مشورت با کادرفنی اش، در مورد جذب یکی از آنها، تصمیم نهایی خود را بگیرد.