واندا نارا

خودنمایی و اقدام عجیب واندا نارا | عکس

13:22 - 1400/08/15
واندا نارا همسر مائورو ایکاردی عکسی در کنار همسر سابقش منتشر کرد.

چندی پیش واندا نارا، همسر مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی پی اس جی در استوری اینستاگرامی از به هم خوردن رابطه اش با همسرش خبر داد. رابطه بین این دو حسابی بدتر شده و واندا نارا مصمم است از ایکاردی جدا شود. واندا در آخرین اقدام خود عکسی در کنار مکسی لوپز همسر سابقش پست کرد.

واندا نارا مدل آرژانتینی مدافع و همسر سابق مکسی لوپز پس از 8 سال با مائورو ایکاردی مهاجم فعلی پاری سن ژرمن اختلاف نظر داشتند. چند شب پیش، واندا نارا پست ایکاردی را در اینستاگرام منتشر کرد و در اینستاگرامش استوری منتشر کرد:

ماجرا از این قرار است که مائورو ایکاردی ظاهرا با ماریا اوجنیو سوارز، خواننده ۲۹ ساله آرژانتینی وارد رابطه شده و به واندا نارا خیانت کرده است. همسر فعلی ایکاردی از این بابت عصبانی است و او را خیانتکار خطاب می کند. نارا نیز به همراه فرزندانش پاریس را به مقصد میلان ترک کرد. در همین راستا مائورو ایکاردی چند روزی به دلیل آنچه اختلافات خانوادگی خوانده می شود به میلان سفر کرد و در تمرینات پاری سن ژرمن شرکت نکرد. او پس از حضور در میلان عکس های عاشقانه ای از خود در کنار واندا نارا در استوری اینستاگرامش منتشر کرد تا به نوعی از او دلجویی کند.

با این حال صبح روز بعد واندا نارا عکسی را در مورد شایعات اخیر منتشر کرد و نوشت دست بدون انگشترم را بیشتر دوست دارم.

واندا برای اطلاع از خیانت مائورو ایکاردی یک کارآگاه خصوصی استخدام کرده بود و کارآگاه با هک تلفن همراه مهاجم آرژانتینی پاری سن ژرمن از مکالمات او با ماریا سوارز مطلع شد. طی این صحبت ها مشخص شد که ایکاردی خواننده آرژانتینی را برای قراری عاشقانه دعوت کرده است. واندا نارا تصمیم به جدایی از ایکاردی گرفته و مراحل قانونی را دنبال می کند. رابطه این زوج جنجالی آرژانتینی پس از هشت سال به پایان می رسد.

با گذشت روزها، مائورو ایکاردی که از اوضاع آشفته شده بود، خواستار بازگشت همسرش شد و پیام های عاشقانه ای خطاب به او در فضای مجازی منتشر کرد. او همچنین باشگاهش را به پاری سن ژرمن تهدید کرده است که اگر واندا نارا با او به زندگی باز نگردد قراردادش را فسخ می کند.

ماجرای خیانت "واندا نارا” به ماکسی لوپز

ماکسیمیلیانو لوپز فوتبالیست و مهاجم آرژانتینی، متولد 1984(1363) است که مدتی در تیم فوتبال بارسلونا و سامپدوریا ایتالیا بازی می کرد. او در سال 2008 با مدل و بازیگر آرژانتینی "واندا نارا” ازدواج کرد.

حاصل ازدواج ماکسی لوپز و نارا 3 پسر بود که به ترتیب در سالهای 2009 – 2010 و 2011 به دنیا آمدند. آنها زندگی خود را می‌کردند تا اینکه ماکسی لوپز پای "مائورو ایکاردی” بازیکن جوان آرژانتینی (متولد 1993) را به زندگی خود باز کرد.

زمانی که "ایکاردی” وارد ایتالیا شد به خانه مکسی لوپز می‌رود، "لوپز” از او مراقبت می‌کرد، در واقع او مانند فرزند "لوپز” و "نارا” بود. رابطه عاشقانه‌ای بین نارا همسر لوپز و ایکاردی شکل می‌گیرد و "نارا” خانواده‌اش را ترک می‌کند تا با معشوقه جدیدش باشد!

واندا نارا مدل معروف آرژانتینی ماکسی لوپز را به خاطر رابطه با ایکاردی ترک کرد و این مساله روزهای سخت و طاقت فرسایی را برای ماکسی لوپز به وجود آورده بود.

او در گفتگو با رسانه های آرژانتینی اذعان کرد: من در ژانویه کاتانیا را ترک کردم و از حالا می‌توانم در کنار فرزندانم باشم. در هفته‌های اخیر، هر روز گریه می‌کردم، سخت‌ترین لحظات زندگی‌ام بود. اما خوشبختانه به کمک فوتبال توانستم آن اتفاقات را پشت سر بگذارم.

روزهای سختی در زندگی من وجود داشت و من شب‌های بسیاری را با گریه سر می‌کردم. اما همه‌ی این روزهای سخت با کمک فوتبال گذشته‌اند و من اکنون همه چیز را فراموش کرده‌ام. تمام چیزی را که اکنون می‌خواهم این است که زمان زیادی را با فرزندانم سپری کنم. کسی چه می‌داند، شاید روزی همراه با ایکاردی به همه‌ی این اتفاقات خنددیم.

ماکسی لوپز به گزارش مجله پاتوق 2000 از دو طرف خیانت دید هم از سمت همسرش و هم از سمت دوستش که او را به زندگی خود آورده بود.

برخورد "لوپز” و "ایکاردی” در سری "A” در بازی میان "سامپدوریا” و "اینترمیلان” توجه‌ها را به خود جلب کرد؛ در این بازی که در آوریل سال جاری برگزار شد، ماکسی لوپز از دست دادن با ایکاردی، مهاجم اینتر اجتناب کرد.